poster

Modelky na zabití

 • Česko

  Modelky na odstřel

 • USA

  Death to the Supermodels

 • Slovensko

  Modelky na odstrel

Komedie

USA, 2005, 84 min

 • IvcaSammet
  **

  Modelky na zabití je sice dost nepovedená komedie, ale přece v ní dokážu najít i pár světlých chvilek. Ne, že bych u filmu umírala smíchy, ale ze tři, čtyři scény alespoň malinko pobavily. Mimo to je ale film stupidní od začátku až do konce. Herecké výkony jsou sice dobré, ale bohužel je zabíjí stupidní scénář. Jediné, co mě na filmu opravdu bavilo, byla dvojice ASEXUÁLŮ (všimli jste, že mezi gayem a asexuálem je poměrně dost velký rozdíl, páni distributoři?!). Hlavně Matt Winston byl naprosto geniální. A také za něj přidávám k hodnocení ještě jednu hvězdičku ... Nebýt tak neuvěřitelně stupidního závěru, který byl tak příšerný, že jsem se za tvůrce stydím ještě teď, tak bych možná dokázala zavřít obě oči a říct, že to nebylo zas tak příšerné, jak to tu všichni popisují ...(9.2.2017)

 • S.i.d.
  odpad!

  Nepochopím jak se někomu tohle může líbit.To je snad ta největší sračka co jsem kdy viděl.Jediné u čeho jsem se pobavil bylo když jsem četl upoutávku na film a zjistil jsem že jsem se u toho měl "královsky bavit" @Matros20 - myslím že u fotografů by se dalo najít chyb víc než dost... @dainio - "špatná" není to správné slovo a dost pochybuju že se to dá nazývat komedií(21.12.2009)

 • RetroMan
  **

  Tenhle film byl alespoň s modelkama. Ale protože je nemám rád, tak jsem se na to chtěl s chutí podívat. A bavil jsem se, jak se dovedou i ty holky samy sobě zasmát, tak to se docela povedlo. Gayové jsou taky povedený, akorát ten závěr nestál za nic, ale o to nešlo. Šlo o to udělat si výlet s holkama na Kostariku a tam si to užít.(31.5.2010)

 • Elleannie
  *

  No.. dávám jednu hvězdičku za to, že jsem se dodívala do konce. Některé scény, které nejspíše měly být vtipné, mi takové teda vůbec nepřipadaly, a hlavní hrdinka měla za úkol hlavně grimasit obličej a špulit pusu.. Nebylo to vůbec ono.. Ale přiznávám, že se mi líbila "ochlupená" Brooke Burns, ta její ironie v obličeji byla super:-D(14.9.2011)

 • Vonter
  odpad!

  Dlouho jsem nemusel vynaložit tolik úsilí, abych něco dodíval. A protože nehodnotím nic, co bych nedokoukal do konce, musel jsem vydržet. Pokud někdo chce vidět film, kde vůbec nikdo nemá talent, ať už před, nebo za kamerou, jsou Modelky ta pravá volba. A nejspíš na konci jako já zjistí, že by vyšlo nastejno, kdyby těch 84 minut strávil jakkoliv jinak. Jakkoliv. Třeba zabitím režiséra, scénáristy a všech hereckých hvězd tohoto filmu. Já fakt řekl filmu?(4.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace