Hvězdné války podle Turka

(neoficiální název)
  • Turecko Dünyayı Kurtaran Adam (více)

Kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii zuřila za hudby a záběrů vykradených z Hvězdných válek vojna mezi zlým diktátorem se zlatou papírovou helmou a dvěma pohlednými frajerskými stíhači ovládajícími bojové umění a la Douglas Fairbanks. Diktátor a jeho robot s majáčkem byli ale silní, velmi silní a tak museli oba hrdinové po nouzovém přistání na planetě zotročované diktátorovou armádou masopustních masek, chci říct příšer, nejdřív podstoupit tvrdý trénink zahrnující tlučení holýma rukama do skal a kopání do balvanů, ale především spoustu skákání na trampolíně a teprve potom se mohli vydat definitivně zúčtovat se zlem. Ať je provází síla!

Kultovní ultralevná odpověď na Star Wars, kterou má na svědomí doma uctívané enfant terrible tureckého filmu režisér Cetin Inanc. V hlavní roli populární turecký herec (a autor scénáře), bývalý cirkusák Cuneyt Arkin. (choze)

Knor

Tohle je neuvěřitelný !!!!! Pravdou je, že jsem se u toho dost nasmál, ale budu to rozdejchávat hodně dlouho. Je vůbec možný, že tohle někdo spatlal a nechal to spatřit světlo světa. Extrémní zážitek, tohle je fakt moc, něco tak debilního se jen tak nevidí :DDDDDDDDDD ()

GameboyNES

tak konečně se dostalo tomuhle skvostu českého dabingu. Zábava pro dlouhé zimní večery. Nezapomenutelné souboje s plyšáky, trhání jejich hlav atd. Vykradené masky z mikulášské besídky. Hlavní záporák má masku vystřeženou ze starého linolea, doplněnou ohnutý hrabě, Drsný meč z překližky stříknutý zlatou barvou. Následné přetavení na zlaté rukavice na mytí hajzlů. Opakující se záběry na skákání hl. hrdiny. Geniální tréning s bušením a kopáním do kamenů. A to vše doplněno o vykradené záběry ze Star wars + hudba z Idiana Jonese, Fleshe Gordona a další. Povinost pro každýho milovníka špatných filmů. ()

lobodlak

Naprostá filmová zvrhlost, kterou nelze nevidět. Hůř natočený film neznám, ale ten amatérismus je tak neskutečně zábavný.... Škoda jen, že když tenhle film doporučím, většina lidí mě má za idiota. ()

drim87 odpad!

Je dobré vědět, že něco takového existuje. Do doby než jsem tuto hrůzu viděl, by mě nenapadlo, že něco takého existuje, že někdo něco takové dokáže natočit. ()

Yuri69

Hlavní bijci jsou dva čtyřicátníci, které by člověk spíš typoval na vexláky nebo kolotočáře, kteří vyznávají styl bojového umění a la trampolína. Jejich záludné nepřátelské entity čítají: medvědy, zombie, mumie, lidoopy, roboty, plechové rytíře, smrťáky na koních, podivné asijské zabijáky a arci-padoucha s gumovými bodci okolo hlavy. Úkol je prostý zničit zloducha dříve, než on zničí vše. Trénink na akci čítá mlácení pěstí do skály, během s polystyrénovými balvany na nohou a je zakončen rozkopáním kamenné zídky s explozí. Není tedy pak překvapením, že dojde na zrychlené záběry, ultimátní hmaty ‘n’ chvaty, useknuté končetiny holou rukou (a že jich tam je), šermování kartonovým mečem a jiné vychytávky. O choreografii soubojů, logice střihu (není nad zmatené opakované záběry), maskách a tricích se netřeba zmiňovat. Třešničku na tomhle shnilém kebabu tvoří 1:1 ukradený soundtrack a scény ze SW (sem tam se mihne i Stormtrooper!). Ed Wood se jen usmívá. ()

Stejšn

Když se člověk vzpamatuje z prvotního šoku a po deseti minutách si zvykne na to, na co vlastně kouká, je to vlastně nakonec docela nuda. Jedna hvězdička za různobarevné jůheláky. ()

Blazkowicz odpad!

MOJE OČI!!! S klidným svědomím prohlašuju tento "film" za odpad všech odpadů. Smál jsem se jen na začátku, než mi došlo, že je to opravdové a navíc myšleno vážně. Pak už následovala jen nevýslovná muka. V době vzniku asi ještě neznali řeč, protože nebylo slyšet nic jiného než pazvuky typu "hdjelelwpqxbdhepwbdkspw!" Jsem zhnusen. Soudný člověk by totok nemohl natočit. Zabte toho režiséra, než naklade vajíčka! Kam se hrabe Ed Wood nebo v podstatě kdokoliv. Po tomto zážitku souhlasím s argumentem, že by Turecko kvůli tomuto filmu nemělo vstoupit do EU. ()

adamix odpad!

A teraz som už videl všetko :). Od smiechu ma bolela tvár, ale zároveň som neveril vlastným očiam, pretože niečo tak otrasné ma ešte nikdy nedokázalo tak rozosmiať. Ani Cage v najhorších časoch. ()

mrclTV odpad!

Toto je jednoducho blbosť, pár vykradnutých záberov z pôvodnej SW trilógie, ktoré náhodne cirkulujú v prvých minútach, k tomu si herci spravili výlet do Egypta a tureckých hôr, "požičali si" známe dobové soundtracky a do toho je zbúchaný "príbeh", ktorý sa ani nesnaží mať hlavu alebo pätu, alebo aspoň nejaký jeden pevný bod. Jednoducho odpad. (Pozeral som to s malou nádejou, že to možno bude svojím spôsobom zábavne zlé, ale nie....) ()

Jimbopepo

Kto nevidel, neuverí, kto videl, nezabudne. Tak toto prekonalo aj moje najbizarnejšie očakávania. Hlavne to netreba brať vážne :D ()

Spielbergo odpad!

Samozřejmě odpad - nicméně na druhou stranu další z kategorie MUST SEE. Dokonalá a naprosto úchylná vykrádačka, navíc doprovázena geniálním mixem hudby od Indiana Jonese až po Battlestar Galacticu. Parafrází klasika: Proč točit nové filmy, když lidé chtějí staré a osvědčené... ()

weasel.p odpad!

Úděsný, naivní, nesmyslný a především nekoukatelný (čistého času asi 10 min,jinak to nejde) patvar, který vypadá jako když si malý dítě hraje a splácá několik videí dohromady. Co k tomu napsat, všechno kromě pouště je tu vlastně atrapa nebo švindl: od "naprosto v klídku" vypůjčených Hvězdných válek až po polystyrenové balvany a kostýmy z besídky mateřské školky. Co mě celkem zaujalo je jakási trampolínová úchylka, Cuneyt Arkin hopsá jak o život a většinou je to zabráno zespoda (asi to má vypadat tvrďácky), jinak tu pobíhá s naondulovanými vlasy a zataženým břichem a kope do již zmiňovaných balvanů, které se následně rozprsknou o skálu- to byla asi největší hlína. Ale co,třeba to v tureckých kinech vydělalo balík :) ()

huhulalka

takže přátelé, k tomu můžu říct jen jedno, slovy mého bratra : MUHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHHAAAAAAA-------- plesk, mozek na podlaze ()

zdeci odpad!

Ne, tohle ne! Tohle vážně nejde brát vážně! Je to síla, síla jako prase! Jako aby frajer s obřími balvany skákal desítky metrů jak na trampolíně a potom mohutnými nákopy další butry drtil o skálu, další pak tříštil holýma rukama, aby potrénoval na ty obludy jak za Čtyřlístku, to je masakr. Ale ze včeho nejvíc mě mrzí, že jsem po půlce usnul a jen z části viděl, kterak zabít obřího plyšáka papundelkovým mečem :-) Jinak nejde jen o sci-fi, dobrodružný bojový film, ale i horor, thriller, komedii, drama, muzikál, romantiku, sračku a neuvěřitelný paskvil!!! Jak už níže někdo psal, za střízliva to nemá grády - buďto se absolutně zhulit anebo náležitě nacamrat a ve větším počtu se těm debilitám vysmívat... ()