Francouzská vláda reaguje na nespokojenost veřejnosti ohledně obrovských sum investovaných do výzkumu vesmíru spuštěním velké veřejné kampaně. Zorganizuje loterii společně s francouzským vesmírným centrem. „Jízdenka do vesmíru“ dává šanci dvěma civilistům podívat se do evropské vesmírné stanice ve společnosti profesionální posádky. Operace má velký úspěch. Všechno dokonale vychází, než jeden z výherců vezme na vesmírnou stanici rukojmí…

Na serveru www.n2yo.com, který nabízí sledování satelitů, můžete pozorovat vesmírnou stanici ISS neustále, ve dne v noci a to i při zataženém počasí. (oficiální text distributora)

char_t

Kdybych to měl brát vážně, musel bych mlátit hlavou do zdi. Naštěstí tvůrci dávají hodně najevo, že úmyslně natočili totální blbinu, a já ji jako blbinu beru. ()

Johny M.

Místama docela vtipný, občas trošku trapný, ale dost slušně a efektně natočený. Francouzský komedie jsou fajn; o dost lepší než většina toho, co nám servíruje Amerika. Hlavní hrdina byl teda kousek... a ten allien mě fakt dostal :-) ()

mi-ib

"Já vlastně vůbec nejsem Yonis." - "Guérin?" - "Guérin?" - "FANTOMAS!" K Jízdence do vesmíru jsem se dostal tak, že v televizi absolutně nic nebylo a při projíždění programů vidím, že nějaký film začíná, tak si říkám, že ho zkusím dokoukat. Nakonec se ukázalo, že se stala tzv. z nouze cnost, protože tohle je tak blbý, až je to docela dobrý. Směle tento film můžu přirovnat k snímku RRRrrrr!!!. Tady taky humor sází spíše na střeštěnosti a absurdity. Jak to tak bývá, někdy to funguje výborně, někdy méně a někdy vůbec. Tenhle film celkově působí velmi stupidně, ale já se docela bavil a proto tohle nadprůměrné hodnocení. ()

Dubron odpad!

Odpaní odpad. Jedna půlminutková scéna stojí za to, ale promrhat kvůli tomu dalších 88 minut života? Nedělej to. Nekoukej se na to. Nestojí to za to. ()

darthhokro

Je to teda chujovina, ale nesmírně zábavná. Nenudil jsem se ani minutu, výborná konzervační skyfy kokomedijální parodyje.. ()

cinema_cz

Taškařici odehrávající se v roce 2030 převážně na palubě evropské vesmírné stanice chybí k "dokonalosti" snad jen francouzská varianta Luďka Soboty: galští baviči Kad a Olivier ovšem stojí také za to... 40 % (Ci 02/2008) ()

Diskomuz

U některých vtípků jsem se celkem pobavil....:D Krocan neměl chybu :D ..však bylo tam taky dost hluchých míst, kdy jsem měl chuť ten film vypnout :D. Proč ten kluk na konci měl na hubě rtěnku? :D ()

sAreOn

Laciná komedie, která vám své ambice (tedy spíš to, že žádné ambice nemá) prozradí hned na začátku. Možná proto ani nemůže urazit a dokonce i někdy pobaví. ()

RyonMathrin

Povedená francouzská komedie/parodie. Vyhledal a shlédl jsem tento film hlavně kvůli herečce Marině Foïs, kterou mám rád, a i přes poměrně nízké hodnocení filmu mi humor sedl. Je zde plno hlášek, navíc hlavního nešikovného hrdinu stačí vidět a nutí to do smíchu. Všem, kdo mají rádi komedie, doporučuji, nedejte se zastrašit nízkým průměrným hodnocením. ()

Copysan

Francouzské komedie na mě působí dojmem že je to vždy buď čtyř-a-více-hvězdičková prda (Blbec k večeři), nebo naprosté fiasko a nic mezi tím. Tohle je ten druhý případ. Z počátku zajímavě vypadající film s originální myšlenkou (hmm, loterie o cestu do vesmíru) se promění v bezbarvou šlichtu bez chuti. Hlavní postava je naprostý idiot (bohužel ne ten sympatický typ), děj je na absurdní komedii (otisk varlete?) příliš vážný a zoufalé pokusy o humor postrádají vtip a tak nějak vyznívají do ticha. Navíc film téměř nevyužívá svého prostředí (většina vtipů a scén by vyzněla stejně na louce nebo někde ve skladišti jako ve vesmíru). Shrnuto: Další zbytečný film na který nemělo smysl se dívat (ta jedna hvězdička je za ručníkovou scénu, alespoň jednou sem se zasmál). ()

Dodge-I

Zrovna kdy to davaji v TV jsem to dostal k nahlednuti - to se neda brat ani jako parodie... Jedinou hvezdicku davam za tu kosmickou stanici, pritom ten raketoplan se moc nepovedl. A mozna za dva forky - jinak je to ztrata casu. ()

Stingray odpad!

neuvěřitelnej případ pro mě naprosto nedefinovatelnýho ujetýho smyslu pro humor. nebo to bylo Absurdní drama a já to nepochopil. jak mohl někdo soudnej dát peníze na natočení něčeho takovýho. Scénář psali asi za pochodu,logikou se nezabývali a nacpali tam všechno co zrovna někde viděli. Asi se to musí vidět aby člověk docenil jak je to blbý! To cestování časem mě dorazilo...Jo a z čeho zmutoval ten krocan? Já sem to nepostřehl a už to nechci nikdy vidět. ()

TylerD.

Sice nemůžu dát víc než dvě ale tak přísný bych nebyl. Jde o stejně pitomý typ humoru jako třeba Bláznivá střela, ale ne parodie, nebo jen z velmi malé části. Jen chci říct, že tento film může mít svého diváka. ()