poster

Rileyino první rande?

 • USA

  Riley's First Date?

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2015, 5 min

Režie:

Josh Cooley

Scénář:

Josh Cooley
 • Big Bear
  *****

  Kdo neviděl V hlavě, bude možná zmaten z těch koulí v hlavách jednotlivých hrdinů. Kdo viděl ví moc dobře kdo je kdo a k čemu :-). Mně tohle přijde mnohem geniálnější než celé V hlavě. Místo řítících se různých vzpomínek atd.. se mi tam totiž nejvíce líbily náhledy do hlav i mamce a tátovi. Tady je to jen o tom co se jim honí v hlavách, když pro Riley přijde hoch k ní domů... A nahlédneme i do hlavy samotného chlapce :-) Skvělé! * * * * *(2.1.2016)

 • Aljak
  ****

  Inside Out je skvelý projekt, dokonca by som povedal že jeden z najlepších animákov za posledné roky. Takýto bonus isto potešil, aj keď by som uvítal aj čosi obsiahlejšie na túto tému. Ale aj tak skvelé! Len aby to náhodou tvorcovia neprehnali, lebo by mi bolo ľúto keby sa z tohto stála po čase nejaká rutina.(8.1.2016)

 • easaque
  **

  +2* jedná se o předfilm nebo doplněk k oblíbenému animáku V hlavě, který jsem ohodnotil slabšími 3 hvězdičkami. A protože jde úplně ve stejném duchu filmu a žádný vlastní nápad nemá a klidně by mohl být jeho součástí, tak to tentokrát ke 3 hvězdám nevytáhne. Zkuste si ho zkouknout třeba tady [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](2.4.2018)

 • Gemini
  ****

  V "žánru" scének "otec je konfrontován s dceřiným možná ani ne klukem" sice asi už navždy budou vládnout Bad Boys 2, ale Pixar tady svůj svět "V Hlavě" dobonusovává (je to strašné slovo, ale "rozvíjí" nebo "obohacuje" by bylo dost přehnané) naprosto trefně. I když jsem si celkem jist, že pro věkovou skupinu dvanáctiletých to asi moc nebude... o něco mladší děti a hlavně rodiče si tu ale přijdou na své. Hlavně když tatík odhalí svou temnou minulost, muhehe. Ne, vážně, vnitřek máminy hlavy opět s přehledem vítězí;) Musíte ale samozřejmě počkat až do konce titulků:) 80%(28.3.2017)

 • zdepapepa
  ****

  Lepší než film samotný? Určitě ne. Sympatický přídavek? Rozhodně. Spíš než nějaký bonus mi to přišlo jako jedna z vystřižených scén nebo scéna z možného pokračování. Což taky znamená, že bych si to klidně dokázal představit jako součást filmu a ne to muset lovit jakožto bonus na disku. Obsahově se to drží filmu jak co do animace, tak co do humoru. Měl bych akorát strach, že by podobné gagy mohly být ohrané, kdyby se rozetřely do délky celého filmu. Ty 4 minuty bohatě stačí, aby se člověk pobavil. Ne dosyta, berte to spíš jako takový drobný dezert k celovečernímu hlavnímu chodu.(24.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace