Na plný plyn

Na plný plyn

Komedie

Velká Británie / USA, 1998, 91 min

• movie

Neskutečně nepovedený snímek s děsnou režií, která je buď tak opravdu špatná, nebo se snaží napodobovat režii rádobyakčních evropských (a Francouzských především) snímků - což vychází vlastně nastejno.(17.2.2003)

• kingik

Rychlá auta nejsou vždy zárukou kvality a jako vše ostatní i ona se mohou porouchat anebo zkrátka nedojedou do cíle, protoře došel benzín. Vůně benzínu tady na mě nedolehla a fádnímu výsledku ani nepomohlo silné obsazení v podobě manželské dvojice Arquettových. Film prostě ničím nezaujal a vesměs nudil.(19.2.2009)

• bassator

24. 11. 2009 - 20%(24.11.2009)

• artas

Nesympatickí herci, škaredé herečky (no možno až na Famke), vôbec zápletka naivná a hlúpa. Musím dať za pravdu Moviemu, tak otrasná réžia až z toho bolia zuby. A samotná krádež auta diaľkovým ovládaním ... to už sa snáď naivnejšie ani nedalo vymyslieť.(14.5.2009)

• Pavelos

Dobrá nuda, ale těch pár pohledů na ty oldschool kárky stojí za to vydržet až do konce..(14.4.2010)

• mak.

Jeden z nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděl. Nezachrání to ani Famke...(25.2.2010)

• Abdul

Pokud je tento vyloženě trapný a naivní film určen pro diváky, kterým učarovala 4 kola (což bych po foršpanu očekával), pak musí zaručeně splakat nad výdělkem. Na snímku je velmi vidět, že stál minimum peněz, když všechny (moc jich ovšem není a většina jsou špatné repliky) krásné vozy odhaluje filmové plátno ve statické poloze, či za pomalé jízdy s otravným Davidem Arquettem za volantem. Pozn. autorům: Nikdy více se nám, milovníkům 4 kol, nesnažte namluvit, že Spectre R42 je nějaké přitroublé R.P.M. s ještě prapodivnějším pohonem.(3.6.2003)

• macetoma

Jedniné plus na tomto nesmyslu jsou docela pěkná auta, která asi (všichni) nemáte na dvorku. Jinak je to nehoráznost. Český dabing působí jako simultánní překlad. Možná to původně mělo být "péčko" - jinak si neumím vysvětlit některé scény, kdy po pár vteřinách konverzace už se "šlo na věc". Možná ty "nahé" scény vystříhali, nevím. Vyhněte se tomu co největším obloukem, jinak budete trpět jako psi. Jedna hvězda.(25.2.2010)

• The_God

Zajímavý námět a nápad, ale mizerné zpracování. Nejlepší herecký výkon sice předvedl asi ten pes, ale na druhou stranu viděl jsem daleko větší blbosti. Podprůměr, ale ne zas takový, abych musel dávat 1* nebo dokonce odpad!. Už jenom za tu ukázku několika nejnádhernějších aut v historii.(26.2.2010)

• lord_styx

Děs! Jedna hvězda za těch pár pěkných aut....(26.2.2010)

Já tenhle film považuju za příjemný snímek, který je třeba brát trochu s nadsázkou. A za zběsilé jízdy v překrásných kárách dávám nejvyšší hodnocení!!!(25.4.2011)