Městečko hrůzy

Scénografie:

Victoria Paul

Kostýmy:

Donna Linson

Jednoduchý thriller s jednoduchou zápletkou bez použití složitých triků, efektů a různých zádrhelů. Mladičká Drew Barrymore tu předvedla velice dobrý výkon naivní puberťačky představující si život hodně jednoduše. Příběh je logický a uvěřitelný. Sice se tu s postupným budováním atmosféry nijak nepohrávalo, neznamená to však, že tu vůbec není. Dějství se vyvíjí skromně a naznačuje vyústění zápletky. I zde platí, že v jednoduchosti je síla.(14.7.2014)

Dnes – a možno aj vtedy - už celkom úsmevné psycho s výbornou atmosférou totálneho púštneho zapadákova. Viac ako nejaký thriller je to skôr rodinný film o neurózach strateného mestečka a bizarných vražedných narodeninách, ktoré v ňom prežije kúzelná trinástka s telom sexbomby a mozgom normálneho adolescentného dievčaťa. Mladučká ( a neodolateľná ) Drew Barrymore je zrejme jediným dôvodom, prečo si niekto ešte dnes pozrie toto dielo, ale rozhodne by som nepovedal, že to nie je dobrý film.(29.5.2013)

• alambert

Mladá Drew Barrymore byla opravdu sexy (14! let) a Susan Tyrrell perfektně zvládla roli a pobavila. Jinak ale není moc co pochválit. Především mě otrávilo ztvárnění všech tří můžských rolí: taťky a obou chlapců; rozumějte: opravdu strašné herecké výkony. Jinak film působí dost neoriginálně, jakoby už všechny scénky někde byly, ale když se podívám na rok vzniku (1989-btw. docela překvapení, film působí opravdu moderně a Drew Barrymore je jediná nápověda, která vám zabrání nehádat filmu rok vzniku někdy 2000+), mám pocit, že je to možná tak, že je naopak vykrádán tenhle film...(26.8.2012)

• Streeper

Nevím proč, ale očekávala jsem od tohoto thrilleru daleko víc než jsem se dočkala. Je to neoriginální. Jediné, co by za něco jakž takž mohlo stát by byla hudba, ale to jen v pár případech. Taky je pravda, že jsem vinu házela na černovlasého kluka, takže mě vrah celkem i překvapil, ale jinak to nestojí za nic.(20.4.2014)

• zbysik

Solidní píííčovina, ale jestli patříte mezi nezanedbatelné procento úchyláků, kterým se líbí velmi mladý holky, tak si tady své najdete a navíc vás právě v tomto případě omluví skutečnost, že Drew zde vypadá starší než na čtrnáct :) . K dalším devízám tohoto "počinu" bezesporu patří vtipné obsazení záporáků, kteří spíše připomínají dva teploušky v pokročilém stádiu vztahu.(24.1.2011)