poster

Telegram (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1982, 20 min

Scénář:

Ivan Bednář

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • cheyene
  ****

  Pěkná romantická povídka o málem pokažené svatbě skrze nedorozumění. Hanzlík a Kolářová potvrzují, že byli jedním z nejlepších hereckých párů v naší kinematografii a Vladimír Menšík nezapře svůj výjimečný talent.(11.12.2015)

 • LadyPupu
  ****

  "Já nepiju pívo, páč já zapíjím, víte? Rum limonádou.To je taková kombinace alpská." Menšík téhle povídce kraluje.(26.11.2015)

 • EKLEKTIK
  ***

  "Pánové, my jsme se nachomejtli k něčemu zvláštnímu." Partnerský příběh, natočený podle zadaného tématu "Písnička, na kterou nezapomenu", vyprávějící o jednom přeslechu a překlepu a o tom, že telegramy byly vlastně předchůdci dnešních "esemesek".(27.11.2015)

 • rakovnik
  ****

  Jednání všech postav není úplně logické, nicméně povídka o popletené pošťačce a sousedovi z hospody má svůj půvab. Ani nevím, zda bych chtěl potkat Vladimíra Menšíka v hostinci, protože s ním se člověk určitě skvěle pobaví, ale nepopovídá, když nepustí nikoho ke slovu. Příjemná a zábavná, skvěle obsazená televizní jednohubka.(26.11.2015)

 • baxz
  ****

  Dobrá zápletka okořeněná výborným Vladimírem Menšíkem.(7.1.2016)

 • MickeyStuma
  ****

  Ve své době populární filmová a seriálová dvojka Hanzlík-Kolářová tentokrát v bakalářském příběhu, který je reálný jako život sám. V roli štamgasta jisté hospůdky ale velice vyčnívá Vladimír Menšík. Jeho vypravěčský talent zde prezentovaný velice připomíná jeho silvestrovské bály. Děj samozřejmě má v jistých chvílích své mouchy, ale jinak se jeví zcela na své bakalářské zaměření zcela adekvátně.(26.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace