Reklama

Reklama

Geoul sokeuro

všechny plakáty

Obsahy(1)

Bývalý detektiv Woo, nyní šéf ochranky v renovovaném obchodním domě, jenž vlastní jeho strýc, se stane svědkem vražd, které navenek působí jako sebevraždy. Už je to rok, co tento obchodní dům postihlo neštěstí, při němž celý vyhořel, a v jehož plamenech zemřela mladá žena. Od této doby se povídá, že po chodbách OD jsou po setmění slyšet záhadné zvuky. Najde se vrah lidí nebo jsou to opravdu jen nešťastné náhody a lidé se zabíjí sami? Co je to za zvuky, které se ozývají po chodbách obchodního domu plného zrcadel? (TylerGage)

(více)

Recenze (19)

oli.G 

všechny recenze uživatele

Akokoľvek všetci nadávame na stereotyp v šikmookých duchárskych horroroch, v tomto prípade by som ja osobne viac ľakačiek privítal. Ďaleko viac ľakačiek. Zvlášť keď sa príbeh točí okolo niečoho tak desivého, ako zrkadlá. Ale ani ako akýsi thriller "pre slabšie povahy" to nebolo najhoršie, a to predovšetkým, ako už spomína tombac, vďaka výbornému koncu. ()

tombac 

všechny recenze uživatele

Lehce nadpřirozený korejský thriller odehrávající se z větší části v obchodním domě chvíli před otevřením. V obchoďáku je spousta zrcadel. A za nimi cosi je.. Námět filmu poskytuje dobrý základ pro kvalitní a děsivou duchařinu. Leč nestalo se tomu tak. Snímek je pěkně natočený, ale docela roztahaný a chvílemi nudný. Delší dobu absentuje jakékoli napětí, sledujeme přemíru dialogů, léčení mindráků hlavní postavy sekuriťáka.. Ve spojitosti s tímto filmem mi vytane v mysli především atmosférický začátek a výborný konec, z kterého mne opravdu zamrazilo. Zajímavý kousek, jenž mohl být mnohem, mnohem lepší. S horrorem toho nemá moc společného. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Sklamalo ma to. Najskôr som videl remake Zrkadlá s Kieferom Sutherlandom. Nebol to žiadny zázrak, ale ázijský originál ma prekvapivo bavil ešte oveľa menej. Miestami bol taký nezáživný (úmorná dvojhodinová dĺžka), že som spätne docenil Kiefera. Niektoré ázijské horory považujem za to najdesivejšie, čo sa kedy v žánri urodilo (bez ohľadu na kontinent), ale pri tomto som sa nebál takmer vôbec. Veľmi často to pripomína skôr kriminálku, než ponurý horor. Hollywoodsky remake s Kieferom mal skvelú atmosféru nočného obchodného centra. Originál nič z toho nemá. Vlastne si trúfam tvrdiť, že ide o dva takmer odlišné filmy. ()

2-Xtreme 

všechny recenze uživatele

No, teda, nič moc. Akože nečakal som nič extra, ale dosť som sa pri filme nudil. Chválim originálny nápad, no film bol zbytočne zdlhavý a tým pádom mal vela hluchých miest. Každý by od azijskej ducharčiny čakal, malé čierno oblečené deti a plno klišé lakačiek. Tu nenájdete ani jedno a s tými lakačkami to je chyba. S tak dobrým nápadom ako má tento film sa z neho dalo vymačať ovela viacej než som dostal. Tu chápem remakovanie a som rád, že Aja nenatočil klasický remake a len sa týmto filmom inšpiroval. Vyzdvihnút musím samotný záver, uvidíme čo spraví Alex :) 50% ()

zelvopyr 

všechny recenze uživatele

Já zdejší vkus, módní vlny nadšení vystřídané hnidopištvím prostě místy nepobírám. Co už jako chcete, aby to mělo víc? Yoo Ji-tae odvádí svůj obvyklý výborný, tichý výkon. Trochu melodramatický padouch mi dojem nezkazí, ostatní vedlejší role byly uměřeně nehysterické, což je obrovské plus. Je to sice pomalé, ale velmi dobře gradované i strukturované (je jasné, že po úvodu musí přijít nějaká fáze zorientování se a postupného přicházení na kloub). ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama