Paul_cz

Slabší než Ong Bak, ale ne o moc.Bitky jsou opět geniální, ale ten příběh je dementní až moc, plus je ho tu příliš, takže jsem se místy lehoučce nudil - není to prostě tak kompaktní jako Ong Bak.Ale zase - bitky nemaj chybu, tu lámačku na konci jsem viděl snad třicetkrát.. ()

majo_svk

Pri tomto filme je príbeh a dialógy tá najmenej dôležitá vec. Dôležité sú len a len súboje. Je to ozajstný akčný nárez s neskutočne dlhými a majstrovskými bojovými scénami. Tony Jaa nie je extra herec, ale skutočný poloboh bojových umení. Keby sa tak stretol vo filme s Jet Lim, to by bola podívaná. ()

jerenymo

Stupidní děj, který postrádá plynulost. Nic neříkající dialogy. Prostě ve zkratce: ukradli jste mi slona a já si pro něj přijdu. Ale na druhou stranu Tony Jaa je opravdový machr a letec. I když některé bojové scény jsou přehnané, tak i přesto jsem na ně koukal s otevřenou pusou a hltal každý jeho pohyb. Prostě to co už neuvidíme od Segala, to uvidíme od Tonyho ( a že těma zlomeninama končetin nešetří). Jednoduše ty co mají rádi bojový filmy a výbornými akčními scénami a spoustou zlámaných kostí, tak si přijdou na své. Nemohu dát 5*, páč ten děj je pravdu stupidní. ()

Brejlil

Slon v Thajsku, ten si žije... Moc toho nenapracuje, občas si na něm zacvičí mrštný mládenec a dostane i slonici. Takže se objeví i vysoce roztomilé slůně. A ty vyhlídky. Když bude hodně, ale hodně hodný, dostane se ke králi. Jenže zlí a všežraví Číňané číhají i v Thajsku. A slon končí v Sydney. Slůně taky. (Zřejmě je Austrálie pro Thajce velice exotická země.) Jenže slon i slůně maji mocného ochránce. Ten neváhá a bez znalosti jazyka (ale Thajec všude bratry má) se vrhá do víru velkoměsta západní civilizace. A začne maso. Kdo se jen koutkem oka otřel o slona, ten skončí se zlomenou rukou, proraženými žebry, rozdrceným kolenem nebo otřesem mozku. To jsou ti šťastlivci. Ti nešťastlivci končí mrtví. Tony Jaa sice ukazuje, že je z gumy, a občas se blýskne i pěkným nápadem (bitka ve staré tramvaji), ale většinou předvádí jen jeden brutální úder, po kterém protivník končí. Ke konci je sekvence, kterou jsem si nazval "jak zlomit lidský úd na sto a jeden způsob". Je to nápadité, ale spíše nudné, asi jako encyklopedický výčet. Jen výstup po schodišti v jednom dlouhém záběru výrazně převyšuje zbytek filmu. Ale nebojte se, i na vysoce stylizované bitky dojde. Samoúčelné prostředí hořícího a současně zaplaveného buddhistického chrámu je využito beze zbytku. Viděl jsem sestřih pro Francii, takže paralelní dějová linie vůbec nedává smysl, a celá postava Tonyho Jaa se "smrskla" v mladíka, který vidí rudě. Poučení: 1) nikdy nebodejte do akční mlátičky, nedokážete-li ji zabít jednou ranou; 2) nikdy, ale opravdu nikdy nesahejte Thajci na slona; 3) nekulturní Číňané se neštítí kvůli zisku ničeho, ale na Thajce nestačí. Akční scény víceméně za 5, zbytek spíš za 2, takže jen průměr. ()

Dogmeat

Slabý příběh (a to hodně) a sem tam chaos (a to hodně). To pak film nezachrání ani kvalitně zpracovaná akce. Jakmile se totiž nebojuje, tak je to uspávačka. ()

TaanStari

Taková patetická sračka se jen tak nevidí. A navíc Tony Jaa tu působí jako strašně nesympatickej kokot, obzvlášť v tom jeho skautským outfitu. A už vůbec nemluvím o té demenci, kdy 20 protivníků stojí okolo, naprázdno předvádějí bojové pózy a čekájí, až na ně přijde řada. A když je všechny vymlátí, tak přiběhne dalších 20. A potom ještě jednou. Jediná dobrá scéna je ta v chrámu (Lateef a Nathan Jones). ()

KOZEL84

Ani se nedivím,že tomu u nás dali název Ong-Bak 2.Ono je to vlastně úplně to samé akorát tam není žádný Ong-Bak ale sloni.Možná je tu nějaká větší snaha o příběh,ale ta je spíš otravná.Tony Jaa je jako hlavní dodavatel ortopedie super,ale prostě už mě to napodruhé tak nebralo.3 ale 3 hvězdy. ()

Wardan

Je strašně vidět, že to bylo narychlo sestříhané z mnohem delšího materiálu. Díky tomu je někde vidět, že někde chybí scéna, přechody jsou násilné a děj je strašlivě nesouvislý. A to bolí ducha stejně jako tělo bolí kopanec od Tonyho Jaa. Ale akční scény jsou božské. To co Tony dává v jednom záběru, na to jich ostatní potřebují aspoň pět. A takhle brutálně si do lidí nedovolí kopat už vůbec nikdo. Takže docela fajn. Ještě se kouknu na uncut verzi a upravím si názor, ale vzhledem k tomu, že i ta co jsem viděl má neakční pasáže dost nudné, do prodlužené verze moc nadějí na větší zábavu nevkládám. ()

Va55ago

Paradni akcnak, jenom skoda toho odflakleho pribehu :( To co Tony predvadi nakonci sem jaxi nechapal :D Fakt brutalita, pro milovniky akcnaku povinnost, pro ostatni.... no, v podstate taky :D Sice sem chtel dat "jenom" 4*, ale po druhym zkouknuti konce, sem se neubranil a tu 5-tou sem tam proste musel dat (: ()

Dement

V porovnání s Ong-bakem rozhodopádně zklamaní. Některé bojové scény jsou super, jiné Vám vykouzlí mírný úšklebek na tváři a hlavně ten stupído scénář a příběh, ale je to prostě slušná akční zábava a Tony Jaa je celkem hustej řezník, takže pokud se Vám nechce zapojovat mozkové závity, tak doporučuju! ()

zelda82

Pribeh je sice neuveritelne stupidni, ale kvuli nemu sem na noveho Tonyho Jaa nekoukal:)Zato bojove sceny jsou bezkonkurenci, bozi a extaticke, takze pokud mate radi jihoasijskou akrobacii, nenechte si tenhle film ujit! ()

Crowen

Lidem, kteří leží v nemocnici a mají všechny údy v sádře, zlomený žeberní a klíční kosti a páteř do kornoutku, se mohli stát pouze dvě věci. Buď na ně spadlo piano z pátýho patra, nebo se pokusily ukrást Tonymu Jaa jeho slona. Tony Jaa (který původně snad musí být ortopéd, protože nikdo jiný by nedokázal během několika málo vteřin uvést protivnikovo tělo do geometrických tvarů, které by člověk marně pohledal i v skriptech pro univerzity) nezná slitovaní a dlaždí si cestu za svou pomstou zmrzačenými záporáky. Ten borec je absolutní démon, choreografie je naprosto vynikající, bojový scény uchvacující. Bohužel ostatní aspekty nejsou stoprocentní, ale ani moc podstatný, takže mé hodnocení 4/5 jak sviňa. ()

Romeo5

No tak tento film začínal celkem zajímavě ale strašně jednoduše. Zaujali mě sloni ale toť vše. S odjezdem hlavního hrdiny do Austrálie za ukradenými slony začalo peklo, tak velké že jsem to nezvládl dokoukat :) Asijské šaškování kterému říkají komedie, jsem nikdy nemusel.. ()

FilmWave

Vegetariánská verze "Ong-bak". Opět to nedává smysl a opět jsou to neskutečné dech beroucí akční scény. Vzali mu slona, to neměli! Tony se s tím opravdu vůbec nemazlí. Je mu jedno, kdo mu přijde pod ruku, jestli je to host v restauraci, kterou potřebuje Tony projít, nebo obyčejný pochůzkář na ulici, protože nerozumí thajsky (tentokrát jsme v Sydney), nebo hlavní padouch. Tony to prostě bere jedním šmahem. Díky tomu hlavní hrdina nepůsobí moc jako hrdina, ale jako kobra zfetovaná feromony na palubě letadla. Akce je ovšem famózní. ()

Puol

Nezaujatý filmový kritik by dal s kľudným svedomím 2*, ak to beriem ako film oslavujúci bojové umenie zo snáď v súčastnosti najväčšou nádejou na tomto filmovom poli, nemúžem ísť pod 4*. Úžastná choreografia, pestá paleta protivníkov, kaskadérske kúsky a ohromne pytomá story. Pozn.: Videl som len u nás vidané DVD, čosi vyše 80min?!. ()

STina1

Po vzhliadnutí tohoto filmového kúsku som ešte dlho mala pohľad alá WOW! Jednoduchý, miestami až naivný, príbeh ale pretkaný perfektnými bojovými scénami a čo je veľké plus, ide o dokonalé priame zábery, nič preafektované, ale real. Tony drvil všetko, čo mu stálo v ceste za svojimi slonmi. Najobľúbenejšia scéna - súboj v chráme medzi Lateefo-om a Tonym. ()

hEROic

hned na zacatek si neodpustim napsat, ze tohle proste NENI Ong-Bak 2! ten kdo to vymyslel by zaslouzil proplesknout a prijit o praci, protoze v tech nazvech udelal takovej bordel, ze to se jen tak nevidi! Co se filmu tyce... Tony neskutecnej, mlati to hlava nehlava s takovou rozmanitosti, ze clovek nechape... a ta scenka na schodech bez strihu je proste monstroozniii :) dej totalne o nicem, prislis mnoho slonu, ale ty bitky to je proste neco!! ()

Hapretor

Jednička - nehorázná mlátička, že mi málem vypadly oči z důlků. Dvojka - nesmyslná mlátička bez děje a nadsázky, nudná a navíc ještě smutná. No, nejradši bych to rozkopal jako Tony Jaa! ()

sadlokan

Hodnému vesnickému thajskému chlapci ukradnou jeho milované slony za účelem sežrání v exotickém restaurantu v thajské čtvrti Sydney.Což si on líbit nenechá,nasadí džísku a converse a letí to těm pankáčům natřít.Zkraje je tedy málem udolán asi třiceti občany,kteří se mu pokouší marně rozbít makovici zářivkami,to ale překoná,zneškodní asi tak 160-310 živých překážek a prokope se až ke svému milovanému slonu.Zde ovšem,po zjištění,že z tlustokožce již bylo obráno maso a zůstal z něj pouze velmi dekorativní skelet pokrytý přehozem ze žlutého kovu jeho poslední síly značně uvadnou a probere se až po šťouchu asi tak 20cm kudličkou do ledvin. Ovšem to to tak,že dokonale!Zneškodní dalších asi tak 33-59 občanů,včetně několika opravdu obrovitých exemplářů(!!!)a po krátkém letu helikoptérou spočine v náručí klů jeho oblíbeného skeletu vydechnouce naposled. ()

Tony Jaa sa vracia

Tony Jaa sa vracia