Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jsou žhavé, jsou hloupé a jsou na zabití.
Tina je mladá a ambiciózní šéfredaktorka pánského magazínu. Nebaví ji však vydávat magazín pro úchylné vězně a proto se rozhodne, že připraví speciální sérii fotografií. Pěti supermodelkám zaplatí milion dolarů a vysadí je na pustém ostrově k nafocení těch nejžhavějších fotek. Jakmile jsou ale odtrženy od civilizace, začnou být nesnesitelné. Stále se dohadují – od maličkostí jako jsou chlupy v podpaždí až po tak závažné věci, jako je svádění fotografa, který je ve skutečnosti gay. Veškeré hašteření ale utichne, jakmile dojde k vraždě. Svůdné krásky se začnou předhánět v tom, kdo bude větší šeredou, aby se nestaly další obětí. Modelky na zabití je sexy komedie, při které se budete královsky bavit. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (40)

S.i.d. odpad!

všechny recenze uživatele

Nepochopím jak se někomu tohle může líbit.To je snad ta největší sračka co jsem kdy viděl.Jediné u čeho jsem se pobavil bylo když jsem četl upoutávku na film a zjistil jsem že jsem se u toho měl "královsky bavit" @Matros20 - myslím že u fotografů by se dalo najít chyb víc než dost... @dainio - "špatná" není to správné slovo a dost pochybuju že se to dá nazývat komedií ()

Vonter odpad!

všechny recenze uživatele

Dlouho jsem nemusel vynaložit tolik úsilí, abych něco dodíval. A protože nehodnotím nic, co bych nedokoukal do konce, musel jsem vydržet. Pokud někdo chce vidět film, kde vůbec nikdo nemá talent, ať už před, nebo za kamerou, jsou Modelky ta pravá volba. A nejspíš na konci jako já zjistí, že by vyšlo nastejno, kdyby těch 84 minut strávil jakkoliv jinak. Jakkoliv. Třeba zabitím režiséra, scénáristy a všech hereckých hvězd tohoto filmu. Já fakt řekl filmu? ()

Reklama

RetroMan 

všechny recenze uživatele

Tenhle film byl alespoň s modelkama. Ale protože je nemám rád, tak jsem se na to chtěl s chutí podívat. A bavil jsem se, jak se dovedou i ty holky samy sobě zasmát, tak to se docela povedlo. Gayové jsou taky povedený, akorát ten závěr nestál za nic, ale o to nešlo. Šlo o to udělat si výlet s holkama na Kostariku a tam si to užít. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele

Modelky na zabití je sice dost nepovedená komedie, ale přece v ní dokážu najít i pár světlých chvilek. Ne, že bych u filmu umírala smíchy, ale ze tři, čtyři scény alespoň malinko pobavily. Mimo to je ale film stupidní od začátku až do konce. Herecké výkony jsou sice dobré, ale bohužel je zabíjí stupidní scénář. Jediné, co mě na filmu opravdu bavilo, byla dvojice ASEXUÁLŮ (všimli jste, že mezi gayem a asexuálem je poměrně dost velký rozdíl, páni distributoři?!). Hlavně Matt Winston byl naprosto geniální. A také za něj přidávám k hodnocení ještě jednu hvězdičku ... Nebýt tak neuvěřitelně stupidního závěru, který byl tak příšerný, že jsem se za tvůrce stydím ještě teď, tak bych možná dokázala zavřít obě oči a říct, že to nebylo zas tak příšerné, jak to tu všichni popisují ... ()

Pepinec odpad!

všechny recenze uživatele

Taaakže, milí kamarádi z ČSFD! :-D Dejte si k obědu půl divočáka na šlehačce s třešňovým kompotem, zapijte to pěti půllitry piva, zauhulte si, zaběhnětě maraton, vypíchněte jedno oko, druhé zalepte, do uší pusťte Rammsteiny, rukama roztáhněte úsměv od ucha k uchu, z plných plic křičte jako kapr a u toho si nechte zapnout Modelky na odstřel. Že to má grády? Rád věřím. Já to bohužel neudělal, asi proto mi tenhle film nepřišel zábavný. Přesto si myslím, že je ve zdejších vodách podhodnocen. Jsem totiž přesvědčen, že zcela určitě oplývá parametry opravňujícími ho ucházet se o největší filmové bahno v historii sahající až do dob dinosaurů. A i ti by, kdyby jim nějaký Flinstoun vysvětlil zacházení s kamerou, o sobě dokázali natočit lepší dokument, než jakou Joel Silverman vytvořil frašku. Nejlepší parodie na vlastní film, mohl by znít podtitul! Abych ale nebyl jen skeptický, shledal jsem pár pozitiv. Byla zahalena v bikinách a vážně vážně vážně sexy. Když zrovna neodříkávala své repliky... ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama