Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nikoho nenapadlo, že nově dovezené rostliny ze zámoří, umístěné v atriu mrakodrapu Hamilton Associatesprivezené, mohou začít obrovskou noční můru, která následovala Hluboko uvnitř zelených listů je spousty reprodu-kujících se mravenců, kteří se rozmnožují a rostou v neuvěřitelné síle (Intersonic)

Recenze (23)

Godhaj 

všechny recenze uživatele

,,Obří, rozzuření a radioaktivní mravenci. Tak proč tu jen tak sedíme v téhle předražené káře?!" Gumoví i počítačoví mravenci trápí zaměstnance a návštěvníky jednoho mrakodrapu, toť celý příběh. Je to ovšem pořádná zábava. Směska hlavních postav je zajímavě prdlá, takže o šílené hlášky není nouze. Mravenci vypadají docela dobře, akční scény s nimi jsou už horší, ale vše zůstává zábavné. Z celého filmu je nadmíru jasné, že se jedná především o komedii, než vážně míněný akční film. Velmi špatný je ovšem soundtrack, který doslova trhá uši a bolí z něj hlava. Také některé postavy jako například malá tlustá holka s namalovanou pusou, nejsou vůbec sympatické. Naopak velmi povedená je postava tlustého zahradníka, jemuž se celý film jen ztrácejí pracovníci, a on je nachází mrtvé ve svém zahradnictví. Podnikatel, to prostě nemá lehké. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tak sem ziskal ke zhlidnuti dalsi dilko Freda Olena Raye hm tak co tu mame? obri mravenci zabijejici v mrakodrapu?! tak sem to dal a bez studu priznavam ze sem nadsen!!! Ray si to u mne v posledni dobe par ne uplne brilantnimi zetky rozhazel ale timle opet stoupnul v cene je to neskutecne debilni pribeh z neskutecne debilnimi herci co maji opravdu neskutecne debilni dialogy a je to opravdu neskutecna zabava tvrdte si co chcete ale ty mechanicky mravenci vypadaji porad lip nez kdyby si je vzal do prace treba nakej pocitacovej trikar spolecnosti Asylum ja sem proste uchvacen a za pet nedam jenom proto ze obcas ale opravdu jenom obcas mam i uctu k necemu cemu se rika filmova kvalita ()

Reklama

Damielka odpad!

všechny recenze uživatele

No to snad ne?! Tohle že mají být hrůzostrašní mravenci? To už by se člověk víc bál při Zlatovlásce, kde mravenečci slibují Jiříkovi svou pomoc. I ve filmu Což takhle dát si špenát jsou oproti téhle slátanině doslova špičkové triky! Už jsme si s přítelem pouštěli ke scrabblím horší ptákoviny, ale tahle jednoznačně vede. Člověku při sledování Skleněné pasti sice běhal mráz po zádech, ale ne hrůzou, nýbrž z představy, že tohle mohl nějaký režisér a producent myslet vážně. ()

brzozin odpad!

všechny recenze uživatele

Kolik mohl dělat rozpočet na tento (zdráhám se napsat film). Najmout pár ochotníků z ulice, kteří pojedou naostro ze čtecího zařízení. Kulisy a makety mravenců vyrobí chovanci nějaké chráněné dílny (při vší úctě). Scénář není třeba psát, nějak to na place ztlučem. Lidi jako skriptka nebo kdokoliv, kdo by držel pohromadě děj (vlastně sorry, on tam prakticky žádný není) nejsou důležití. Takže to máme maximálně pět filmovacích dnů. Hmm levná sračka, to se vyplatí. Vždycky se najde pár blbečků, co na to budou koukat. Akorát jsem nepochopil jednu věc. Proč té děsně nesympatické bábě teče krev z držky, když ji právě kousli do nohy..... ()

castor 

všechny recenze uživatele

Prezentované jako akční záležitost, začínající jako trapný televizní paskvil a s přibývajícími minutami dokazující, že někteří lidé by prostě neměli pokoušet štěstí za ani před kamerou. Na scéně se totiž začnou objevovat obří, radioaktivní a samozřejmě pořádně naštvaní mravenci (i když, bacha, nemají rádi heavy metal), kteří si to trikově můžou rozdat leda tak s nějakou béčkovou záležitostí ze sedmdesátých let. Napětí a atmosféra nulové, herci nehrají, ale jen přebíhají před kamerou, „scénář“ vznikal v poklusu a režie si zavdá s kterýmkoliv dílem podprůměrného italského seriálu. Jako komedie to ale někomu může přijít vhod (možná i proto ta hvězda). ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama