Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tým byl vyslán, aby sledoval nebezpečného obchodníka se zbraněmi. Bishopová se při akci chová hodně riskantně a zabije dva ze tří útočníků. Muži, který vše organizuje, se ale podaří z místa přestřelky utéct. McGee se dokáže nabourat do mobilů mrtvých, a to tým přivede do opuštěného domu, kde dotyční ukrývali zbraně. Vedle zbraní se zde najde ovšem také tajná složka NSA, Národní bezpečnostní agentury, popisující, jak Američané využívají syrské uprchlíky, aby se dostali k vůdci Al-Qaedy. Bishopová kdysi pro NSA pracovala, ale tvrdí, že už kontakty nemá. Knightová se proto nabídne, že informace zjistí přes své zdroje. Vzápětí ředitel Vance seznámí agenty se skutečností, že v NSA jsou přesvědčeni, že za únikem informací je právě Bishopová. Nikdo v NCIS tomu ale nechce věřit a všichni hledají způsob, jak prokázat, že je Bishopová nevinná. Bishopová mezitím zajde za Gibbsem a chce vědět, zda se ještě někdy vrátí k týmu. Ten na to reaguje tak, že o tom musí rozhodnout Vance. Po rozhovoru s Gibbsem Bishopová zamíří rovnou za Vancem a přizná spoluvinu. Udělala vše prý proto, že s využíváním uprchlíku nesouhlasila. Ničeho nelituje a v NCIS končí. McGee se ještě pokusí si s Bishopovou o všem promluvit, ta to ale odmítá... (TV Nova)

(více)

Galerie (20)

Zajímavosti (5)

  • Pravidlo 91 znamená: „Až odejdeš, neohlížej se zpět.“ (Katka189)
  • Diona Reasonover (Kasie Hines) na svém oficiálním účtu na Twitteru prozradila, že závěrečná scéna nebyla původně ve scénáři. (Katka189)
  • Hotová loď, kterou vidíme v této epizodě, je zmenšenou verzí modelu, který jsme viděli na konci epizody Cti otce svého (2014). Gibbs (Mark Harmon) začne stavět ve svém sklepě verzi v plném měřítku. Model se jmenoval „Chickadee“, loď ve skutečném měřítku nese jméno „Rule 91“. (Katka189)

Reklama

Reklama