Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

panfilmu odpad!

Miluju Stallona, ale nepochopím, proč to vzal ? Je to herec, který hraje dobře akční role, umí i komedie, dokonce i dramata, opravdu si myslím, že jen tím, že se stilizoval, (on sám) do rolí drsńáků, tak nám jen neukázal, co všechno umí zahrát, což je určitě škoda a já jako jeho fanoušek doufám, že nám to ještě ukáže, ale proč šel do romantické stupído komedie, kde to jen patosem stříká všude okolo. Ta herečka po jeho boku, by dobře zahrála kůl v plotě, to není herečka to je vemeno, co čumí jak puk, její herectví prostě smrdí a i možná proto je ten hroznej film ještě horší. Děj je předvídatelnej, film se táhne, trvá sice asi 90 min., ale jako by trval tři hodiny. Dialogy, prostě romantická komedie, jenomže i ten humor mi tam chybí. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Je známo, že nejkřehčí věcí na světě, je pověst ženy." Ve jménu Angela je propagováno jako akční film, ve kterém hraje hlavní slovo pomsta. Chyba lávky. Jedná se o mafiánskou komedii, ve které se divák nedočká jediného akčního momentu. Sylvester Stallone tady má psí zamilované oči a Madeleine Stowe zneškodní starého mafiánského bosse tím, že mu nabídne sex. :D - 50%. ()