Uneseni

Od režiséra filmu Záhada Blair Witch přichází tento šokující příběh čtyř mužů odhodlaných k pomstě proti krutému vetřelci z vesmíru, který věznil a zabil jejich kamaráda. Kdo ale skončí jako vítěz v této hře na život a na smrt? Připravte se na neúprosně traumatickou cestu, která vás nechá zneklidněné… vyděšené… změněné. (oficiální text distributora)

Georginek

Zajimave a celkem necekane. Potvurka velice povedena. Ale zase nic extra to nebylo. Vlastne nebylo to ani spatny ani dobry film. Dle me to byl snimek takovy, ze se na nej clovek podiva, rekne "dobry"a uz si na nej nikdy nevzpomene.....*** ()

abrat

Rozhodne to stojí za pozretie. Tento scifi horor je lepší ako mnohé drahé filmy. Napínavý od začiatku po koniec. Námet je netypický. Škoda, že nemali vyšší rozpočet. Masky sú na úrovni. ()

Miroslav.Zac

Šokující to bylo, ale až potom, co jsem zjistil, že tahle blbost je od jednoho z autorů Blair Witch. Dalo se na to sice dívat, ale děj byl tak nezajímavý, že bych si to znovu nikdy nepustil. ()

vinducha

Emzácká velice slušná svižně odsípající záležitost , sice za pár korun a s 6 herci , ale zručně natočená a nenudící ani chvilku . ()

kpt_ROCOR

dost dobrá vypalovačka, ale chce to mít původní znění, tak třeba: týpek tam v originále sere "nebuď píča", -  leč čechystánskej dabing "nebuď měkkej" ) já ti dám měkkej ty vysraná kundo, podřežu tě i ty tvý parchanty ty jebko vysraná!!! no, to už je lepčí (omlouvám se za brutální slovosled) ()

dc odpad!

Tak ubohou sračku jsem dloho neviděl. Děj jde po jedné a jasné linii, bez jakýchkoliv překvapení, herecké výkony ubohé, masky slabé... Co dodat - kdo nevěří, ať si zkazí hodinu a půl života. Fakt, nestojí to za to. ()

Pollini

Dobrý thriler o mimozemštěnach, nelze přehlédnout psycho drama, scénář místy pokulhává v poněkud nelogických jednání postav, mimozemšťan hrozná maska, ale nechte se prostě UNÉST dějem a budeme mít příjemný filmový zážitek. Skvělé téma, mohlo to být propracovanější, ale i tak, doporučuji klidně na váš "hlavní vysílací čas". ()

Elam

Dost povedené! Blízká setkání třetího druhu, tak trochu jinak. Ufouni se tady kamarádit rozhodně nepřijeli. Po dlouhé době, jsem zase viděl horor o mimozešťanech, u kterého jsem se opravdu nenudil. Temné nebe: " Fuck off "! :-p ()

Postradateln

Film parádně vtáhne do děje a je vněm cítit i napětí. Nebýt hrubé chyby ve scénáři, kdy šerif zamezuje hlavnímu hrdinovi vtrhnout do místnosti kde osoba volá o pomoc, není pomalu co vytknout. ()

TylerD.

Škoda té přehnané krvavosti, taková zranění by nikdo nepřežil, zatímco se všichni tvářili jako by nic. Tahle nereálnost u mě film vždycky srazí. ()