Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tím, kdo bude letos na Vánoce rozdávat dárky není starý dobrý Santa, ale Satan. Ten totiž před tisíci lety prohrál ve hře s andělem a od té doby musel dělat Santu. Teď ale jeho trest končí a on si konečně může vylít zlost za všechno dobré, co kdy musel udělat... (Magic Box)

Recenze (153)

Slasher 

všechny recenze uživatele

Vánoční masakr. Satanův syn Santa Claus jako dvoumetrová hora svalů (prostě Bill Goldberg) se konečně zprostil své prohrané sázky, podle které nesměl tisíc let nikoho zabíjet a místo toho byl povinen rozsévat všude kolem vanoční pohodu, číst dětský dopisy, doručovat dárky a podobný hovadiny. Santa je ale pořádnej zmrd a jakmile se tohoto závazku zbavil, hned se vrátil do normálu - to znamená s požitkem hláškovat a kosit co se dá v Den zabíjení (pro nás oběti stále ještě Štědrý den). Goldberg zmáknul svojí roli výborně, tenhle film je hovadina ale bavil jsem se skvěle. Šťastný a veselý! I'm Santa Claus, not fuckin' Dracula! ()

monolog 

všechny recenze uživatele

Neobvyklý nápad bohužel zpracovaný nejobvyklejším způsobem, takže vznikl dost nudnej blábol. Pravda, je tam několik hezkých vtípků (vlastní zápletka, hlášky typu: Pozor, utíkejte! Blíží se Santa! a pár drobností jako baňky-granáty, dárky-bomby atp.) jenže jinak je to i na tak krátkou stopáž strašně nudný. Nehledě už k tomu, že hlavní hrdinové nejsou vůbec sympatičtí a člověk tak začne fandit Santovi. Absolutní neexistence něčeho, co by mohlo připomínat horror je taky dost an škodu, protože ta humorná složka zas tak humorná není. Dá se říct, že celej film táhne na svých mohutných bedrech jen ze řetězu utrhnutý Santíček. ()

Reklama

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele

Fantastický úvod a neodolatelně obskurní idea jsou důvody, proč si tahle záležitost ode mě odnáší celé tři hvězdičky. Pokud si ale o Santa's Slay chcete myslet jen to nejlepší, rozhodně ho vypněte už po úvodních titulcích, a nechte si pak někým vyprávět, o čem to vlastně bylo. Po počáteční divoké jízdě vás totiž čeká jen pomalé utonutí v rozbředlém a uprděném bahně zoufalého nevkusu a bezmocné nudy. Ne, žádný nový "Muž se třema rukama". Nic tak přitažlivě odpudivého se tady bohužel nekoná. A to to zpočátku vypadalo tak slibně... Je dobré vědět, že tohle určitě není první případ, kdy se Santa objevuje v humorně horrorových vodách. Stačí vzpomenout na "And All Through The House", jednu z prvních (a nejslavnějších) epizod Tales from the Crypt, režírovanou Robertem Zemeckisem. Na druhou stranu je třeba uznat, že Štědrý den jako Den zabíjení - to má opravdu něco do sebe! ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Pokud chcete vidět film, který vám zkazí náladu svou Déčkovostí, je tenhle ten pravý. Pokud máte rádi poloplešaté chlápky v těsném červeném kostýmu, jak mlátí všechny kolem, ano, i v tomto případě jste na té správné stopě. Pokud máte rádi strašně moc chytrý kluky, kteří mají problémy na poli lásky, v otázce "věřit v Santu nebo ne?", našli jste film jako stvořený pro vás. Naštěstí trhlý děda to jistý! Chudák Claire... ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Bizarní crazy horrokomedie, šmrncnutá ujetou santologií a mixnutá vcelku vánočním - čili mile uměřeným a nezáživným mixem různě žertovných úmrtí z rukou jistého Sa(n)tanáše... ;-) . . . Ve výsledku ovšem prostě jenom taková lehounce ďábelská santtywoodská oddechovka... Na film s námětem, skýtajícím tak skvělý potenciál pohříchu docela málo... :-/ . . . Dvě a půl hvězdičky za film tedy maximálně, z nutnosti zaokrouhleno nakonec s velkým sebezapřením nahoru, snad jen za to originální téma a za tu skvělou úvodní sekvenci vánoční likvidace jisté otravné typicky emericko-středostavovské famílie... ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama