Modelky na zabití

Modelky na odstrel

Komedie

USA, 2005, 84 min

• Pepinec

Taaakže, milí kamarádi z ČSFD! :-D Dejte si k obědu půl divočáka na šlehačce s třešňovým kompotem, zapijte to pěti půllitry piva, zauhulte si, zaběhnětě maraton, vypíchněte jedno oko, druhé zalepte, do uší pusťte Rammsteiny, rukama roztáhněte úsměv od ucha k uchu, z plných plic křičte jako kapr a u toho si nechte zapnout Modelky na odstřel. Že to má grády? Rád věřím. Já to bohužel neudělal, asi proto mi tenhle film nepřišel zábavný. Přesto si myslím, že je ve zdejších vodách podhodnocen. Jsem totiž přesvědčen, že zcela určitě oplývá parametry opravňujícími ho ucházet se o největší filmové bahno v historii sahající až do dob dinosaurů. A i ti by, kdyby jim nějaký Flinstoun vysvětlil zacházení s kamerou, o sobě dokázali natočit lepší dokument, než jakou Joel Silverman vytvořil frašku. Nejlepší parodie na vlastní film, mohl by znít podtitul! Abych ale nebyl jen skeptický, shledal jsem pár pozitiv. Byla zahalena v bikinách a vážně vážně vážně sexy. Když zrovna neodříkávala své repliky...(2.4.2011)

• sluppka

vymatlaná hovadina, kterou jestli někdo dodíval do konce, tak jedině při držení tlačítka FF na ovladači.... I tak ten stupidní děj pochopíte (on teda pochopit nejde, protože je nelogickej, ale to maximum pochopení, které můžete vydat, vydáte) a máte tak akorát vztek, že ste s tímto filmem ztratili tolik času.(3.7.2009)

• Elleannie

No.. dávám jednu hvězdičku za to, že jsem se dodívala do konce. Některé scény, které nejspíše měly být vtipné, mi takové teda vůbec nepřipadaly, a hlavní hrdinka měla za úkol hlavně grimasit obličej a špulit pusu.. Nebylo to vůbec ono.. Ale přiznávám, že se mi líbila "ochlupená" Brooke Burns, ta její ironie v obličeji byla super:-D(14.9.2011)

• Vonter

Dlouho jsem nemusel vynaložit tolik úsilí, abych něco dodíval. A protože nehodnotím nic, co bych nedokoukal do konce, musel jsem vydržet. Pokud někdo chce vidět film, kde vůbec nikdo nemá talent, ať už před, nebo za kamerou, jsou Modelky ta pravá volba. A nejspíš na konci jako já zjistí, že by vyšlo nastejno, kdyby těch 84 minut strávil jakkoliv jinak. Jakkoliv. Třeba zabitím režiséra, scénáristy a všech hereckých hvězd tohoto filmu. Já fakt řekl filmu?(4.2.2014)

• S.i.d.

Nepochopím jak se někomu tohle může líbit.To je snad ta největší sračka co jsem kdy viděl.Jediné u čeho jsem se pobavil bylo když jsem četl upoutávku na film a zjistil jsem že jsem se u toho měl "královsky bavit" @Matros20 - myslím že u fotografů by se dalo najít chyb víc než dost... @dainio - "špatná" není to správné slovo a dost pochybuju že se to dá nazývat komedií(21.12.2009)