Centurions: Power X Treme (TV seriál)

Animovaný / Akční / Sci-Fi

USA, 1986, 65x30 min

Michael Cassutt

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Absolutní srdcovka, i když jsem tehdá nerozuměl ani slovu, protože seriál běžel na Cartoon Network v originálním znění, tak jsem si to vždycky neskutečně užíval. POWER EXTREME!!!(7.4.2009)

Môj najobľúbenejší AWS bola Jakeova Wild Weasel. :-)) Ale všetky bojové skafíky v seriáli boli podarené.(30.3.2013)

Tak tento serial bol masaker, este teraz si pamatam ako som pozeral na Cartoon Network a cucal kazdu cast. Tato parta neohrozenych bojovnikov v ich superextraseximegaobleckoch rozdrtila kazdeho nepriatela. Dodnes si pamatam ako sme sa tusim v 3tej triede na zakladnej hadali s kamaratmi, ze ktory z trojice(neskor sa team rozrastol) je najlepsi. Mena si uz nepamatam moc, ale viem ze jeden lietal, druhy sa potapal a treti mal na starosti pozemne operacie :)) Jaj aky bol svet vtedy krasny a jednoduchy....(29.1.2007)

tomuto proste nemôžem dať menej !!! keď som bol malý a podarilo sa mi vierohodne zasimulovať chorobu, tak som mal program na ráno zaručený:-) Cartoon Network a tam okrem iného tento úžasný seriálik ! nedávno som si pozrel pár dielov na nete a sklamaný som veru nebol, holt nostalgia nepovolí:-) jasné, v každom dieli sa opakuje ten samý námet dookola, skoro vždy sa bojuje proti Docovi, ale keď zaznie úvodné " In the near Future...." tak som bezmocný a dopozerám :-) obľúbená postava : Ace McCloud (a jeho Orbital Interceptor:-) / hodnotenie - 90%(18.1.2009)