Děj příběhu začíná v domě manželů středního věku, maminka dává dceři Mary pusu na dobrou noc a jde spát. To ještě netuší, že tato noc se krvavě zapíše do historie města. Mary totiž popadne amok a své rodiče brutálně zavraždí. Ocitá se v psychiatrické léčebně, kde se stane obětí zvrhlých choutek jednoho ošetřovatele. Mary o pár měsíců později porodí dítě, lékaři ji však sdělí, že zemřelo při porodu. V dalším šíleném záchvatu rozpoutá Mary krvavá jatka, jimž učiní přítrž dva policisté, kteří Mary zastřelí. V ději se přesouváme přesně o dvacet let, mládež bujaře slaví "Krvavou noc" právě na počest Maryina běsnění. Vrátí se duch Mary, aby zúčtoval se všemi nevinnými oběťmi? (claudel)

Trescha

Jak tráví volný čas mladí aneb co všechno lze dělat s nůžkami,sekerou a krumpáčem.Klasický slasher ovšem ty gore efekty! Takový soukromý filmový masokombinát.;-) Ovšem prostřední část je poněkud hluchá. ()

Phoeniyx

Spousta nelogických částí, průměrně natočené ale opravdu krásně krvavé a brutální. Celou dobu jsem tušil jak to dopadne ale konec byl fascinující Marry to brilantně zakončila a její dcerka byla také velmi brutální. Po dlouhé době jsem narazil na celkem dobrý řeznický horor a stálo to za to. Některými částmi jsem se sice smál jak to působilo amatérsky ale výsledný prvek stojí za vidění. ()

Hrobař

Subjektivní 2, objektivní možná 3. Pocta možná, ale nemá to koule a drajv kvůli, kvůli kterýmu se člověk na starý filmy kouká. Maximálně rušivá je strašná spousta nesmyslů, absurdního chování postav a potom i když třeba prostor starýho ústavu je super vám přijde jen směšný proč tam ta banda pobíhá když jim v baráku kdosi pozabíjel kámoše. Nevadí mi nelogično když si nehrajem na regulérní horor, ale spíš takovou polonadnesenou srandičku, která reje do žánrovejch klišé. Tohle si myslím že bylo myšlený vážně. A pokud ne, na mě to nemrkalo dost. Slabota. ()

IKOLA

Milujem slashery. Milujem ich tak moc, že mi nevadia akékoľvek dejové, časopriestorové alebo iné logické kiksy. Ale (SPOILER) keď 6 ľudí ( z toho 3 silní chlapi) začne utekať pred menštruujúcou teenagerkou s krumpáčom, tak niečo nie je v poriadku. Inak som nikdy nevidel lacnejšie vyzerajúci film. Aby som nebol tak negatívny, tak Gore efekty rozhodne výživné. ()

doughnut

Holka v minisukni a podpatcích, třímající v ruce krumpáč, nemůže působit strašidelně. Při některých scénách jsem se za "herce" hodně styděl a jednu hvězdičku dávám jen za nahotu, jinak je to strašná sračka. ()

Isfio

Zo začiatku sa zdalo, že to môže byť dobrý film, postupne sa to však zmenilo na študentskú amatérsku vyvražďovačaku a záver bol vyslovene smiešny. Meter šesťdesiat vysoký a 55kg vážiaci vrah s krompáčom vyvraždí 10 dospelých ľudí. ()

evelouch

Must-see slasher, který má tak svižný děj a bezchybný scénář, že je té kratší stopáže až škoda. Nejlepší žánrovka za poslední dobu! ()

DyingAngel

Tento horor je doslova zložený z 50% hororu a z 50% erotiky a sexu. Nič medzitým. Dobrý rating tomu robia hlavne krvavé scény (ktoré sú fakt výborne detailné), invenčná téma (čo sa týka predmenstruačnej dysforickej poruchy - malá skupina žien ňou naozaj trpí a keby dosiahla až takýchto obludných rozmerov, vo svete by to vyzeralo vskutku "zaujímavo") a celá tá duchárska historka o diabolskej Mary, ktorá sa prichádza raz za čas pomstiť za svoju smrť... Tá erotika tam bola občas až prehnaná, ale zas pri "téme menzesu" je to viac-menej pochopiteľné. Záver filmu bol, aspoň pre mňa, prekvapivý (i keď som si niečo ešte predtým domyslela, keďže pred smrťou Mary mala dieťa...). ()

patho666

Úvodných 10 minút nasadí laťku veľmi vysoko, žiaľ potom film upadá, upadá a upadá.Zas ale jedno pozretie neuškodí. ()

BigJohn02

Nepříliš originální slasher, na kterém baví snad jen roztomilá drobná Danielle Harris, ze který mají všichni bobky a pomateně zdrhají. Jinak příšerná kamera, tragickej střih a nesnesitelně nařvané hudební výrony. To vše má nahradit režisérovu invenci. Kdo tohle financoval, musel si to odepsat z daní - jinak se to vysvětlit nedá. ()