Sam Keenan (Van Damme) je bývalý člen elitní jednotky amerického námořnictva s bojovou zkušeností a určením chránit americké zájmy kdekoliv na světě. Ale v den, kdy přijíždí do svého nového působiště v bouřlivé východoevropské zemi, je Keenan vržen do krvavé a chaotické scény: Těžce ozbrojení rebelové vyplenili hlavní město, zabili amerického velvyslance a hrozí svrhnout nového prezidenta i křehkou demokracii. Keenan rychle zajišťuje americké velvyslanectví a poskytuje prezidentovi úkryt. Ale pomoc amerických jednotek je daleko a agresivní povstalci uvnitř. Keenan musí zlikvidovat povstání…před tím, než ambasáda lehne popelem. Legenda bojových umění Jean-Claude Van Damme se představuje v impulzivním thrilleru plném divokých bojových scén, super napětí a nonstop akce! (oficiální text distributora)

duffi

Tak jak jsem k mnoha filmum kriticky, o zastupci velitele jsem slysel a po velmi prijemne Elite armady jsem byl spokojen i s timto filmem. Je natocen hodne syrove a autenticky, nekdy to zaskripalo, ale jinak jsem byl spokojeny, Van Dammovi se v poslednich dvou letech podarilo naocit velmi slusne snimky a jsem rad, ze se pustil i do jinych roli, nez v jakych ho zname. ()

sigf07

Slušný béčkový akčňák, za který se JCVD jako za jeden z mála nemusí stydět. Ovšem je třeba přivřít oči nad několika (vlastně celou řadou) logických kiksů. Proč se moldavská armáda přesunuje na pomoc prezidentskému paláci po silnici, to nemá k dispozici vrtulníky? A proč američtí výsadkáři letí z Chorvatska ve vrtulnících, nemohli by nad cílem seskočit z letadla? Proč povstalci nezaútočí na ambasádu střeženou asi třemi lidmi, když ví, že se většina sil přesouvá tunelem pryč? A jak vlastně prezident vyhrál ty demokratické volby, když se ho v jeho zemi pokouší zabít vše živé? ()

Likan7

Po všech možných i nemožných žánrech zabrousil Van Damme i do války, jenže zase z toho je průšvih. Jak tak ale koukám na jeho filmografii, musí na to být zvyklý. Zástupce velitele mě zajímal asi prvních 10 minut, zbytek nevím o čem byl, protože mě to tak šíleně nebavilo, že jsem ztrácel pozornost. Akce je špatně natočená, kameraman byl na drogách a filtry jsou hnusný. Van Damme pro mě navždy zůstane belgická mlátička a pokud se kdekoliv jinde snaží o cokoliv, kde nepředvede svou otočku, je to prostě průšvih. ()

Nix

Vyklubalo se z toho velice zábavné béčko, kde Van Damme sice tolik nebojuje, ale kupodivu díky námětu to nevadilo. Ale ano, občas se tu mihne souboj, jeden je teda dost drsný a dost mne překvapil. Ve filmu se pořád něco dělo, přestřelky byly zábavný a opravdu mne to bavilo. Příběh je jednoduchý a díky tomu film funguje a to, že se odehrává vesměs v jedný budově taky ničemu nevadí. Jo Van Damme bych si taky objednal aby mne chránil. Když si sedne režisér s Van Dammem tak je to vážně fajn podívaná. Hlavně zoom, kterej režisér používá při napínavých scénách se mi fakt líbil, plus ano zpomalovačka tam, kde to vůbec nevadilo a mělo to přidat na atmosféře, takhle to mám rád. ()

pekas

Promiň Jean - Claude, na tohle se nedalo dívat. Scény vypadaly tak hrozně amatérsky, až to třískalo dveřma. ()

johnsnow

Nuž neviem toto bol dosť nevyužitý potenciál a množstvo nelogických alebo nedotiahnutých scén. 3* tomu však dám, kedže som sa nenudil. ()

Prubner

Každopádně je to první solidní Van Dammův film za posledních osm let, ale žádný comeback nečekejte. To, že je film koukatelný, má na svědomí hlavně schopný režisér, který dal průměrnému scénáři moderní vizuální kabátek. Ale pořád je to jen béčko plné klišé a bohužel zase bez nějakého toho karate (kdy už Van Dammovi dojde, že jeho fanoušci ho mají rádi kvůli kopům, ne kvůli nějakému hereckému výkonu). ()

Honziik17

Můžu říct, že tento film je celkem slušný a je to podlě mě van-Dammův nadprůměr. Není to sice skvělý film, ale co se týče jeho filmografie, je to jeden z těch lepších kousků ()

bobin odpad!

Mimořádně chabé . Děj o supermanské likvidaci povstání je ubohý , jasně předvídatelný a stejně tak Van Damme stále bezpohlavně nudný . Vše navíc kazí kamera , která v akčních scénách zběsile kmitá a lítá , takže se těžko orientujete . Akce jsou navíc stereotypní a nudné . ()

SB odpad!

Přestřelky a souboje jsou úsměvné, chodbu do podzemí stačí dobře zamknout a na velvyslanectví vede jediná cesta (=ta přední). To už není ani camračka amerických vojáků, to je zvedač amerického národního sebevědomí. Nenapadá mě, za co by si tato předvídatelná slátanina zasloužila nějakou hvězdu - ukřivdil bych tak lepším filmům. "Ukažte jim, co je to peklo. To je rozkaz!" ()

Xavy

Na to, co v poslední době točí Van Damme to bylo docela dobrý. Van Damme si ale může podat ruku se S.Seagalem. Podle mě se snaží natočit zase nějakou pecku, tak to zkouší než se něco ujme :-). Zástupce velitele je film, kde mi někdy chyběl pocit více ralističnosti..Filmu by možná pomohlo, kdyby si J.C. V.Damme mohl dát ke svému boku známější jméno, který by film trochu proslavil. Tento film nelze nazvat "béčko". Nevim , přirovnal bych to k" low-end mobilním telefonům", které se některými svými funkcemi mohou vyrovnat lepším, ale pořád to neni ta kvalita :D ()

Riker

Velmi zdařilý akční snímek kde sice Van Damme nekope jako dřív, ale v Rumunsku se zase dá rozstřílet na co si tvůrci filmů vzpomenou, takže o akci není nouze. ()

Sympy

Jak typické (Dejte mu do ruky nůž,omotejte ruce bandážema a on zničí terorismus a podobné sračky--->A TO SÁM) Předvídatelná kravina bez nápadu !!! Škoda floku za DVD. DÁM ZA ODVOZ. :D ()

kajo48 odpad!

to snad nemyslis vazne bauer, to tvoje hodnotenie, asi sme nevideli rovnaky film :-) scenar pisal asi rovnaky tvorca ako posledne filmy pre stevena segala a produkciu urcite robil ten isty clovek, co produkoval posledne lahodky kinematografie od w.snipesa :-))) slabe, cajove, nepresvedcive, umele, pravdepodobne natacane v rumunsku, van damme opat ukazal ze niekedy bol dobry bitkar, teraz uz ani to, a nikdy nebol hercom :-) este k hodnoteniu, prestava sa mi pacit, ze v poslednom case maju filmy C kvality manipulovane %, staci pozriet uz spominaneho s. segala :-) ()

Masinfira

Celkem nápaditý "remake" 7mi statečných... Prostě hrstka vojáků se brání obří přesile. Vypadalo to celkem slušně, ale jednak kvůli závěrečným "zvratům" (bohužel by se mi do toho slova hodilo spíše ještě písmeno k) mi to přišlo skutečně hodně slabé. Takže nakonec jen 1*, prostě celkově mě film úplně nechytl a navíc ten konec, to jsem málem zvracel... ()

mpet

Nemusím ani moc zmiňovat, že příběh je jedno velké klišé, které je klasické pro spoustu akčních snímků. To se ještě dá odpustit. Také by se dali odpustit i drobné přehmaty a nelogičnosti, ale bohužel tento snímek jich nabízí celou hromadu. Popravdě řečeno asi tak od čtvrtiny filmu je to jedna absurdita za druhou a ačkoliv jsem fanda akčních snímků a jsem ochoten nad tím sem tam přimhouřit oči, tak tady toho bylo i na mě moc. Kamera a střih jsou občas absolutně šílený. A co se týče Van Damma, tak ten už opravdu patří do starého železa, neboť jeho souboje byly totálně katastrofické. A Van Damme bez toho svého bojového umění nemá podle mě na obrazovkách co dělat. ()