Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lauren Crandellová pracuje už tři roky jako mladší svatební agentka. Sama zorganizovala již více než sto oslav a právě ji čeká nejdůležitější zakázka kariéry. Má připravit jednu z nejsledovanějších událostí v Chicagu, sňatek bohaté a poněkud záletné dcery vuřtového krále Darii Tedanski. Když vše dobře dopadne, má vyhlídky dostat se nejen na přední stranu prestižního časopisu Nevěsta, ale také dostat vyšší plat. Jenže právě teď se Lauren zamiluje do sympatického hasiče Nicka a zjistí, že její profesionální dráha a vlastní romantické sny se nemají zrovna v lásce. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (26)

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Celkom milá romantická komédia, ktorej nechýba vtip ani šarm. Vo svojom žánri určite jeden z tých pozerateľnejších kúskov. Svadby podľa Mary som nevidela, ale Denise Richards a Dean Cain (keď na sebe nemá kostým Supermana a po boku žabu s vypučenými očami Lois) sú mi hocikedy stokrát milší ako J.Lo a Matthew McConaughey. Navyše atmosféra tohto filmu mi pripomínala jednu zábavnú knihu. ()

Johny203 

všechny recenze uživatele

Prečo majú ženatý pocit že musia nahnať do manželstva slobodných? Zúfalstvo má rado spoločnosť. Kúzelná Denise Richards a blonďavá Karen Cliche skúšajúca si svadobné šaty pričom v každých vyzerá dokonale. Klasická romantická komédia ktorá je, v prvej polovici, mierne ozvláštnená netradičnými svadobnými zážitkami. Slušný priemer, ak mi to niekto pustí o desať rokov, nemám stým problém. ()

Reklama

Jeremiah 

všechny recenze uživatele

Zamilovanost je nejkrásnější okamžik partnerského vztahu. Čím déle to dvojici vydrží, tím větší je pravděpodobnost, že tito dva odlišní jedinci / žena a muž / spolu vydrží. Vztah se totiž velmi často buduje na prvotních vzpomínkách, což je i pozdější důvod pro odpuštění drobných prohřešků. Problémem je, pokud se zamilovanost střetne se zaměstnaneckou etikou. Pak hodně záleží na štěstí a náhodě, která často rozhodne o dalším osudu zamilovaných. Žádný super film, ale neurazí a v určitých situacích potěší - pro mne 2,5. ()

Kjůkíí 

všechny recenze uživatele

To jsem se takhle jednoho bláznivého zasněženého dne nudil a podíval se co je v televizi a hle, Bláznivá svatba:D Nemůžete čekat, že se budete popadat smíchy za břicho a že vám ukápne sem a tam slza, ale tento film je taková lehká odreagovačka. Denise Richards byla obdařena krásou nebeskou, a myslím si, že v osobním životě bude velký blázen. Děj je jednoduchý, romantická komedie se zde nezapře, samozřejmě je zde někdo, kdo vztah ničí, nějaký ten zvířecí miláček a zkouška vztahu, obvinění z nevěry. No prostě klasika. Světoborné to není, ale musím uznat, že ten hasič je velkej fešák:D ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Výhodou tohoto snímku je krásná tvář Denise Richardsové (pomalu odkvétající, ale pořád krásná), na pár úlevných okamžiků odvádějící pozornost divákovu od oné úporně všeobjímající atmosféry prostřednosti, kterou se vyznačuje většina titulů z produkce Hallmark. Ano, Hallmark zná svou klientelu a ta je pravděpodobně spokojená, protože pokrok člověk nenachází ani ve vymlácených tématech, které se tak rády točí kolem svateb a příbuzných peripetiích. Nevtipné, provinční, bez chuti. Natočené snad jen proto, aby bezvýznamní herci typu Deana Cainea (televizní Superman) měli jak platit nájem. 30% ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama