Uneseni

Od režiséra filmu Záhada Blair Witch přichází tento šokující příběh čtyř mužů odhodlaných k pomstě proti krutému vetřelci z vesmíru, který věznil a zabil jejich kamaráda. Kdo ale skončí jako vítěz v této hře na život a na smrt? Připravte se na neúprosně traumatickou cestu, která vás nechá zneklidněné… vyděšené… změněné. (oficiální text distributora)

MindTuber

Uneseni z tohoto filmu nejspíš nebudete, ale nudit se taky nemusíte. Nejspíš bude záležet na tom, jak vám tenhle film sedne. Příběh pojednává o partě vidláků, kteří se vrací do lesa blízko farmy, kde se jim před časem dostalo setkání třetího druhu. Tohle setkání a následné experimenty nepřežil jeden z nich a tak se po dlouhé době podaří lapit aliena s úmyslem vykonat vendetu. Jenže mimozemšťan má pár es v rukávu (manipulace mysli, jed) a nedá se jen tak lacino. Zbytek filmu se tak točí okolo toho, zda-li emzáka popravit a přivolat tak na sebe jeho kolegy nebo ho pustit a na všechno zapomenout. Nejhloupější na filmu je to, že to vlastně nedává vůbec žádný smysl a neustále jsem se musel sám sebe ptát, proč? Na druhou stranu i přes nízký rozpočet uvidíte celkem povedené masky a mimozemšťana si prohlídnete i mimo rychlé střihy. Lepší dvě. ()

Pitryx

Ale jo. Na film se dívat dá, i když se zpočátku zase tak nic moc neděje. Teprve později získává děj spád. Triky jsou na poměrně slušné úrovni a občas sem tvůrci šoupli i nějakou tu nechuťovku. Viděl jsem lepší, ale i horší filmy, ale více těch horších. Takže celkově bych snímku neupíral jistou zajímavost, a hodnotil jej jako klasický průměr. Film+ 10092008 7843/8411 ------ Souhlas s hodnocením, jen dlužno dodat, že film je vyprávěn poněkud netradičně. Dle nového hodnocení bych těch 40% dal. CI 13012011 78448413 Pozn:MOŽNÝ SPOILER!!Ani po druhém zhlédnutí jsem nepochopil některé drobnosti. Např MZ odvezli v bedně a přesto je v domě mučen. Hlavní postava je MZ nepovšimnuta, ačkoli je prý důležitý a další blbostičky… ()

Yin

Poměrně kvalitní sci-fi horor, jenž pracuje s provařeným tématem, které ale servíruje v originálním balení. ()

Nekrofil

Tento horor od režiséra filmu Záhada Blair Witch ma veľmi milo prekvapil. Film vás vhodí priamo do deja, štartuje hneď veľmi vysokým tempom, ktoré mu vydrží až do konca. Divák si musí dej a jeho pozadie pospájať dokopy z výpovedí hlavných postáv, čím udržuje divákovu pozornosť nepretržite. Je to príjemná zmena od obvyklých filmov, ktoré by prvých 15 – 20 minút strávili expozíciou a vysvetľovaním deja. I keď mal režisér a jeho tím k dispozícii iba obmädzený rozpočet, efekty sú na veľmi slušnej úrovni a vidieť, že filmári si dali záležať s každým detailom. I keď Altered trpí niekoľkými drobnými chybami (hlavne zásluhou hercov), ma snímok veľmi potešil a dúfam, že sa od režiséra Eduarda Sanchéza dočkám viacerých podobných projektov. Odo mňa 80%. ()

jack_scott

Grindhouse stále mezi námi, super! Informativně by mně zajímalo kolik snímek stál....Celkově snímku není co vytknout, to je přesně film na který se můžu podívat fakt vždycky,a nikdy mne to neurazí. Obzvášt povedené jsou herecké výkony, jsou skutečně v dané kategorii vymazlené a charaktery krásně uvěřitelné. V rámci žánru 100%, obecně 60% a ***. ()

honzic

Dobré napětí, drsnější scény, ovšem trochu horší herecké výkony, kamera a celkově nelogický scénář a trochu zmatené kazí celkový dojem. Nebýt těch pár záběrů a napětí, tak je to úplný propadák, takto je to aspoň slabší průměr. Hodnocení: 40 % ()

djbarrel

Celkem zajímavá atmosféra a v podstatě neotřelý příběh, to jsou asi největší klady filmu, naopak největší slabinou jsou hlavní hrdinové, kteří se většinu času chovajé dost pomateně a samotný mimozemšťan, který působil dost podivně a trochu mi připomínal svoje předchůdce z padesátých let. Naštěstí měl děj poměrně slušné tempo a tak jsem ani neměl moc čas o tom přemýšlet, takže mě film bavil, ale mohlo to být daleko lepší. Škoda nevyužitého potenciálu. 60 % ()

david666

Ale jo, dobré bečko. Má to vcelku spád, napětí, atmosféru. Herci jsou sice strašní ale o to v těchto filmech nejde. Líbily se mi masky (hlavně "rozpadlý" Cody nakonec) i ten mimozemšťan nebyl špatný. ()

Grázl83 odpad!

Hrozné béčko, děj témeř žádný, atmosféra možná tak pro děti a herci příšerní. Nemám rád ani Blair Witch takže se mému hodnocení nemůžete divit. ()

MorraEddie odpad!

Od tohoto hororu jsem čekal docela dost a nedostal jsem vůbec nic. Strašná hloupost se zdlouhavými dialogy a odfláknutými speciálními efekty. Unesení si zakládaly na nechutnosti a na ničem jiném a to je vážně škoda. ()

Velislav

Lacný a fádny plagiát Dreamcatcher, ktorý nemá atmosféru, nie je príjemne komorný, ale ani efektný a plný akcie. Zato je plný nezmyselných dialógov a emzáka vyzerajúceho ako prerastený bratranec Kriterov, alebo Gremlinov. Mal som problém to dopozerať a pripájam sa k názorom, že film vyznel akoby mal na kamere vyryté už minimálne tri krížiky. 1/10 ()

Kosi..

Moc příjemná komorní záležitost (skoro) bez digitálních efektů, která se ani nesnaží být něčím víc, než je. Hlavně začátek se vskutku povedl. **** ()