Bláznivá svatba (TV film)

• Kanada

Cara Lockwood (kniha)

Danny Lux

Randy Sutter

Micky Blythe

Oddychový film. Nič viac.(2.5.2011)

• Jeremiah

Zamilovanost je nejkrásnější okamžik partnerského vztahu. Čím déle to dvojici vydrží, tím větší je pravděpodobnost, že tito dva odlišní jedinci / žena a muž / spolu vydrží. Vztah se totiž velmi často buduje na prvotních vzpomínkách, což je i pozdější důvod pro odpuštění drobných prohřešků. Problémem je, pokud se zamilovanost střetne se zaměstnaneckou etikou. Pak hodně záleží na štěstí a náhodě, která často rozhodne o dalším osudu zamilovaných. Žádný super film, ale neurazí a v určitých situacích potěší - pro mne 2,5.(12.1.2010)

• blackJag

Výhodou tohoto snímku je krásná tvář Denise Richardsové (pomalu odkvétající, ale pořád krásná), na pár úlevných okamžiků odvádějící pozornost divákovu od oné úporně všeobjímající atmosféry prostřednosti, kterou se vyznačuje většina titulů z produkce Hallmark. Ano, Hallmark zná svou klientelu a ta je pravděpodobně spokojená, protože pokrok člověk nenachází ani ve vymlácených tématech, které se tak rády točí kolem svateb a příbuzných peripetiích. Nevtipné, provinční, bez chuti. Natočené snad jen proto, aby bezvýznamní herci typu Deana Cainea (televizní Superman) měli jak platit nájem. 30%(20.10.2009)

Celkom milá romantická komédia, ktorej nechýba vtip ani šarm. Vo svojom žánri určite jeden z tých pozerateľnejších kúskov. Svadby podľa Mary som nevidela, ale Denise Richards a Dean Cain (keď na sebe nemá kostým Supermana a po boku žabu s vypučenými očami Lois) sú mi hocikedy stokrát milší ako J.Lo a Matthew McConaughey. Navyše atmosféra tohto filmu mi pripomínala jednu zábavnú knihu.(22.8.2005)

To jsem se takhle jednoho bláznivého zasněženého dne nudil a podíval se co je v televizi a hle, Bláznivá svatba:D Nemůžete čekat, že se budete popadat smíchy za břicho a že vám ukápne sem a tam slza, ale tento film je taková lehká odreagovačka. Denise Richards byla obdařena krásou nebeskou, a myslím si, že v osobním životě bude velký blázen. Děj je jednoduchý, romantická komedie se zde nezapře, samozřejmě je zde někdo, kdo vztah ničí, nějaký ten zvířecí miláček a zkouška vztahu, obvinění z nevěry. No prostě klasika. Světoborné to není, ale musím uznat, že ten hasič je velkej fešák:D(23.11.2008)