Alvin a Chipmunkové - Setkání s Frankensteinem

Kathi Castillo

John Loy

Mark Watters
  • wobufet

Tento seriál si pamatuji z dob svého dětství, a tak jsem si řekl že zkusím i film. Nic moc sem nečekal a taky ani nedostal - příšerný český dabing, rádoby horrorová zápletka se stupidní pointou a děsné písničky, kterým není díky dabingu rozumět. Jediné pozitivum na tomhle filmu byl aspoň záporák, z kterého občas vypadla nějaká slušná hláška, žel ten taky asi v 3/4 filmu sklouzl do patosu. Ale děti to bude asi bavit.(28.5.2008)

• Terva

CITÁT - Představení právě začíná.......... Kdo zná Chipmunky hraně-kreslené se možná bude divit, jak klasicky kreslení vypadají mnohem lépe. Mě to ale stejně nechytlo, ikdyž ten polohraný materiál, co byl natočen sem taky moc nemusel. Je to prostě moc dětské, upištěné a hudebně hodně mimo mou sféru. CITÁT - Myslím, že je to jádro problému.........(23.6.2013)

• SOLOM.

Tyhle kreslené postavičky běžely v televizi až v době, kdy jsem chodil na střední – takže mi nikdy nějak zvlášť nepřirostly k srdci. Doby kdy jsem žral Kačery nebo Rychlou rotu jsou už dávno pryč a k tomuhle jsem se dostal čistě náhodou, když jsem musel hlídat sestřence děcko. Nějak jsem netoužil si s ní hrát Člověče nezlob se a tak jsem jí navrhl, ať si pustí nějaký film. Zatímco ona se u toho mohla zbláznit, já se nudil jako prase. Otřesný český dabing byl ještě relativně ničím, oproti úchylným písklavým písním, kterým nebylo ani rozumět. Jediné co mi utkvělo v paměti trochu víc, byla jízda vyhlídkovým autobusem, u které jsem se i zasmál.(2.8.2011)

• Campbell

No v 90 letech se mi to líbilo, dnes po nějakých 10 letech jsem to pustil a...... Nestačil jsem se divit co se mi to v těch 9 letech líbilo. Naprosto příšerný písničky mě dost iritovaly, a pro jistotu jsem je ztišil. A některý postavy(včetně hlavních aktérů) byly takový dementní že se mi to nechtělo věřit. Ale stejně oproti hraným verzím je to dobré. Ale celý čipmánkové podle mě neměly nikdy vzniknout.(10.4.2011)

• blondboss

Neviem, čo títo Amíci vidia na tých otravných veveričkách, ale očividne sú tam úspešní, keďže sa dočkávajú stále nejakého pokračovania. V tomto to bolo príbehovo podobne slabé ako všetky predošlé príbehy chipmunkov, avšak už zlepšené animácie, takže posun tu trošku vidieť. Neberie do však nič na fakte, že som takmer po zhliadnutí ohluchol na pravé ucho :) 40 %(2.9.2017)

• - Ve filmu se neobjevili Chipettky Brittany, Jeanette a Eleanor. (kellne)