poster

Pohádka bez konce (TV film)

Pohádka

Československo, 1986, 27 min

Scénář:

Helena Sýkorová
(další profese)
 • Yarwen
  *

  Krátká a jednoduchá pohádka o šesti hercích a jednom vypravěči, jež přidává navrch ještě jednu ne úplně povedenou písničku. Celé by to mohlo být blíže průměru, nebýt hloupého scénáře - celé to působí tak, jako by studiu zbyla třicetiminutová stopáž prázdného filmu a než ji vyhodit, chtěli ji na něco použít, ovšem bez ohledu na kvalitu.(17.12.2017)

 • Pitryx
  *

  Ebena nemusím, takže jsem věděl, že se mi to líbit nebude. A když ještě ke všemu začal zpívat, málem jsem skočil z okna. Ale naštěstí tam děti instruuje pan Nárožný. Například když víla zmizí, řekne dětem, že zmizela. Takže již víme, jakému dětskému okruhu je pohádka určena. Dětem slepým a imbecilním. To, že kominík je tak pitomým, že neví, kdy se má převléci, a dcera říká svému otci stejně jako mlynáři již pomíjím. Přesto nedám nejnižší hodnocení, protože mne to prostě pobavilo. A také je to za obsazení princezny mou tajnou láskou hihihi.(18.4.2019)

 • rakovnik
  **

  Ačkoli pohádka trvá necelou půlhodinku, zdála se mi bez konce. Čekání na písničku od Marka Ebena, kterou ani znuděný pan král neustál, a pohádky je konec.(17.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace