Uneseni

Od režiséra filmu Záhada Blair Witch přichází tento šokující příběh čtyř mužů odhodlaných k pomstě proti krutému vetřelci z vesmíru, který věznil a zabil jejich kamaráda. Kdo ale skončí jako vítěz v této hře na život a na smrt? Připravte se na neúprosně traumatickou cestu, která vás nechá zneklidněné… vyděšené… změněné. (oficiální text distributora)

spiritus

Nebylo to vůbec špatné a některé momenty jsou docela zneklidňující...Emzáček je proveden velice hrůzyplně a věrohodně a docela z něj běhá mráz po zádech....Celková pointa filmu je ovšem docela slabá a bezduchá, bez valného smyslu a vysvětlení mnoha věcí.Ale jako večerní podívaná to je dobré... ()

Matros

Nechápu kde je to opěvované napětí a atmosféra, ale dobrá tedy. Jako plus bych uvedl celkem slušné herecké výkony, na kterých to asi celé stálo. Dále počáteční lov v lese mi utkvěl v paměti jako celkem dobře odvedený. No a pomalu přecházím k mínusům. Takže nízký rozpočet působí jak pěst na oko, demence některých postav a emzák, který mi připadal spíše jako nějaký hyperaktivní skřet.... ()

bobstock

Původně jsem si představoval rozsáhlejší naháněčku s mimozemským kdovíkem. Bohužel film upadne do konverzačního zacyklení, které vás samo odpudí od zbytku řezničiny s návštěvníkem. 30% ()

zdenur

Úlet jak cyp. Lov na marťany a následná msta? Ho ho ho! Sem tam celkem napínavé, ale není to můj šálek čaje - možná jen rozklad toho maníka v koupelně. ()

Mania

Dějově poměrně nezajímavý snímek. Celkově filmy o mimozemšťanech, pokud nejsou přímo scifi, nemusím. Tenhle navíc nebyl ani strašidelný a ani nijak pěkný. Některé scény byly opravdu nechutné. Viz. střeva, při kterých mi lezl mráz po zádech. Nelogické momenty celkovému dojmu taky nepřidaly. ()

zdeny99

Napínavé hororové béčko, kde vidíme, že to jde i bez peněz s pouhými pěti herci. Především je to o tom mimozemšťanovi. Ten se skutečně povedl. Hlavně ta jeho odporná hlava s obrovskýma ostrýma zubama a to slizké tělo. K tomu si přidejte ještě pár nechutných záběrů s vyříznutýma střevama a máme tu béčkovou vykrádačku na motivy VETŘELCE, které prostředím a herci připomíná další béčkové sci-fi INVAZE z roku 2002. [1172. hodnocení, 104. komentář, 49%] ()

Joll

tak 3 hvězdy a to hodně s odřenýma ušima!Trošku mi unikal smysl co ti mimozemštani chtěj jestli je sledují a když tak proč se nechali lovit atd.!! škoda námět to mohl být dobrej stačilo pár flashbacku z dob kdy byli unesení trošku známější herce, lepší práci s kamerou a mohlo týt dost dobrý! takhle je to spíš takový utahaný nejsou tam žádné lekačky žádný napětí:( Prostě vcelku nedotažený zajímavý námět.Čekal jsem od někoho kdo natočil za málo penízku slušně budovaný strach v Blair witch, že se mu něco aspoň podobného podaří zde.45% ()

fr3ak

Filmů s mimozemšťany není nikdy dost a tenhle ač se snaží tvářit že je něco víc se bohužel moc nepovedl. Postavy se pořád hádají, pořád na něco připravují a pořád kecají o naprostých hovadinách. Ze začátku jsem měl dokonce pocit že se dívám na komedii. Mimozemšťan se taky zrovna moc nepovedl. Kdepak, tohle mi moc nesedlo... ()

foundation

Brutálne podpriemerná hovadina, naivná, hlupučká a nezaujímavá. Svoje momenty film má ale je ich málo a okrem nich to je nuda k zblázneniu. Atmosféra nefunguje, príšera je komediálna a zbytok je proste iba tliachanie postáv do blba a chodenie dookola po troch, štyroch miestnostiach kde sa celé predstavenie odohráva. Rovnaký, resp. o niečo menší prúser ako Sanchezovov neskorší Seventh Moon. ()

Rockerman

Za málo peněz se chtělo dostat hodně muziky a nutno říci, že se to z větší části povedlo. Téměř celý film udržuje diváka v napětí a to není málo. Také bylo lepší, když se do poloviny filmu pořádně nevědělo, jak vlastně ten mimozemšťan vypadá. Když se to pak odtajnilo a začaly se tahat střeva, tak té dramatičnosti trochu ubralo. Přesto "Uneseni" si zaslouží lehce nadprůměrné hodnocení, protože byli natočeni nekonvenčně a vlastně v komorním prostředí, aniž by to nějak ubralo filmu na zajímavosti. Invaze armády příšerek z vesmíru se už nekonala, asi nezbyly peníze na více těchto tvorů. Dávám 3 a půl hvězdy, protože jsem se docela bavil. ()

helraiser

Celkem pohodovej scifi horůrek o partě týpků co si to rozdají s mimozemskýma vetřelcema. Místy humorné, místy slušně drsné a krvavé. Co se ovšem nepovedlo tak byl zjev mimozemšťanů, to bylo opravdu směšné, ale i tak se jednalo o koukatelnou jednohubku, která rozhodně neurazí. ()

Gardenboy

Booooože to bola kravina. Po tom, čo natočil Blair Witch som myslel, ze ma Edko Sanchez na viac. Zopar dobrých momentov to malo, ale o scenári sa hovoriť nedá, myslim, že aj malému deckuje jasné, čo sa kedy stane, herci - burani nehrali, veď nakoniec nemali co az na par "fuck","shit",ôMotherfucker" a zopar vydesenych ksichtov nebolo co hrat. Mimozemstan akoby bol ten najväčší predator z krajiny mimozemstanov - to ako takto má vyzerať tvor inteligentnejsi ako my? Tak to sa docela bojim pozriet na človeka ako bude vypadat za stotisic rokov. No jednoducho až na pár momentov nie je o čo stáť. Taký descent, Wrong turn alebo Hills have eyes v tejto brandži valcujú oveľa viac ako tetno skvost. Nedám mu viac ako dve. ()

E lan

Béčková sci-fi blbost s hloupým scénářem, katastrofálními hereckými výkony a žádným rozuzlením. Radši na to hned zapomenout a příště se režisérovi vyhnout obloukem. ()

Deftie

Nulová atmosféra, nevyhovujúci spád, nesympatickí hrdinovia a tématika mimozemšťanov, ktorú ja nemusím, sama neviem, prečo som sa na to začala pozerať, ale čo už, raz som pozerala, tak už nejaký pocit mať musím. Aj keď sama neviem nájsť nejaký rozumný argument, prečo to bolo pozerateľné, ale menej ako dve hviezdičky nedám. Jednoducho nemôžem, sama neviem prečo. Snáď preto, že to až tak nenudilo, alebo som mala prívetivú náladu, keď som to pozerala? ()

10Domik10

Skôr hororový podpriemer, aj keď to nie je najhoršie. Film začína celkom predcízne ale ako čas uteká, tak sa aj dej vyvíja do neustále menej a menej zaujímavej roviny, až sa to opäť raz končí niečím čo už každý videl. Silovo tlačený horor u mňa asi nikdy neuspeje. ()

Likan7 odpad!

To jsem si zase jednou pustil věc. Není to horovový, není to komediální, není to nijaký. Věřte mi, bude to zabitých 75 minut Vašeho času. Jedno z těch céček, co alespoň čekáte, že Vás pobaví, jenže to se nestane. ()