O klukovi z plakátu

• Československo O klukovi s plakátu (více)

Chlapec Lukáš chodí do první třídy. Jednoho dne šel Lukáš do školy a uviděl sám sebe na plakátě. Ten plakát totiž maloval jeho tatínek - malíř. Tak se Lukáš s Klukem z plakátu, také Lukášem, skamarádil.

Názvy jednotlivých epizod:  1. Jak šel Lukáš za Lukáše do školy
22. Bouračka
23. Letecký den
24. Navštivte krápníkové jeskyně
25. Nech kočičky na pokoji
26. Výstava dětské kresby (oficiální text distributora)

Decker

Abych rekl pravdu tak tenhle vecernicek jsem nemel nikdy prilis moc rad. Asi mi vadili ty jeho hrozny trenky, ktery jsem odmital nosit na telocvik ;-) ()

galba

Tohle byl pro mě v určitém věku večerníček číslo jedna, opravdu rád na něj zavzpomínám, mohli by ho zase dát... ()

papaguy

Jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků. Postavy vylézající z plakátů, možnost vstoupit dovnitř do plakátu... Moderní námět v nejlepším slova smyslu. Mimochodem, večerníček O klukovi z plakátu vyšel i knižně. A znovu mě dostávají ilustrace i skvělý jazyk. ()

Margerie

Krásný česoslovenský večerníček, který má animaci trochu podobnou jako polský Bolek a Lolek, ale je mnohem zábavnější. ()

Lukins

Podle tohoto večerníčku mi mamka dala jméno Lukáš :) Jako dítě patřil k mým nejoblíbenějším. Večerníček vyprávěný krásným hlasem Františka Filipovského je dnes už legendární. Kresby a celková animace vypadá taky velice pěkně, rozhodně ho jednou budu pouštět svým dětěm, škoda, že dnes děcka koukají na disney channel a podobné S*R*A*Č*K*Y místo kvalitních dětských seriálů jako tento. ()

Kontryhelka

Naprosto zbožňovaný večerníček a pěkný dabing. Na dětské večery při tomto večerníčku vždycky ráda vzpomínám, pro mně jeden z nejhezčích večerníčků. ()

AnniqueCh

Asi moc tenhle večerníček úspěšný nebyl, protože málo kdo si ho vybaví. Mezi ti co si ho moc nevybavují patřím i já, protože dějově nic moc. Jediné co ho vždy připomene je František Filipovský který ho daboval. ()