poster

Galaktická brána

 • Čína

  Through the Moebius Strip

 • USA

  Thru the Moebius Strip

 • Slovensko

  Galaktická brána

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi

Čína / USA, 2005, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ripley
  **

  Ani mi moc nevadilo,že se jedná o vykrádačku Avatara(zde vzniká otázka,kde ti bambusáci čtyři roky před premiérou Avataru ukradli Cameronovy nápady) a Star Wars,ale animace,především postav byla příšerná.Měl jsem pocit,že koukám na lacinou PC hru.Škoda,jinak to nebylo až tak špatné.Neoriginální,ale relativně koukatelné s výbornou hudbou.Všimnul jsem si,že kolega t_gon chválí nádherné CGI zpracování...no to snad ne!(22.3.2010)

 • T2

  Rozpočet $25miliónovTržby Celosvetovo $275,216(26.7.2010)

 • Tom_Lachtan
  odpad!

  Odpornost kurva!! A jak nebesky monstrózní a ohyzdná. I Uwe Boll v největší formě se musí klanět dokonalému otravnému neumětelství bandy degenerevonaných murén, co stojí za tímhle filmem! První napičusialita se projeví hned, jak film začne, ono je to totiž vizuálně neskutečně, ale NESKUTEČNĚ hnusné, 3d animace, na kterou bylo evidentně málo prachů tak vypadá jako sbírka vystřiženejch videí z deset let starý béčkový videohry, vážně, mimika nulová, postavy znechucující a vyhnusnělé na vrchol vizuálního pračuráčikismu. A příběh je na hovno jen o něco méně, urputně neoriginální, hloupý a s dialogy hodnými amatérského počinu školního kroužku kvadruplegiků na koksu, jen mnohem méně zábavných. Odporné, odporné, odporné, vážně, takhle špatný film na všech frontách jsem neviděl už hodně dlouho a je mi záhadou, jak mohl jakýkoliv producentský dům dovolit tenhle patvar vypustit na světlo, jediné dobré slovo by si snad zasloužila hudba, která je o několik stupňů kvalitnější, než zbylé cokoliv, byť je někdy až příliš okatě epická.(2.7.2015)

 • merigieren
  **

  3 lidi se nějak dostanou na planetu obrů a pomůžou jedné straně modrých obrů ve válce. Příběh o zradě a trapných hrdinských průpovídkách. Animace je hodně umělá, zvuky děsivý, kamera nic moc, když už by honička mohla být napínavá tak to střihnou, bitvy obří ale nezajímavé. Pár nepovedených pokusů o vtip by se našlo. Film u kterýho stihnu v akční scéně přemýšlet nad tím, že to není moc dobrej příklad, když zabíjejí nevinné policisty, tak takovýmu filmu víc jak 2* nedám...(4.12.2015)

 • t_gon
  ***

  Vizuálně a akusticky pěkně zvládnutá podívaná, jež v sobě kombinuje prvky z děl jako Star Wars, StarGate či Pán prstenů. V daleké budoucnosti se podaří jednomu vědci otevřít portál mezi dimenzemi a při pokusu o vstup do jedné z nich se stane nehoda a on bude uvězněn na cizí planetě. Na jeho záchranu se vydává jeho syn, při čemž se připletou do místní války a vlastně záchrany celé planety...Mnoho patosu a kýče vytrhává z podprůměru nádherné CGI zpracování a jistě finální bitevní vřava... Příjemně strávených 90 minut...(21.9.2006)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace