Rileyino první rande?

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2015, 5 min

Josh Cooley

Josh Cooley

Kdo neviděl V hlavě, bude možná zmaten z těch koulí v hlavách jednotlivých hrdinů. Kdo viděl ví moc dobře kdo je kdo a k čemu :-). Mně tohle přijde mnohem geniálnější než celé V hlavě. Místo řítících se různých vzpomínek atd.. se mi tam totiž nejvíce líbily náhledy do hlav i mamce a tátovi. Tady je to jen o tom co se jim honí v hlavách, když pro Riley přijde hoch k ní domů... A nahlédneme i do hlavy samotného chlapce :-) Skvělé! * * * * *(2.1.2016)

Skvělý přídavek k Inside Out (2015), který klidně mohl být v závěrečných titulcích. Ve zkratce je tam vlastně všechno, co mě bavilo na celém filmu a je vidět, že Pixar tyhle krátkometrážní filmu umí taky. Respektive koukat opět na "Hlavu otce" a "Halvu matky" je prostě mnohem lepší než mnoho vtipu v původním filmu. Docela bych si přál dospělý animák, který by se zabýval tématikou pouze "hlav" dospělých. Myslím, že by to mohla být psina. (70 %)(28.2.2018)

Ke skvělému animáku je navíc doplněný ještě příjemný kraťas, který krásně navazuje na to, co jste viděli v celovečerním filmu. Má to pořád stejný humor, který je celkem koncentrovaný, dál si to skvěle hraje s postavami a prostě to baví. Ale je fakt, že podobných kraťasů by se na tom asi už moc udělat nedalo. Ale kdo ví.(29.12.2015)

• easaque

+2* jedná se o předfilm nebo doplněk k oblíbenému animáku V hlavě, který jsem ohodnotil slabšími 3 hvězdičkami. A protože jde úplně ve stejném duchu filmu a žádný vlastní nápad nemá a klidně by mohl být jeho součástí, tak to tentokrát ke 3 hvězdám nevytáhne. Zkuste si ho zkouknout třeba tady [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](2.4.2018)

Lepší než film samotný? Určitě ne. Sympatický přídavek? Rozhodně. Spíš než nějaký bonus mi to přišlo jako jedna z vystřižených scén nebo scéna z možného pokračování. Což taky znamená, že bych si to klidně dokázal představit jako součást filmu a ne to muset lovit jakožto bonus na disku. Obsahově se to drží filmu jak co do animace, tak co do humoru. Měl bych akorát strach, že by podobné gagy mohly být ohrané, kdyby se rozetřely do délky celého filmu. Ty 4 minuty bohatě stačí, aby se člověk pobavil. Ne dosyta, berte to spíš jako takový drobný dezert k celovečernímu hlavnímu chodu.(24.11.2015)