poster

Modelky na zabití

 • Česko

  Modelky na odstřel

 • USA

  Death to the Supermodels

 • Slovensko

  Modelky na odstrel

Komedie

USA, 2005, 84 min

 • RetroMan
  **

  Tenhle film byl alespoň s modelkama. Ale protože je nemám rád, tak jsem se na to chtěl s chutí podívat. A bavil jsem se, jak se dovedou i ty holky samy sobě zasmát, tak to se docela povedlo. Gayové jsou taky povedený, akorát ten závěr nestál za nic, ale o to nešlo. Šlo o to udělat si výlet s holkama na Kostariku a tam si to užít.(31.5.2010)

 • Vonter
  odpad!

  Dlouho jsem nemusel vynaložit tolik úsilí, abych něco dodíval. A protože nehodnotím nic, co bych nedokoukal do konce, musel jsem vydržet. Pokud někdo chce vidět film, kde vůbec nikdo nemá talent, ať už před, nebo za kamerou, jsou Modelky ta pravá volba. A nejspíš na konci jako já zjistí, že by vyšlo nastejno, kdyby těch 84 minut strávil jakkoliv jinak. Jakkoliv. Třeba zabitím režiséra, scénáristy a všech hereckých hvězd tohoto filmu. Já fakt řekl filmu?(4.2.2014)

 • Pepinec
  odpad!

  Taaakže, milí kamarádi z ČSFD! :-D Dejte si k obědu půl divočáka na šlehačce s třešňovým kompotem, zapijte to pěti půllitry piva, zauhulte si, zaběhnětě maraton, vypíchněte jedno oko, druhé zalepte, do uší pusťte Rammsteiny, rukama roztáhněte úsměv od ucha k uchu, z plných plic křičte jako kapr a u toho si nechte zapnout Modelky na odstřel. Že to má grády? Rád věřím. Já to bohužel neudělal, asi proto mi tenhle film nepřišel zábavný. Přesto si myslím, že je ve zdejších vodách podhodnocen. Jsem totiž přesvědčen, že zcela určitě oplývá parametry opravňujícími ho ucházet se o největší filmové bahno v historii sahající až do dob dinosaurů. A i ti by, kdyby jim nějaký Flinstoun vysvětlil zacházení s kamerou, o sobě dokázali natočit lepší dokument, než jakou Joel Silverman vytvořil frašku. Nejlepší parodie na vlastní film, mohl by znít podtitul! Abych ale nebyl jen skeptický, shledal jsem pár pozitiv. Byla zahalena v bikinách a vážně vážně vážně sexy. Když zrovna neodříkávala své repliky...(2.4.2011)

 • S.i.d.
  odpad!

  Nepochopím jak se někomu tohle může líbit.To je snad ta největší sračka co jsem kdy viděl.Jediné u čeho jsem se pobavil bylo když jsem četl upoutávku na film a zjistil jsem že jsem se u toho měl "královsky bavit" @Matros20 - myslím že u fotografů by se dalo najít chyb víc než dost... @dainio - "špatná" není to správné slovo a dost pochybuju že se to dá nazývat komedií(21.12.2009)

 • Asia_Power
  odpad!

  Jelikož se prsím, že mrknu na všech 300 nejhorších snímků téhle databáze tak mi Flaxík dal typ na tuhle sračku, s tím, že jí nebyl schopen dokoukat. Flaxíku, kamaráde můj musím smeknout, protože si vyhrabal jedno z největších hoven co jsem kdy v žumpě našla a tleskám Ti. Nejdříve jsem si myslela, že naopak se mi tenhle film bude líbit, vždyť jsem skoro lesba, hřeju jak kamna a tady je rovnou šest kundiček co bych je prstila od rána do večera a z toho do konce jedna je asiatka. Dokonalé...NE !! Není to dokonalé. Ani jedna jediná scéna není vtipná, nic debilnějšího jsem tenhle rok neviděla (a to jsem viděla Babovřesky) a Silverman musí být ultrakokot, když tuhle nesnesitelnou sračku nejen natočil, ale i sám napsal scénář. Z asiatky se vyklube chlap !!! Já tady všemožně hájím, že mám mezi nohama stydký pysky a pak vidím film ve kterém z rajcovní miciny udělaj vyprcanýho shemale. Jooo jasně o rákoskách se to říká tak to tam Silverman jebnul. Zmrd jeden. Že maj černošky velkou prdel je pravda, že jsou Američanky tupý taky, že němky maj porost v podpaží beru, ale proč musel vytahovat asiatce čůráka? Protože ho hodně z nás fakt má, já vím ale kurva nemusel to troubit na veřejnost. Každopádně v komedii bych se tomu od srdce zasmála, tady mě sralo absolutně všechno od začátku až do konce. Zatím nejpříšernější film ze Zřete 300 nejhorších co jsem viděla. Takže Flaxíku palec hore, fakt si zaperlil a já se jdu psychicky zhroutit - dala jsem to totiž v kuse.(21.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace