Bambi Meets Godzilla

Režie:

Marv Newland

Scénář:

Marv Newland

Bambi se bezstarostně pase. Všechno je v pořádku a Bambi netuší, že za chvíli ho rozšlápne sama Godzilla. Najednou Bambi zvedne hlavu a... Bum! (Vojtino)

Pishin

Skvele a zvrhle dokonce sem nekde cetl ze tenhle kratas byl zakazanej snad v 24 zemich sveta a to je co rict, takze pokud mate radi zvrhle veci a mate silny zaludek smele do toho. ()

zdepapepa

opravdu stojí za vidění (na Youtube...). Na gradaci děje se tu opravdu nehraje, tento souboj je vskutku nekompromisní :D ()

Terter

Strhující. Tahle krátká konfrontace dvou filmových legend má v sobě víc emocí než celých třicet dílů Wolf's Rain. Přesně jako i u WR víte, jak to skončí, ale přesto vás ten konec dokáže zasáhnout. A ta hudba... Dělám si srandu, ale tohle za shlédnutí stojí. Největší výhodou je to, že i pokud tohle odsoudíte, můžete se uklidňovat, že jste s tímhle neztratili příliš mnoho času. ()

ivishka

Jednoduché. Drsné. Smůlu nemá jen Bambi, ale i diváci - přespříliš krátké podobně jako reklamy a negrafické...sice na tu dobu. Ale přece jenom chudák Bambi :-(... ()

K.I.N.G. odpad!

Je mi zle ztoho, že to někoho baví. Vy co vás to pobavilo, můžete třeba zajít za dětmi z mateřské školky, ti vám jistě řeknou další stejně dobré ba i lepší vtipné příběhy odpovídající přesně rozsahu vašeho rozumu :) ()

Aleee89

Ač je tento film extrémně krátký, sdělí vám toho hodně. Bambi se spokojeně pase a vy jen čekáte, co se stane. A to, co se stane, je ohromně vtipné. Trocha parodie a nadsázky z tohoto filmečku dělá skvělé dílko. ()

Rocky88

Je to neskutečně dementní, ale ta něžná hudba spolu s konečným rozuzlením mě opravdu rozesmála :-)) A to závěrečné poděkování bylo na místě :)) ()

Gaskin

"Nejbrutálnější animovaný film všech dob", jak byl po své první projekci tento snímek nazván, to dnes už určitě není, přesto si ho prosím pokusme vsadit do tohoto kontextu - do dob naivní animace, kdy co bylo nakreslené automaticky těšilo psychicky jednoduché jedince. A teď, když vidíte tohle, si představte gesto newlanda, který z pověření boha animace vzal godzilu a tuto filmovou éru zašlápl - a za to mu patří místo nejen ve zlatých fondech kinematografie, ale i na discích zakopaných pro další generace nebo vystřelených do vesmíru. ()