Reklama

Reklama

Dynastie: Rub a líc

(TV film)
  • Austrálie Dynasty: The Making of a Guilty Pleasure (více)

Obsahy(1)

Blake Carrington, Krystle, Alexis... k tomu krásné domy, automobily, tajemství z minulosti, nemanželské děti, rozvody, skandály a boje na život a na smrt. Už si vzpomínáte na příběh o chamtivosti, vášních a nenaplněných snech boháčů - televizní seriál Dynastie? Diváci ho ve Spojených státech sledovali v 219 epizodách téměř devět let! Teď se slavná americká sága na obrazovky vrací. Ne ovšem jako seriál, ale jako hraný televizní film, který zachycuje nejen vznik a vývoj seriálu, ale především vrchol jeho slávy, s nímž je neodmyslitelně spjata herečka Joan Collinsová. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

Hillock 

všechny recenze uživatele

Tento televizní film občas uvádí nepřesnosti. Uvedu tři hlavní. Za prvé: Amanda neumřela při dopravní nehodě. Původní herečka byla vyměněna při požáru hotelu La Mirage, aniž by byla její tvář zraněná požárem. Za druhé: Dex a Alexis nevypadli z balkónu během hádky. Tam šlo o to, že Dex naštval Adama, který se rozběhl proti Dexterovi a shodil ho z balkónu, jenže Dex s sebou vzal i Alexis, která stála v jeho bezprostřední blízkosti. Za třetí: Blake nebyl postřelen do levé části těla, nýbrž do pravé. Proto nemohu dát více než ***. Chtělo by to propříště nastudovat si dílo, o kterém natáčím film, protože jinak to vypadá, že to natáčejí bezvýznamní amatéři. ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Nejlepší hraný film o seriálu, výborná taškařice. Takhle dát na frak původní Dynasty, to má všechny mé sympatie ... a co teprve Moldávie ;) ()

Wishkah 

všechny recenze uživatele

Není to zrovna veledílo, ale přesto tomu musím dát vyšší hodnocení, jen pro tu atmosféru, ve které tehle film funguje. Film jakoby vzdával poctu seriálu Dynastie a přitom si z toho seriálu a jeho protagonistů dělal neslýchanou prdel:-) ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama