Režie:
Michael CurtizKamera:
Tony GaudioHudba:
Heinz RoemheldHrají:
Bette Davis, George Brent, Roscoe Karns, Wini Shaw, Walter Walker, J. Carrol Naish, Gordon Westcott, June Martel, Joseph Crehan, J. Farrell MacDonald (více)Obsahy(1)
Novinářka Ellen Garfieldová (Bette Davis) chce dokázat, že může být stejně dobrým reportérem jako muž a navíc chce, aby to její kolega z konkurenčních novin Curt Devlin (George Brent) přiznal, jinak si ho nevezme. K měření sil se jim naskytne vynikající příležitost během vyšetřování vraždy. (fleurette)
Hrají
James P. Burtis
USA
Nejlepší filmy:
Vzdušné zámky (1938)
Loď komediantů (1936)
Texaští střelci (1938)
Bill Elliott
USA
Nejlepší filmy:
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Ben Hur (1925)
Bullets or Ballots (1936)
Harry C. Bradley
USA
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Pan Smith přichází (1939)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Jack Curtis
USA
Nejlepší filmy:
Jsem uprchlý galejník (1932)
Stalo se jedné noci (1934)
Občan Kane (1941)
Wade Boteler
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Love Crazy (1941)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Milton Kibbee
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Edison (1940)
Pan Smith přichází (1939)
Matty Roubert
USA
Nejlepší filmy:
Stalo se jedné noci (1934)
Smím prosit? (1937)
Texas (1941)
Mary Treen
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Až přijde zítřek (1939)
Thank Your Lucky Stars (1943)
Edward Keane
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Edison (1940)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Eddy Chandler
USA
Nejlepší filmy:
Jsem uprchlý galejník (1932)
Pan Smith přichází (1939)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Paul Panzer
Německá říše
Nejlepší filmy:
Casablanca (1942)
Cizinci ve vlaku (1951)
Mildred Pierceová (1945)
Eddie Foster
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
Frigo na mašině (1926)
Bílý žár (1949)
Charles Delaney
USA
Nejlepší filmy:
Přesvedčení (1956)
The Cimarron Kid (1952)
The Bounty Hunter (1954)
Jack Norton
USA
Nejlepší filmy:
Front Page Woman (1935)
Poznamenaná žena (1937)
Harry Seymour
USA
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Rapsodie v modrém (1945)
Konvoj do Murmanska (1943)
Joe King
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Gentleman Jim (1942)
Alexandrův ragtime band (1938)
Guy Usher
USA
Nejlepší filmy:
Byl jsem lynčován (1936)
After the Thin Man (1936)
Karibští piráti (1942)
Nick Copeland
USA
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Pan Smith přichází (1939)
Pilot č. 7 (1938)
Charles R. Moore
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Lištičky (1941)
Drama z Manhattanu (1934)
Ernie Alexander
USA
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Byl jsem lynčován (1936)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)