Stín zabijáka - děsivý a emocemi nabitý film, který proniká hluboko do drsného prostředí organizovaného zločinu a v plné šíři odhaluje životy dvou cvičených zabijáků - Mikeyho (Cuba Gooding Jr.) a Rose (Helen Mirren). Když po nich brutální šéf podsvětí chce, aby zabili jeho těhotnou ženu, v Rose se probudí svědomí. Pro všechny tři to znamená začít drsný život uprchlíků. Rose a Mikey ví, že svou špatnou minulost napraví jedině tak, že svou adoptivní rodinu ochrání před stávajícím nebezpečím.

Stín zabijáka je režijní debut Lee Danielse, producenta na cenu Akademie nominovaného filmu "Ples příšer" a kritikou dobře přijatého filmu "The Woodsman". I tady Daniels zavádí diváky mezi postavy z nejhlubšího dna společnosti. (oficiální text distributora)

Miloško

Keby film trval 30 minút,úplne by to stačilo. je to divný film,dosť nudný,žiadne krimi, skor umelecký thriller. Veľké sklamanie ()

Lewaso

Docela silný a zajímavý příběh, kde má divák šanci samostatně pátrat po vztahových liniích mezi protagonisty. Film působí jako směs bylinek, ze kterých je uvařený čajíček proti nudě. ()

MUNRO

Čím déle jsem tuhle věc sledoval,tím více ubývaly hvězdy v mém hodnocení.Od odpadu Stín zabijáka nejspíš zachránil jen fakt,že jsem po 59 minutách raději zmáčknul stopku.Cuba Gooding jr.patří mezi mé béčkové oblíbence.Mám ale pocit,že se nechal tentokrát nalákat na zajímavé herecké obsazení(Mirren,Dorff,Ferlito,Gordon-Levitt),protože jinak si neumím vysvětlit,proč by se upsal takové volovině.A z jeho muchlování s Helen Mirren se mi až zvedal žaludek..Ne,opravdu nevidím na tomhle braku z prostředí nájemných zabijáků jediné pozitivum.Spíš se sám sebe ptám,proč vlastně ta jedna hvězda?.... ()

yoryk odpad!

Tak nudný, tupý a úplne zbytočny film som už hodne dlho nevidel. Zápletka oničom, film sa po prvých minútach mení na film "Pestúnka v akcii"...nepochopil som vobec ale vobec Hellen Mirrenovu,že súhlasila s tak stupidným scenárom a dala sa nahovoriť na dosť divné erotické psycho keď kefovala s Cubom.Prišlo mi to úplne plytké a nechápem čo tým chcel autor akože povedať, Helen ma týmto jednoznačne sklamala. Neodporúčam pozerať ani pri najväčšej nude, lebo toto s názvom "triller" nemá ozaj nič spoločne !! ()