poster

Pomsta ženy středního věku (TV film)

 • USA

  Revenge of the Middle-Aged Woman

 • Slovensko

  Pomsta ženy

Drama

USA, 2004, 90 min

 • plechulka
  ***

  Příjemná komedie pro všechny "délesloužící manžele" aneb co se stane, když v ten samý den přijdete o manžela i práci? Christine Lahti je skvělá a celý film (až na "prince z Umbrie") je velmi uvěřitelný. Narozdíl od spousty amerických filmů z něj nemá člověk dojem, že Američané jsou odlišný druh lidí - nikdo není za jednoznačného mizeru (i když pan manžel se k němu nebezpečně blíží....) a také se všichni neustále neobjímají a neujišťují o tom, jak jsou na sebe navzájem hrdí.....(20.4.2009)

 • PORTER44
  **

  Příběh o rozchodu staršího páru,kdy si manžel najde mladší a rozhodne se odejít ,ale manželka se nechce vzdát a chce se pomstít.Po oznámení manžela že odchází dostává manželka padáka i v práci a začne ji z toho na chvíli hrabat což je docela vtipná scéna.Občas je film spíš do komedie než drama.Herecké výkony docela dobrý.(11.7.2014)

 • mysicka
  ****

  rose je novinářka-recenzentka po čtyřicítce, kterou manžel opustí kvůli její o dost mladší sekretářce, která dostane i roseino místo a nám se před očima odvíjí příběh krásné a energické ženy středního věku a její vyrovnání se skutečností a zatímco já bych toho zas*anýho parchanta vykastrovala, rozčtvrtila a zakopala a tu jeho nablblou bloncku polila benzínem a zapálila, rose se se situací vyrovnává s neuvěřitelným nadhledem, protože ví, že největší pomstou po bolesti a ponížení je šťastný a spokojený život..:o)(22.11.2007)

 • cab
  ***

  Zena stredniho veku ztraci postupne sveho manzela na ukor mladsi kolegyne i svoji milovanou praci, ale neslozi se a s humorem sobe vlastnim si klesti cestu do nezname budocnosti, kde na ni ceka nejedno prekvapive zjisteni mimo to, ze matky maji nakonec vzdycky pravdu. Svizna komedie pro ctyricatniky a lidi s nadhledem nebo pochopenim. 60%(28.10.2008)

 • lioncel
  ****

  existuje vůbec film, nebo alespoň nějaký román .. kde by žena kvůli své vlastní nevěře rozbila svoje manželství a potom, po nějaké době, toho litovala? .. a toužila třeba po návratu ke svému bývalému manželovi, co ji však hrdě odmítne? .. nebo je to pro tento druh živočicha na této planetě prostě něco naprosto nemožného a týká se to jen nás, totálních ťulpasů : tedy mužů??? …(6.9.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace