poster

Modelky na zabití

 • Česko

  Modelky na odstřel

 • USA

  Death to the Supermodels

 • Slovensko

  Modelky na odstrel

Komedie

USA, 2005, 84 min

 • RetroMan
  **

  Tenhle film byl alespoň s modelkama. Ale protože je nemám rád, tak jsem se na to chtěl s chutí podívat. A bavil jsem se, jak se dovedou i ty holky samy sobě zasmát, tak to se docela povedlo. Gayové jsou taky povedený, akorát ten závěr nestál za nic, ale o to nešlo. Šlo o to udělat si výlet s holkama na Kostariku a tam si to užít.(31.5.2010)

 • sluppka
  odpad!

  vymatlaná hovadina, kterou jestli někdo dodíval do konce, tak jedině při držení tlačítka FF na ovladači.... I tak ten stupidní děj pochopíte (on teda pochopit nejde, protože je nelogickej, ale to maximum pochopení, které můžete vydat, vydáte) a máte tak akorát vztek, že ste s tímto filmem ztratili tolik času.(3.7.2009)

 • S.i.d.
  odpad!

  Nepochopím jak se někomu tohle může líbit.To je snad ta největší sračka co jsem kdy viděl.Jediné u čeho jsem se pobavil bylo když jsem četl upoutávku na film a zjistil jsem že jsem se u toho měl "královsky bavit" @Matros20 - myslím že u fotografů by se dalo najít chyb víc než dost... @dainio - "špatná" není to správné slovo a dost pochybuju že se to dá nazývat komedií(21.12.2009)

 • Elleannie
  *

  No.. dávám jednu hvězdičku za to, že jsem se dodívala do konce. Některé scény, které nejspíše měly být vtipné, mi takové teda vůbec nepřipadaly, a hlavní hrdinka měla za úkol hlavně grimasit obličej a špulit pusu.. Nebylo to vůbec ono.. Ale přiznávám, že se mi líbila "ochlupená" Brooke Burns, ta její ironie v obličeji byla super:-D(14.9.2011)

 • Vonter
  odpad!

  Dlouho jsem nemusel vynaložit tolik úsilí, abych něco dodíval. A protože nehodnotím nic, co bych nedokoukal do konce, musel jsem vydržet. Pokud někdo chce vidět film, kde vůbec nikdo nemá talent, ať už před, nebo za kamerou, jsou Modelky ta pravá volba. A nejspíš na konci jako já zjistí, že by vyšlo nastejno, kdyby těch 84 minut strávil jakkoliv jinak. Jakkoliv. Třeba zabitím režiséra, scénáristy a všech hereckých hvězd tohoto filmu. Já fakt řekl filmu?(4.2.2014)