Vražedná terapie

HonzysKISS

Není to špatný, ale je v tom až moc kecání (a to nemyslím nahrávky, ty byly super) a málo psycho okamžiků. Toho strašení mohlo být opravdu víc. ()

CjKukis

Vskutku zajímavý počit , atmosféra je celkem dusná a to nejspíš díky fakt děsivým blázincem. Naprosto geniální dům strachu. Herecké obsazená je v pohodě a psychologie postav zajímavá, hlavně jejich chování ovlivněné touto prací. Jen jsem to na poprvé nějak nepochopil. ()

iampatrik

Je mi to záhadou, atmosféra bývalé monstrózní léčebny funguje skvěle, ale proč mi to připadalo tak nezáživné, místy nudné? Tahle nezáživnost působí zhruba hodinu, pak však přijde poslední půl hodina, kdy vše nabírá spád a vše vrcholí koncem. Škoda, že takhle nefungoval celý film.. pro mě je tak Session 9 "pouze" lepším průměrem v light hororech ()

dormouse odpad!

Takovou ptákovinu jsem ještě neviděla. Skupina "profesionálů" má v bývalé psychiatrické léčebně zajišťovat blíže nespecifikovanou nebezpečnou práci, o níž se ale nic bližšího nedozvíme, než že je ale opravdu děsně nebezpečná, všichni se chovají jako banda idiotů bez známky profesionality, dialogy jsou tak nesmyslné a hloupé, že by skoro mohly být i parodií, ale bohužel nejsou, celé to je situováno do zajimavě zasviněného interiéru a nesmylně napnuté igelitové příčky tomu mají dodat asi ještě větší šmrnc, výsledek ale je, že divák stále jen na něco čeká a to něco nepřichází, takže pocit očekávání střídá pocit zklamání. Tak to bude asi ten "divný" pocit, který tady většina uživatelů popisuje... ()

J*A*M*A*L

Jak proboha mohl tenhle horror mít takové hodnocení?70%?ČSFD se snad ohledně tohoto filmu úplně zbláznilo nebo co?Takové hodnocení by mělo mít raději Černobylské deníky nebo jiné horrory, ale určitě ne tohle.Vlastně ani nevím proč dávám jednu hvězdičku, protože ani to si snad ten film nezaslouží.Vážně nechápu celkové hodnocení tohoto filmu.Možná jsem tu hvězdičku daroval za docela pěkně natočený film, ale to je možná tak všechno.Herci hráli na hovno a hlavně jako horror to na mě vůbec nepůsobilo.Spíš jako nějaké hodně divné drama.Při mém včerejším komentáři k horroru Černobylské deníky jsem napsal, že jsem zvědavý kdy zas uvidím nějaký trapný horror (pokud se ovšem jedná o horror) a dnes jsem si ho naservíroval přímo pod nos.Možná to bylo kvůli atmosféře filmu, ale jinak nevím co to mělo do háje znamenat.To se teda vyznamenali.11% ()

Teabag

Velmi dobrý horor s parádně propracovanou psychologií postav a místy velmi hutnou atmosférou (tunely!). Jinak přestože tu prostředí opuštěné psychiatrické léčebny už bylo tisíckrát, tady je to pojaté alespoň trochu jinak (žádní lovci dobrodružství, nýbrž dělníci, žádný found-footage, nýbrž poctivá kamera atd.). Silné 4*. ()

ottis

Nemůžu jinak než dát 5*,tenhle snímek mne dokonale vystrašil.Prostředí opuštěného psychiatrického ústavu v kombinaci se zvukovými záznamy pacientky,vytváří neskutečně mrazivou atmosféru.Ze stavby samotné mi běhal mráz po zádech a trpět fobií ze tmy,v žádném případě bych dovnitř nevkročil.Závěrečná pointa celkem překvapila,takže více takových filmů.Pro ty kdo se rádi bojí,povinnost vidět. ()

sona123

Za co tak vysoké hodnocení??? Celý film se tam nic nestalo! Dobře, kulisy zajímavé (bývalý blázinec), herci fajn, hrají jak o život, ale co se stalo se scénářem? A co vůbec byla pointa? Bylo to obšlehnuté ze Shining? O to tu šlo? Je mi stydno přiznat, že mi možná něco uniklo (že by mi chyběl důvtip? Chtělo by to delší vedení? Více vtipné kaše? Ach jo...), jinak si nemůžu vysvětlit ty nadšené komentáře zde. ()

Martin_W

Tak tohle se vůbec nepovedlo. A přitom obrázek vypadál tak hezky. Naprosto příšerné herecké výkony, které by se daly nazvat amatérštinou. Hrozný David Caruso, který mi celou dobu film znepříjemňoval. Námět vypadal skvěle, ale konečné dílo je zdlouhavělá, amatérský splácaná blbost. Jediné co se mi na filmu líbilo bylo posledních 10 minut, které aspoň za něco stály. Budova se mohla využít na něco lepšího, ale co už. Nechci vidět znovu. 24% ()

katchi

Abych byla upřímná, nejvíc mě na tomto filmu vyděsilo to, že jsem při něm snědla celý balíček chipsů....:D ()

Kejf.

Tenhle, vzezrenim, televizni film ma docela dobrou atmosferu a hutnou hudbu. Prostredi byvale psycharny se mi libilo. Podle zdejsiho hodnoceni a komentaru jsem cekala neco uzasnyho, ale bohuzel... Dostalo se mi jen maximum kecu a minimum akce. Zklamani, zklamani, zklamani... Ale mene jak 3* zase asi dat nemuzu. ()

jerenymo

Ufffffff. Bál sem se, že filmeček bude vyvražďovačka a krvák v bývalím ústavu,ale dočkal sem se milého překvapení. Vlastně ani nevím jak bych to popsal....... čekal sem kde se co objeví nebo co kde koho zabije atd........ a díky hudbě (pěkně nepříjemný hudbě, která jen navozuje husí kůži) sem byl napjatej až dokonce. No a konec filmu byl ...... jak bych to řekl...... nejen překvapující. ()

Mr.Mick

Horor ako sa patrí, Atmosféra ktorú nerozkrojíte ani motorovou pílou. Priestory psychiatrie nikdy neboli také desivé ako tu vďaka kamere ktorá dlhé chodby neuveriteľne stiesňuje. Herecké výkony sú nadpriemerne na čele s Petrom Mullanom. Nádherne stupňujúci dej vás zatlaci do sedadiel pokiaľ nezistíte kto vlastne ten záhadný Simon je. Kreslo z plagátu ma desí doteraz....75% ()

wampire23

Milujem ten zvláštny (ne)príjemný pocit po dosledovaní filmu, keď si poviem, čo to vlastne bolo. Kedy zažijem kvalitný mindfuck. Počas sledovania som si veľakrát spomenul na Stephena Kinga, na Kubrickovo Shining (dokonca aj každý deň tu mal nápis ako v Shiningu) a hlavne na Davida Lyncha, môjho obľúbenca. Film má až na Davida Carusa neznáme obsadenie, ale to je len pozitívum, pretože tento snímok nepotrebuje hviezdne obsadenie, aby vás dostal. Nie sú to ani druhoradé ľakačky, na ktorých frčia teenageri, ani hektolitre splatterovej krvi. Je to atmosféra typická pre filmy noir, kedy nevieme rozlíšiť medzi realitou a fikciou, medzi skutočnosťou a snom. A keď k tomu prirátame kvalitný temný záver (síce očakávaný), tak máme skvelý film na noc. ()

Lakkkkky

Za poslední dobu jediný film u kterého mi vážně běhal mráz po zádech... Temná atmosféra je vylíčena perfektně a závěr je mistrovský... ()

Stocki

Jsem poměrně zklamán, jelikož jsem očekával nejspíše něco jiného. Takto mohu poznamenat, že to sice není špatné, atmosféra byla místy mrazivá a stále jsem čekal na nějakou tu drsnou lekačku, leč, ona se nějak nedostavila. Potenciál byl úžasný, jelikož co více si přát, než děj ve staré a mohutné psychiatrické léčebně. ()

Silviaxx

Skvelé prostredie a neskutočne dusná atmosféra pri akomkoľvek zábere v podzemných chodbách. Psychiatrické liečebne sú veľmi fascinujúce. Hoci sa v prvej hodinke nič extra nedeje, aj tak som ju sledovala so stiahnutým žalúdkom a obávala sa, že odkiaľ na mňa čo vyskočí. Nevyskočilo, a to tomu dodáva na ešte väčšej brilantnosti. Posledná polhodinka bola taká tiaživá, že sa v nej nedalo dýchať. Nádhera ()