Uneseni

Od režiséra filmu Záhada Blair Witch přichází tento šokující příběh čtyř mužů odhodlaných k pomstě proti krutému vetřelci z vesmíru, který věznil a zabil jejich kamaráda. Kdo ale skončí jako vítěz v této hře na život a na smrt? Připravte se na neúprosně traumatickou cestu, která vás nechá zneklidněné… vyděšené… změněné. (oficiální text distributora)

SOLOM.

Hodně zvláštní film, který měl u mě klesající tendence zájmu, ale přesto jsem se vydržel dívat až do konce. Já filmy o mimozemšťanech zrovna dvakrát nemusím, takže už dopředu jsem cítil jakési opovržení nad tímhle snímkem, ale ve finální fázy jsem byl docela překvapený. Škoda jen, že tvůrci nedali tomu tvorovi víc prostoru. Scénka se střevy byla luxusní. ()

eraserhead666

Ani jsem nevěděl, že v tom má prsty někdo z Blair Witch. Aspoň mi to ušetří komenty. Tohle mě jednoznačně bavilo mnohem více než ZBW. Mám strašně rád filmy, které nemají nějaký úvodní představovací a nastiňovací rozjezd, ale prostě hned z fleku začnou. A to tenhle má. Hned na začátku čtyři chlápci něco chytají a nakonec to chytnou, nevíte proč, nevíte jak dlouho a nevíte ani pořádně co, jen tak trochu tušíte, že by to mohl být mimozemšťan. Ten je nakonec sice trochu komixovej a jako by vypadl ze sci-fi z padesátých let, ale mě se strašně líbil. Dialogy sice nic moc, logičnost postav taky občas zakulhá, ale tak nějak mě ten film zaujal. Pár scén má dobrý nápad (udělat si z chlapa poslušného pejska a jako vodítko použít jeho střeva, to s jen tak nevidí). On ten film vypadá strašně levně, občas mi připadalo, jako bych sledoval další Akta-X, ale nelze mu upřít, že mě dokázal zaujmout. A kosmická loď v podobě skákající žáby mě fakt dostala..... Celý 4* to nejsou, ale více než 3,5 to bude. ()

ARI50

Zajímavé a chvílema i dobře rozjeté, ale ve finále to schrnu jako slabší pokus, což je škoda herci byli v pohodě, nápad dobrý ale málo se využilo šance o boje na přežití. Příště větši napěti drama a krve prolití. ()

ancientone

Nábeh na dobrý komorný horor sa bolestivo utkol na stvárnení mimozemšťana a efektov s vesmírnou loďou a pribúdajúcich minútach. Kvôli spojitosťou s Blair Witch Project som si pochopiteľne všeličo sľuboval - odtiaľ pramení kus môjho konečného sklamania. ()

Morholt

Sanchéz si udělal jméno na tom, že vzal jako první do ruky H8 a spustil éru FF. Ať se za to smaží v pekle. Altered jsou jeho jediným filmem, který je točený klasickým způsobem a ukazuje se, že Sanchéz bez své oblíbené ruční kamery příliš neumí. No on neumí moc ani s ní, pokud vezmu v potaz jeho filmy po Blair Witch. Ale přestože děj občas neměl logiku, emzák měl v tomto případě měl zachovat kouzlo neviděného a osazenstvo je v lepším případě bandaou nezaměstnaných ochotníků, drželo to jakousi záhadou pohromadě a mělo to i momenty, které by obstály i v přísnějším měřítku. Ale pocit promarněné příložitosti přetrvává. 50% ()

Caelos

Nebylo to špatné. Vypadá to sice trochu nízkorozpočtově, ale emzák je udělaný dobře, i nějaká ta krvavost se najde.. ()

JohnCZ

Trochu mi to připomínalo takové ty parodie na filmy, na které se dívají postavy ve filmech, akorát tady se to asi mělo brát vážně. Hvězdu za toho sympatického ekstraterestrijálního hnusáka v hlavní roli. Narazit na badatelských toulkách vesmírem zrovna na takovéhle idioty, tak chci lidstvo vyvraždit taky. ()

Nick Tow

Ak chcete paródiu na invázne sci-fi horrory a zároveň poctu "eighteesom", pozrite si minuloročného Slimáka. Z tohto zbabraného pokusu teda rozhodne "unesení" nebudete... ()

corpsy

Gore (ne)gore, slabý film vo svojej podstate. Partička ľudí uzavretá v omedzenom priestore a terorizovaná (ne)známou silou je vďačná téma, ale pre talentovaných tvorcov. ()

Marsik

Horory tohoto typu fakt nemusim. Tam, kde je nějakej vetřelec, zombík nebo jiná nadpozemská mrcha, je mi hned jasný, že mě to bavit nebude. A tady tomu nebylo jinak. Nemá cenu, abych se dál rozepisoval. Čekal jsem od režiséra Blair Witch (moje srdeční záležitost) naprosto něco jiného a o 100% kvalitnějšího. 29% ()

ledzepfan

Člověk mého ražení prostě musí fandit filmu, který naprosto nepokrytě a z vysoka chčije na všechny ty mentály, kteří u filmu vidí tag horor a zaslepení omezeným očekáváním nejsou schopní pochytit nadsázku jasnou jako facka přes ucho. Z tohodle projektu je totiž na každém kroku znát, že má komickou kostru na kterou bylo dodatečně nabaleno trochu toho sci-fi hororo seriózního materiálu. Pravda je, že takový mix je neovyklý a divák chvilku tápe "co, že to má kurva vlastně jako znamenat?", ale kdo nemá úplně vymeteno v palici, ten se rychle dovtípí, že tady není cílem za každou cenu děsit a divákův úsměv není defektem. ()

havLord

Vedle emzáků se o zábavu staraj předevšim tři burani, který se neustále předháněj v tom, kdo z huby vypustí větší volovinu. Konkrétně jsem se navíc bavil na vrub vysoce nadstandardních titulků, jelikož vedle výrazů jako "zkurvysyn" a "zamrdaná kunda" používali burani, výrazy jako "do prkýnka" a "božínku".. 60% ()

mysiak

Asi najnormálnejší film od režiséra Záhady Blair Witch, ktorého meno si nespomínam..ale film hej...dá sa tu chápať všetko, je to prehľadné, dobré, vidíme kto to robí a to je hlavné...ináč je to typický monster horor, ktorý nedokáže uraziť... ()

Freemind

Sledování tohoto filmu skýtá citlivému divákovi takřka existenciální zážitek - po celou dobu mu totiž pomáhá uvědomovat nenávratně promrhávané minuty jeho života. Už od prvních záběrů, od prvního okamžiku, kdy před kamerou proběhne komparzista v zeleném gumovém oblečku, musí být každému jasné, že šlápl do nejsprostšího céčkového horroru. Nechci ztrácet další čas popisováním této tragédie. Ani nevím, proč jsem se na to koukal - snad jsem jen nemohl uvěřit, že by režisér Blair Witch mohl natočit takto zpackaný brak. inu, podařilo se. ()

Hadža

Po predchozim unosu s drivejska ,skupina mladych muzu ulovi v lese mimozemstana a dopravi ho na farmu k Wyattovi(Adam Kaufman),kde se chteji pomstit i za smrt jednoho z nich a zde se rozehrava hra o preziti vsech !Prumerne becko s dobrou praci maskeru a jistou davkou napeti! ()

Martin741

Pozeral som to len preto, lebo toto tocil reziser Blair Witch, co je u mna velky kult. Takze koment zostrucnim : sychrave blairwichske lesy su minulost, pribeh nedrzi pokope, herci odviedli len priemer, a reiser ma uz tymto nepresvedcil : 30 % ledva ()

honajz2

Mám to mezi dvěmi a jednou hvězdou. Na to, jak dobře to začne, tak to pak jde později vším dolů. Počáteční napětí hned vyprchalo a stal se z toho nudný příběh o lidech, co vězní mimozemšťana, co zabil v minulosti jejich kamaráda. Postavy taky nejsou moc sympatické. ()