O človíčkovi

Animovaný / Rodinný
Československo, (1985–1995), 1 h 55 min (Minutáž: 8–10 min)

Série(2) / Epizody(13)

Ničeho se nebojí, ví si se vším rady a dovede si v divokém pravěku, plném podivných prazvířat a praještěrů, najít správné kamarády. Takový je Človíček - hrdina kresleného seriálu, který podle námětů Zdenky a Pavla Teisingerových natočil režisér Josef Lamka. Človíčkova dobrodružství se odvíjejí ze srážky malého a bezbranného tvora s nepřátelským světem a jsou plná laskavého humoru. (Česká televize)

Achab

tento večerníček patřil k mým nej, nedávno jsem viděl několik dílů a už jsem si to tak neužíval, ale to je pochopitelné po těch letech, přesto vynikající zpracování. ()

rafix

Mě se to moc líbílo a hlavně mě ohromovalo, že si vždy poradil v každé situaci. Rád se podívám i po tolika letech na večerníček "O človíčkovi". ()

DooFooS

Strávit den s malým mrnětem je velký výlet do dětství a já si připadal, jak človíček objevitel, páč na tenhle skvost jsem mělem zapoměl a to byla chyba. ()

Alekks80

Nejlepší Večerníček. Žádnou postavičku jsem tolik nemiloval jako človíčka. A vypadá to, že synátor jde v mých stopách. Lze li o nějakém pračlověku říct, že je nadčasový, tak potom o človíčkovi. ()

NAILBOMB

Nejvíc v pohodě maník, kterej uměl všechno a se vším si věděl rady. Jen si myslim, že když v posledním díle tzv. přestal být sám, že ani netušil, jak se mu vše v budoucnu zkomplikuje.... o tom už ale není žádný záznam... ale víme, jak to chodí, že :-))) ()

JARDAHONDA

Na skvělý večerníček o Človíčkovi nedám dopustit...Takový český MacGyver,který si se vším poradil a v podstatě nezanal překážku :) závěrem za 5***** ()