Panika (TV film)

Combustion

Dobrodružný / Akční

USA, 2004, 91 min

• Campbell

Hodně slabý tv film který stojí snad jen za Michaela Grosse a pár momentů, jinak se jedná o podprůměrnou televizní záležitost s příšerným dějem, slabými efekty a šílenými herci.(27.8.2010)

• pfa

Cožeco...? Tak, dá se to celkem v klidu pustit. Ale maximálně tak z vejšky, nebo z kopce... Tady opravdu o nic nepřijdete... [1/1O](28.7.2009)

• MickeyStuma

Televizní snímek o zákeřných výbušných plynech vyvěrajících z podzemí. Podle šablonovitého námětu byli uvolněny po vrtných zásazích v nedaleké ropné rafinérii. Není to jako obyčejně nic světoborného. Televizní efekty neoslní, ale na druhou stránku ani není třeba. Vše je stavěno převážně na konverzacích, i když několik mohutných výbuchů zrak oslní. Skutečné i digitální. Je tu kladný i záporný hrdina, systém házející dobré vůli klacky pod nohy a taky něco z rodinného života. Pro televizi zcela postačující.(17.2.2015)

• eric.blade

celý film byl panika...(18.5.2008)

• Wacoslav1

Panika nastava ve chvili kdy si tenhle skvost pustite absolutni metal vsem co to dokoukali do konce takze i mne byt sem mel hroznou chut to vypnout prezil sem a na poli katastrofalnich katastrofickych filmu mam aspon neco co muzu smele poslat do zumpy kdyz Joe Landa tak radsi apokalypsu meteoru nebo den zlomu(5.12.2011)