Reklama

Reklama

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

StaryMech 

všechny recenze uživatele

Milton vznáší otázku: Je lepší vládnout v pekle, nebo sloužit v nebi? a mořský vlk Larsen na ni odpovídá po svém - jako živočich tvarovaný ne barokem, ale romantismem a sociálním darwinismem. Na páté z tuctu filmových verzí Londonova vyprávění se podílelo několik pozdějších obětí honu na čarodějnice, scénář Roberta Rossena varoval před tím, co se v té době dělo v Německu. Robinsonovi v titulní roli není co vytknout, ale když si na jeho místě představím Chlapa, jakého si představoval London, řekl bych, že Curtiz něco prošvihl - jak už přede mnou řekl FRAGRE. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Plany film, vysloveny priemer, len liznute po povrchu, Edward G. Robinson /Pojistka Smrti/ je tuna v roli morskeho vlka a nic sa nedeje, len sa postavy prechadzaju z miestnosti A do B, C, D ..... fakt ma to nechytilo, a to starinky mam rad . 50 % ()

Reklama

fragre 

všechny recenze uživatele

Hezké dobové triky nezachrání celkově zbodanou adaptaci Londonova románu. Edward G. Robinson dokázal skvěle zahrát nechutné gangstery, ale na roli nietzschovského nadčlověka Vlka Larsena se už typově naprosto, ale opravdu naprosto nehodí. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Do temného hávu odetá adaptácia ( predpokladám, že podobne vyznel aj román od Jacka Londona ) známej predlohy, so skvelou výpravou a trikmi. Edward G, Robinson stvárnil titulného hajzla pekne po svojom a to riadne kreténsky. Hold, herecké umenie, je herecké umenie. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama