Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Před pětadvaceti lety, krátce po rozchodu s lehkomyslným dobrodruhem Halem, se Rose v letadle seznámila se sympatickým a chápavým Nathanem. Dnes má za sebou čtyřicítku a spokojený život. Má dvě děti, hezký dům v Los Angeles a práci recenzentky v redakci Chronicles, kde je pro mladší kolegy respektovanou rádkyní a její milovaný muž hlavním editorem. Jednoho večera jí však manžel oznámí, že od ní odchází, protože se zamiloval do její asistentky a nejlepší kamarádky Mindy. Dívka ji připraví nejen o manžela, ale také o místo. Šéfredaktor je totiž nadšen novými nápady, s nimiž přišla Mindy a pro Rose již není v redakci místo. Ze dne na den je bez manžela i práce, zrazená a opuštěná, s hlavou plnou nejchmurnějších myšlenek. V nejhorších okamžicích jí pomáhají nejen děti, ale také vrozený elán, smysl pro humor a dvě kamarádky. Ty vyznávají teorii, že nejlepším lékem na zlomená srdce jsou nákupy. Tam, kde by se jiná zhroutila, Rose se dokáže se situací vyrovnat s neuvěřitelným nadhledem. Když je jí nejhůř, objeví se nezávislý spisovatel Hal, kterého kdysi odmítla. Opijí se spolu, a to by mohl být začátek nového života. (TV Nova)

(více)

Recenze (21)

Faidra 

všechny recenze uživatele

Jak říkává moje matka: "Pokud ti nějaká odloudí chlapa, nejlepší pomsta je nechat je spolu žít a sama si užívat." Film sám o sobě není ani moc reálný, ani vám neposkytne potřebné odpovědi na nepříjemné otázky, ale kdo s mozkem by taky vyžadoval od filmu odpovědi na otázky. Krom toho ctitelé Adamse vědí, že univerzální odpovědí je 42 a zbytek lidstva nechť se plahočí a pídí. ()

mysicka 

všechny recenze uživatele

rose je novinářka-recenzentka po čtyřicítce, kterou manžel opustí kvůli její o dost mladší sekretářce, která dostane i roseino místo a nám se před očima odvíjí příběh krásné a energické ženy středního věku a její vyrovnání se skutečností a zatímco já bych toho zas*anýho parchanta vykastrovala, rozčtvrtila a zakopala a tu jeho nablblou bloncku polila benzínem a zapálila, rose se se situací vyrovnává s neuvěřitelným nadhledem, protože ví, že největší pomstou po bolesti a ponížení je šťastný a spokojený život..:o) ()

Reklama

chrispe 

všechny recenze uživatele

Ženy ve středním věku jsou neviditelné.. nebo ne? Velmi příjemný TV film, který poněkud čouhá z průměru. Kolem člověka jednoho dne praskne bublina zajištěnosti a vztahové jistoty, a pak je jen na něm, jestli se nechá stáhnout ke dnu a zůstane tam (,,Šla bych domů, sežrala prášky a zabila se... ale vypila jsem už tolik kafe, že bych neusla."), nebo se naopak zvedne a přes nelehkost situace a dalším věcem, které vám dokážou podkopnout nohy, jde dál (,,Sex je dnes jako rekreace, nemusíš být sezdán, stačí být přítomen! Nerozsvěcej, nesundávej podprdu a možná neuteče.") Bylo to fajn! ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

No jako drama bych to nezařazoval, spíše je to taková černá komedie. oproti jiným současným komediím, je však toto drama celkem vtipné a to asi jako chlap ani nejsem asi tou správnou cílovou skupinou :-). ,,Ale mami, na co alibi! Já ho nechci zabít, já bych mu jen přála například chronickou poruchu erekce''. Průměr, který neohromí, ale který místy i může pobavit. Tři olivovníky. * * * ()

PORTER44 

všechny recenze uživatele

Příběh o rozchodu staršího páru,kdy si manžel najde mladší a rozhodne se odejít ,ale manželka se nechce vzdát a chce se pomstít.Po oznámení manžela že odchází dostává manželka padáka i v práci a začne ji z toho na chvíli hrabat což je docela vtipná scéna.Občas je film spíš do komedie než drama.Herecké výkony docela dobrý. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama