Policajt samurai

• USA Samurai Cop

Los Angeles je sužováno brutálním řáděním Fujiyamova gangu. V džungli velkoměsta existuje jen jeden zákon: mlčet, mlčet jako hrob. Jediný, kdo je schopen postavit se tváří v tvář šíleným zabijákům, je policejní důstojník Joe Marshall, specialista na bojová umění. Jeho přezdívka zní: Samuraj... (Davay Home Video)

Corpsegrinder

Tohle je typickej příklad toho když se řekne "osmdesátková blbost". Ten film je tak ujetej že nevim o čem psát dřív, jestli o tom jak se hlavnímu hrdinovi během jedný scény třikrát změní množství vlasů na hlavě, o tom jak v drtivý většině scén nesedí dialogy k tomu jak herci hejbou pusou nebo o tom kaskadérovi co hrál hořícího frajera a když ho hasili tak se rozhlížel na všechny strany a smál se :))) Ten film má víc chyb než minut stopáže a přehrávající herci si to dávaj jak hovado, na druhou stranu z toho čiší taková ta bezstarostnost tý doby kdy jim bylo jedno že vypouští ven takovou hovadinu, a dneska se u toho dá příjemně zasmát. Rozhodně to neni špatnej film kterej chce člověk hned vypnout, jen prostě dnes funguje jako taková komedie a ukázkovej příklad toho jak to vypadat nemá. Pro milovníka osmdesátek je to nátěr jak svině. ()

inutihar

Pokud máte rádi filmy, kde oceníte třeba režii, výkony herců, důmyslnost scénáře, schopnosti kameramana, kvalitu triky či dobrou hudbu nebo pokud si aspoň myslíte, že by filmy měly alespoň trošku držet pohromadě, tak se Samurai Copovi vyhněte velkým obloukem nebo si budete chtít vyrvat oči a propíchat ušní bubínky. Pokud máte zvrácený vkus a chcete se bavit, rozhodně doporučuji. Jedno oko nezůstane suché... Jedna hvězda za snahu. Odpad za pět hvězdiček. ()

Natix odpad!

Kdyby Limonádového Joeho natočili béčkoví porno producenti, tak by to vypadalo asi takhle. Odpad nebo 5, ono je to vlastně jedno. ()

massdonfel

Je to tak strašné pitomé, až je to geniální :D Jestli chcete vědět o co jde tak doporučuji Samurai Cop - Hilariocity Review od Chris Stuckmann na youtube. ()

fr3ak

Jako regulérně přiznávám, že sem se během sledování málem pochcal smíchy. Slzy mi tečou ještě teď. Na něco takovýho sem opravdu nebyl připravenej. Film, kterej si netroufám ani hodnotit. Každopádně na něj určitě nikdy nezapomenu. ()

degster

"What does katana mean?" "It means Japanese sword." Pri Jodorowskeho Svätej hore sa hovorilo, že ide o film, na ktorý vás nič nepripraví. Omyl. Nič vás nepripraví na Samurai Copa. Nič vás nepripraví na dej, ktorý je tak komplikovaný, že sa nedá zhrnúť slovami. Nič vás nepripraví na fuckujúceho Rena Rainesa, Eddieho Murphyho, Japoncov, Číňanov, autá vybuchujúce po náraze, nič vás nepripraví na akciu v tomto filme. Nikde inde neuvidíte toľko súloží cez spodné prádlo, toľko kameramanovej umeleckej invencie, ktorá prichádza v momente, keď vás už príbeh zrejme nemá čím prekvapiť. Nič vás neobrní pred vypchatým levom na stene. Najlepší film na svete. Poznámka: Jednu hviezdu dole za nudné pasáže. Poznámka 2: Prichádzam na to, že aj tie nudné pasáže sú v Samurai Copovi účelové. Hotový Kubrick. ()

beso74

Absolútny víťaz o cenu guilty pleasure na poli akčného filmu. Snaživý ale úplne bezradný režisér Amir Shervan sa pokúsil o vážny akčný thriller v hlavnej úlohe s Mr. "only one face" Mattom Hannonom, ktorý sa stal jednou z najlepších komédii posledného storočia. S minimom peňazí, tupými hercami a v podstate bez scenára vznikol hotový klenot. Kto ho raz videl, určite na to bude dlho pamätať, minimálne tak ako na Johnyho Wicka 2, Matrix, Skalu či Terminátora. V chaose prestreliek akoby detskými zbraňami, kopancov pomimo a vchádzaní do jednej budovy, aby sa vyšlo z inej, je sem tam pre spomalenie tempa (možno poniektorých na prebudenie) použitá ľahko šteklivá scéna, ktorá však, ako všetko ostatné, nemá vo filmovom svete páru. A tak divák neveriaco pozerá na jeden z najzvláštnejších tandemov filmového sveta (ala Lorenco Lamaz s IQ Groota + Michael Winslow z Policajnej akadémie) ako sa predierajú bahnom zločinu a neveriaco krúti hlavou - zrýchlená naháňačka áut, zlosyn horiaci bez príčiny, ktorého uhasia s hasiacim prístrojom samotní hlavní hrdinovia (to dačo hovorí o bezpečností pri natáčaní a množstve financií), neskutočne tupé konverzácie zložené z takmer holých viet (úplne iný level má konverzácia so sestričkou v nemocnici), výstrely, po ktorých v rámci šetrenia takmer nikdy nevytečie ani kvapka krvi, zastrelení bastardi z auta nespadnú, oni radšej vyskočia, niektorí ako napr. poskok s useknutou rukou zomrú aj viac krát (aby som nezabudol, samotné useknutie ruky patrí taktiež medzi filmové poklady). A vyvrcholením všetkého je záverečný súboj pri ktorom dôjde konečne aj na katany a spomínanú paruku. Tu je najlepšie vidieť, akým sloganom sa riadil režisér - Neviem ako to natočím, s čím a kým to natočím, ale určite to natočím. A za to mu veľká vďaka, takýto film sa nedá natočiť úmyselne tak strašne zle, to treba mať v krvi... ()

ramislav

Velmi stručně. Je to ta nejlepší nejhorší blbost, kterou jsem za celý svůj život viděl. Tak tupé až boží :D Doporučuju. "What does Katana mean? Katana means Japanese sword" To jako fakt? Prostě nemůžu jinak než za 5 hvězd. Tento biják si to fakt zaslouží :D LOL ()

Blazkowicz

Viděl jsem to už potřetí během necelého půl roku a pokaždé musím přidat jednu hvězdu. To myslím mluví za vše. Film z kategorie "tak špatné, až je to skvělé" a zatím jediný, u kterého to můžu potvrdit. Každá scéna je prostě unikát sám o sobě, netřeba k tomu nic dodávat, protože takové množství "chyb" se jen tak nevidí. Konec už trošku nudí a není tam nic moc zajímavého, ale to na genialitě tohoto snímku nemůže nic změnit. "Why did you come under? Because I'm an undercover cop." 5-* ()

Stejšn

Všichni tu nosej ohromnou deku a celkově se tu pořád tak nějak něco děje, je to takovej nešikovně natočenej, ale celkově docela příjemnej akčňák. A když se kouknete na hlavního hrdinu, je vám jasný, jak by vypadal Conan, kdyby ho místo Schwarzeneggera hrál Stallone. ()

Kamy

Film, ktorý je nemožné hodnotiť normálne. Podľa akéhokoľvek merítka je to proste príšerné. ALE... to, že je to také príšerné robí zo Samurai copa neskutočne vtipnú koninu. ()

Víteček

To je tak dokonale špatné, že se tomu nechce ani věřit. Tak strašně vtipně blbý film by člověk úmyslně nenatočil, i kdyby se snažil celý život a tady se to povede zcela omylem. Je to policajt? Je to samuraj? Ne, je to Policajt samurai! A ze svého samurajského umění nám toho předvede úplné minimum. "Flirtovací" scéna v nemocnici byla ze strany všech 3 zúčastněných úplný top. Nevím jestli ji dokáže v tomhle roce ještě něco překonat. Prosím lidi ať si z mého hodnocení uberou 5 hvězdiček, bude pak přesnější. Rozhodně je to jeden z těch filmů, které jsou tak špatné, až jsou dobré a vůbec není nudný. ()

mr.twizta

Nadhera, naprosty klenot brakove tvorby. Vsechno je samozrejme uplne spatne a tezko rict, co vypichnout. Recyklovani zaberu, zpackane postsynchrony, dotacky hlavniho hrdiny v debilni paruce? Samurai Cop ma vsechno, co spravny film mit nema, a proto uz po ctvrt stoleti bavi zvrhliky po celem svete. ()