poster

Modelky na zabití

 • Česko

  Modelky na odstřel

 • USA

  Death to the Supermodels

 • Slovensko

  Modelky na odstrel

Komedie

USA, 2005, 84 min

 • Elleannie
  *

  No.. dávám jednu hvězdičku za to, že jsem se dodívala do konce. Některé scény, které nejspíše měly být vtipné, mi takové teda vůbec nepřipadaly, a hlavní hrdinka měla za úkol hlavně grimasit obličej a špulit pusu.. Nebylo to vůbec ono.. Ale přiznávám, že se mi líbila "ochlupená" Brooke Burns, ta její ironie v obličeji byla super:-D(14.9.2011)

 • RetroMan
  **

  Tenhle film byl alespoň s modelkama. Ale protože je nemám rád, tak jsem se na to chtěl s chutí podívat. A bavil jsem se, jak se dovedou i ty holky samy sobě zasmát, tak to se docela povedlo. Gayové jsou taky povedený, akorát ten závěr nestál za nic, ale o to nešlo. Šlo o to udělat si výlet s holkama na Kostariku a tam si to užít.(31.5.2010)

 • IvcaSammet
  **

  Modelky na zabití je sice dost nepovedená komedie, ale přece v ní dokážu najít i pár světlých chvilek. Ne, že bych u filmu umírala smíchy, ale ze tři, čtyři scény alespoň malinko pobavily. Mimo to je ale film stupidní od začátku až do konce. Herecké výkony jsou sice dobré, ale bohužel je zabíjí stupidní scénář. Jediné, co mě na filmu opravdu bavilo, byla dvojice ASEXUÁLŮ (všimli jste, že mezi gayem a asexuálem je poměrně dost velký rozdíl, páni distributoři?!). Hlavně Matt Winston byl naprosto geniální. A také za něj přidávám k hodnocení ještě jednu hvězdičku ... Nebýt tak neuvěřitelně stupidního závěru, který byl tak příšerný, že jsem se za tvůrce stydím ještě teď, tak bych možná dokázala zavřít obě oči a říct, že to nebylo zas tak příšerné, jak to tu všichni popisují ...(9.2.2017)

 • sluppka
  odpad!

  vymatlaná hovadina, kterou jestli někdo dodíval do konce, tak jedině při držení tlačítka FF na ovladači.... I tak ten stupidní děj pochopíte (on teda pochopit nejde, protože je nelogickej, ale to maximum pochopení, které můžete vydat, vydáte) a máte tak akorát vztek, že ste s tímto filmem ztratili tolik času.(3.7.2009)

 • Pepinec
  odpad!

  Taaakže, milí kamarádi z ČSFD! :-D Dejte si k obědu půl divočáka na šlehačce s třešňovým kompotem, zapijte to pěti půllitry piva, zauhulte si, zaběhnětě maraton, vypíchněte jedno oko, druhé zalepte, do uší pusťte Rammsteiny, rukama roztáhněte úsměv od ucha k uchu, z plných plic křičte jako kapr a u toho si nechte zapnout Modelky na odstřel. Že to má grády? Rád věřím. Já to bohužel neudělal, asi proto mi tenhle film nepřišel zábavný. Přesto si myslím, že je ve zdejších vodách podhodnocen. Jsem totiž přesvědčen, že zcela určitě oplývá parametry opravňujícími ho ucházet se o největší filmové bahno v historii sahající až do dob dinosaurů. A i ti by, kdyby jim nějaký Flinstoun vysvětlil zacházení s kamerou, o sobě dokázali natočit lepší dokument, než jakou Joel Silverman vytvořil frašku. Nejlepší parodie na vlastní film, mohl by znít podtitul! Abych ale nebyl jen skeptický, shledal jsem pár pozitiv. Byla zahalena v bikinách a vážně vážně vážně sexy. Když zrovna neodříkávala své repliky...(2.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace