The Last Gamble (S01E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2004, 1 h

Režie:

Rob Bailey

Scénář:

Tony Jordan

Scénografie:

Paul Cross

Kostýmy:

Iain Macaulay
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • laepus
  ****

  Dokonce dva hejlové. Každopádně zápletka není nijak nová. Tváří se jako pocta klasického Podrazu, ale je to jeho čistá kopie. Nicméně úplný závěr v letadle a rozlučka je příjemná, zvlášť s vědomím, že ještě je dalších sedm sérií.(21.9.2018)

 • swiss
  *****

  Záchrana na poslední chvíli. Tak to má být. Rozloučení na konci je parádní.(9.1.2018)

 • MickeyStuma
  ****

  Šestá epizoda očekávaně ve skvělé formě. Téma: Jak obrat namyšleného boháče pohrdající všechny, co jsou chudší než on. Naprosto dokonale zpracovaný scénář držící se jednoduchosti děje a se zábavnou atmosférou. Zároveň se jedná o poslední v sérii. Hlavní protagonisté se s diváky rozloučí důstojně. Dají radu do života. “Díra na trhu.” “Chcete zkusit štěstí?” “Hračka když víte jak.” “A když víte?” “Tak si pamatujte zásadu číslo jedna.” “Čestný lidi nepodvedeš!” “To se nedělá!” “Zcela vyloučeno!” “Najděte si toho, kdo chce něco za nic.” “Což půjde snadno.” “A vy mu za něco nedejte nic.(6.11.2017)

 • topi80
  **

  Takový "Podraz v kostce". Asi zatím nejslabší díl, ta záchrana před britskou verzí pouťového krále Václava Kočky působila hodně nevěrohodně.(25.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace