Rodinná filmová komedie o tom, jaké to je, když se chlapec z bohaté rodiny ocitne ve světě, kde nic není takové, jaké si pamatuje. Při svém návratu zpět zažívá spoustu legrace a ztřeštěných dobrodružství, která se mohou stát jen o Vánocích. (oficiální text distributora)

Rimer545 odpad!

No......abych se nerozepsal milióny řádků negativit na tento film, zaměřím se raději na pozitiva. Nóóóó................................................................................mělo to konec. To je jediný klad na tomhle filmu. ()

Jamal_SK odpad!

Všetky diely Sam doma kde nehrá Culcin sú nepozeratelné. Toto je ešte horšie ako Sam doma 3 a to je už čo povedať. ()

tsatsiki

Toto je pro mě nejlepší díl Sám doma od dob, co z nich odešel Maculay Culkin. David to po Maculayovi přebral se ctí a jedinné, co se tomu dalo vytknout, že vyměnili herce, např. Heberta apod. Jinak dávám hvězdičku navíc za příběh, scénáristi si vyhráli. ()

DrawRubb

Film nemá naprosto nic společného s prvním dílem, který alespoň za něco stál. A kdo čeká, že se při této rodinné komedii zasměje, tak ten bude opravdu zklamán. 1* za to, že jsem to dokoukal do konce. ()

megacik odpad!

Gallagher nepodáva ani 10% hereckého výkonu Culkina, ale film je zlý hlavne preto, lebo má zlý scénar so zlými nápadmi, zlé zvyšné herecké osadenstvo, ktoré to celé zle zahralo. Myslím, že tento film by nezachránil ani Culkin. ()