Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Před pětadvaceti lety, krátce po rozchodu s lehkomyslným dobrodruhem Halem, se Rose v letadle seznámila se sympatickým a chápavým Nathanem. Dnes má za sebou čtyřicítku a spokojený život. Má dvě děti, hezký dům v Los Angeles a práci recenzentky v redakci Chronicles, kde je pro mladší kolegy respektovanou rádkyní a její milovaný muž hlavním editorem. Jednoho večera jí však manžel oznámí, že od ní odchází, protože se zamiloval do její asistentky a nejlepší kamarádky Mindy. Dívka ji připraví nejen o manžela, ale také o místo. Šéfredaktor je totiž nadšen novými nápady, s nimiž přišla Mindy a pro Rose již není v redakci místo. Ze dne na den je bez manžela i práce, zrazená a opuštěná, s hlavou plnou nejchmurnějších myšlenek. V nejhorších okamžicích jí pomáhají nejen děti, ale také vrozený elán, smysl pro humor a dvě kamarádky. Ty vyznávají teorii, že nejlepším lékem na zlomená srdce jsou nákupy. Tam, kde by se jiná zhroutila, Rose se dokáže se situací vyrovnat s neuvěřitelným nadhledem. Když je jí nejhůř, objeví se nezávislý spisovatel Hal, kterého kdysi odmítla. Opijí se spolu, a to by mohl být začátek nového života. (TV Nova)

(více)

Recenze (21)

mysicka 

všechny recenze uživatele

rose je novinářka-recenzentka po čtyřicítce, kterou manžel opustí kvůli její o dost mladší sekretářce, která dostane i roseino místo a nám se před očima odvíjí příběh krásné a energické ženy středního věku a její vyrovnání se skutečností a zatímco já bych toho zas*anýho parchanta vykastrovala, rozčtvrtila a zakopala a tu jeho nablblou bloncku polila benzínem a zapálila, rose se se situací vyrovnává s neuvěřitelným nadhledem, protože ví, že největší pomstou po bolesti a ponížení je šťastný a spokojený život..:o) ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

No jako drama bych to nezařazoval, spíše je to taková černá komedie. oproti jiným současným komediím, je však toto drama celkem vtipné a to asi jako chlap ani nejsem asi tou správnou cílovou skupinou :-). ,,Ale mami, na co alibi! Já ho nechci zabít, já bych mu jen přála například chronickou poruchu erekce''. Průměr, který neohromí, ale který místy i může pobavit. Tři olivovníky. * * * ()

Reklama

Faidra 

všechny recenze uživatele

Jak říkává moje matka: "Pokud ti nějaká odloudí chlapa, nejlepší pomsta je nechat je spolu žít a sama si užívat." Film sám o sobě není ani moc reálný, ani vám neposkytne potřebné odpovědi na nepříjemné otázky, ale kdo s mozkem by taky vyžadoval od filmu odpovědi na otázky. Krom toho ctitelé Adamse vědí, že univerzální odpovědí je 42 a zbytek lidstva nechť se plahočí a pídí. ()

lioncel 

všechny recenze uživatele

existuje vůbec film, nebo alespoň nějaký román .. kde by žena kvůli své vlastní nevěře rozbila svoje manželství a potom, po nějaké době, toho litovala? .. a toužila třeba po návratu ke svému bývalému manželovi, co ji však hrdě odmítne? .. nebo je to pro tento druh živočicha na této planetě prostě něco naprosto nemožného a týká se to jen nás, totálních ťulpasů : tedy mužů??? … ()

rt12 

všechny recenze uživatele

Lepší průměrná podívaná. Zejména osloví ty, kteří mají odžito více jak dvacet let v manželství. V podstatě je to běžné téma, kdy se muž kolem padesátky zjančí a řeší to férovým, upřímným způsobem, tedy odchodem od manželky. Té se samozřejmě sesype zem pod nohama, navíc když je ještě třešnička na dortu v podobě ztráty zaměstnání. Dopředu víme jak vše dopadne. Ale zde je to protkáno vtipnými bonmoty hlavní hrdinky v podání Christine Lahti, která je pořád kočka. Příjemný film pro deštivého odpoledne. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama