S.S. 'Queen' Loading

všechny plakáty
Krátkometrážní
USA, 1897, 1 min

Snímek zachycuje, jak zaoceánský parník "Queen" nakládá zboží v přístavu. (zdeny99)

Radko

Vo filme je vidieť len rozmazanú loď a postavy v statickom zábere. Obsah samotný má nulovú výpovednú hodnotu, pretože konanie rozmazaných postáv je nerozpoznateľné, jedinou záchrannou barličkou tak ostáva výlučne názov filmu, napovedajúci, že ide o nakladanie parníka. ()

Webb

Tento záběr mi přijde nepovedený, takový rozmazaný. Je vidět, že si kameraman moc nepohrál s kamerou. ()

džanik

Tak pokud jsem nakládání koňů pro Klondike dal 1* (bylo vidět, že se něco děje), tak tady to vidím na 1/2* (nevidím, že by se něco nakládalo- lépe by to vyřešila fotografie) ()

honajz2

Hodně nekvalitní záznam nakládání zboží na loď, ze kterého, nebýt obsahu, ani nepoznám, že se tam něco děje. V roce 1897 už vznikaly propracovanější snímky, takže tady to nemůžu moc tolerovat. Přesto jednu slaboučkou hvězdičku za nějakou historickou hodnotu dám. 1* ()

Kmotr76

Nemám potřebu dát odpad něčemu jenom pro jeho nevalnou kvalitu, která mohla být způsobená zubem času. Ale na druhou stranu nic úchvatného to také není. ()

Hornet.CZ odpad!

2% / Zde na rozdíl od jiných Edisonových počinů nevidím naprosto nic co bych měl zhodnotit, mimo lidí na palubě, kteří aktivní tedy určitě jsou, není prakticky nic vidět a nemám důvod tomu dávat nic jiného než odpad, film totiž nenabízí prakticky nic.... ()