Půvabná, ale chudá venkovská dívka Paloma touží po veliké lásce a lepším životě. Jednoho dne konečně potká muže svých snů - dědice kávového magnáta. Přestože se do ní Diego zamiluje na první pohled, jejich vztah čeká nejedna těžká zkouška... (TV Prima)

tygrik05

Únosy, vraždy, intriky. Nadprůměrná telenovela plná napětí a humoru, třeba když si Diego v rozčílení uřízl culík! ()

Roper

Táto telenovela je snáď jedinou, ktorú som v živote pozeral, neviem prečo, ale páčila sa mi. Ak by som sa mal vyjadriť k deju, tak klasika, zberačka kávy sa zaľúbi do majiteľa haciendy, ktorý je zadaný ...zo zberačky sa stane námestkyňa riaditeľa spoločnosti, v ktorej predtým zbierala kávu... a tak, no proste telenovela, dej je plytký, hercké výkony napriek tomu miestami slušné, Sylvia Navarro aka Paloma je krásna žena, ktorá stojí zato... Objektívne by som hodnotil 4* 1* zato, že som to dokázal pozerať, napriek tomu, že namám rád telenovely, 2* koli množstvu zaujímavých postáv (Fabiál, Barbara, Berenisé...), 3* za Sylviu Navarro a 4* za peknú mexickú prírodu a hudbu od Sin Bandera... :-) ()

cUtOR

Tak toto je jediná telenovela čo som pozeral. Keď som mal napríklad prednášku až poobede tak som ten voľný čas ráno využil na sledovanie príbehu Palomi a Diega. ()

plastic0o

Asi nejkoukatelnější telenovela. Když opomenu klasické natahování a zbytečné rozhovory, je to docela vtipně zpracované. Velmi jsem se u toho pobavila a nasmála xD ()

montrose odpad!

Dnes jsem to viděl omylem poprvé v životě a ač jsem měl už 5 piv, tak mně to přišlo absolutně nekoukatelné, chvílema i komické. Ale nejhorší zjištění bylo, že to sledují i muži. Sakra chlapi proberte se, to už jsme opravdu tak hluboko klesli? Koukejte to okamžitě dostat do černých čísel! ()

BramborkaZ

No tak prrr, toto by nemali hodnotiť chlapi, ktorí neznášajú telenovely už len z princípu a videli z 238-dielneho seriálu asi tak 5 minúť. Ja som už nejaké tie telenovely videla, ale toto je najlepšia. Má najmenej trápnych momentov, i keď samozrejme i tu sa nejaké nájdu, predsa len no... Postavy, najmä Paloma, sú úplne super a tá úvodná pesnička je prekrásna. Áno, priznávam, nájde sa aj v mojej MP3. A čo, zabijem sa teraz? :D ()

mikla

Začalo to..no začalo to bežne ako každá telenovela...dvaja milenci sa do seba zamilujú..ona je chudobná a on bohatý..postupne sa ona stáva sekretárkou a neskor aj vedúcou jeho firmy..a dej sa vyberie iným spádom...kšefty, drogy, fiktívne vývozy kávy a skvelý Miguel Tejeiros ktorého perfektne stvárnil yborný a neprekonatelný Luis Felipe Tovar- herec ktorý si vyslúžil moj absolutný obiv a obrovský rešpekt..prekonal všetkých ktorý hrali v tomto seriály a o triedu prevršil všetko, čo sa len dalo. To je Ked budeš moja- telenovela plná zvratov, akcie a kšeftov.. ()

anicca

A náhodou toto je kvalitnejšia telenovela ako asi všetky jej sestry. Tak trochu mi pripomína Dallas. Kávové impérium? Áno na to sa dá pozerať! Absolútne perfektná postava, podľa mňa hlavná postava okolo ktorej sa všetko točí je Fabián skvele stvárnený Rodrigom Abedom. Paloma v mojej hlave vždy vystupuje ako jeho sekretárka. Podivne impotentný a potom zas neimpotentný Diego mi úplne vyšumel z hlavy. Elena Olivaresová a Fabián Sanchez-Sambrano sú dvojica, ktorej to fungovalo. Seriál ponúka aj veľmi pekné ženy: Anette Michel ako Barbaru, alebo Gloriu Peralta ako Marciu. ()

4abc4

Když jsem byla mladší, dávali Hříšnou lásku, Ošklivku Betty apod. seriály ala telenovely, které měly neskutečné ohlasy. Já jsem se na to nedívala, protože mi to přišlo stupidní a zbytečné...Tenhle typ seriálů mě ani nelákal, raději jsem měla různé mystifikace jako je Buffy. Teď jsem ale na Hříšnou lásku náhodou narazila v televizi, když jsem neměla náladu na své oblíbené a už tak ohrané Simpsonovi.. a tím pádem si říkám, vlastně že "proč ne?" neviděla jsem to a chce to jinou podvečerní zábavu.. Nyní mi to nepřijde o nic moc méně stupidní, ale z nějakého neurčitého důvodu na to stále koukám.. Je to celkem chytlavé - krásná Paloma, chudá dívka z vesnice, milující svou matku a zbohatlík Diego, násoska, poněkud velký žárlivec a v jistém smyslu i blázen a celý ten kolotoč toho jak se milují a nenávidí, je to velké klišé, ale zároveň to dál vidět musíš, i když si říkáš, jaká stupidita to je.... Je to docela příjemné odlehčení po dni stráveném v práci a je to hezká forma oddychu. Valná většina to tu hodnotí jako odpad, netvrdím že to není poloviční odpad, ale zároveň to má v sobě neskutečné kouzlo, které je prostě velmi chytlavé a člověk chce vědět víc a víc a jednoduše se na ty další epizody takhle podvečer těší, že si odfrkne a příjemně se rozčílí nad tím jak hloupé to je a jak hloupě se chovají herci a jak nechápeš proč na to koukáš, ale koukat na to vlastně chceš.. :D Co se obsazení týče - výběr herců je více než dobrý - Paloma je tak krásná, jak krásná má být, její maminka je trochu zvláštní, ale do té role se tato herečka rovněž hodí, Diego se moc nepovedl, nebo mám jen jiný vkus na muže, ale přijde mi hrozně slizký, byť s krásně vypracovaým tělem... Líbí se mi obsazení vychytralé mrchy Josefiny, stejně tak jako Diegových příbuzných, sedí to tam perfektně. Jen je to celkově poněkud......hloupé.......... :D ()