Drsný špión zvaný Žralok se vrací do Francie splnit další tajné poslání a netuší, že jeho nastávající, také „státní zaměstnankyně“, právě hájí zájmy Francie vlastním tělem. Ve hře je supertajná zbraň, ale zároveň superblbec, jehož manželka, pracující na ambasádě, je nechtěným svědkem nezákonného obchodu. A o to jde, svůdná Isabella má Jeana-Jacquese na chvíli odklidit z cesty, aby tajné služby získaly informace přes jeho nic netušící manželku. Právě na něj narazí Žralok, před kterým jeho kolegové i nadřízení tají, že tenhle blb s dýmkou, patkou a kabelkou je tím úkolem, na kterém v utajení „pracuje“ jeho krásná snoubenka Isabella. Začíná excelentní honička plná omylů, nedorozumění a mužné síly Jeana Rena, věčně nedovtipného Christiana Claviera a komediálního talentu Valérie Lemercierové. (Česká televize)

honzzaq

Místy přiblblé, ale ne natolik, jak by bylo potřeba. Je vidět, že se celá sestava teprve chystala na Návštěvníky. 60% ()

PTuranyi

Podarená francúzska komédia so špionážnym príbehom a bláznivou zápletkou keď sa Jean Reno ako tajný agent nevedomky delí o svoju snúbenicu s Christianom Clavierom, ktorého manželku Valérie Lemercier použila tajná služba na odpočúvanie kolumbijského plukovníka obchodujúceho so zbraňami. Táto trojica spolu Isabelle Renauld tvorí jadro všetkých gagov a celkom im to ide preto zrejme dostali šancu aj v komédii Návštevníci, kde excelovali. 70% ()

P@\/EL

Dobrá francouzská komedie, která nabídne několik docela povedených srandovních situací, nicméně v tomhle směru až tak úplně mé představy nenaplnila. Vyzvednul bych zajímavou zápletku a ztřeštěný děj, který šlape ve slušném tempu a sype jednu zběsilou scénu za druhou. Mírně jsem byl ale zklamán nikterak vydařeným, nevýrazným koncem. ()

Pythonator

Šílená kriminálka, u které se napoprvé potrháte smíchy, ale napodruhé už je to bohužel jen úsměvné. Clavier a Reno jsou perfektní dvojka. ()

xentrixx

S namoženou bránicí po x-tém zhlédnutí Návštěvníků přehrál jsem si se zvědavostí tuto komedii, očekávaje od obou herců obdobnou porci zábavy. Repete se bohužel nekonalo. Než se dostane ke slovu Clavier, je to nudná podívaná, plná omšelých gagů a kameňáckých scének. Ani on však celkově negativní dojem příliš nezmírní. Jedna hvězda je tak za něj, druhá za dobrou gradaci napětí před okamžikem, kdy Žralok uzří pravdu. Toť vše. ()

soukyd33

Konečně geniální komedie. Hlášky, scény, akce, humor. 😀👍 Francouzi prostě komedie a filmy vůbec umí dokonale. 👍 Shlédnuto snad 100x, a pořád super. Herecké výkony super. Soundtrack 👍. Úvodní song nebo spíše melodie je TOP. 🙂👍 Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

mire.k

Parodie na akční a špionážní filmy srovnatelná s prvními Návštěvníky (Herci i tvůrci). Spousta kultovních scén(Např. odběr krve). Nekorektní humor. Scénář by dnes vydal na několik filmů. Takové filmy už se teď netočí. Z nostalgie plný počet. ()

futislav

Nevím proč, ale nemá to ty patřičné atributy staré francouzské komedie. Něco tam chybí. Akční to snad je, romantické s přivřenýma očima, ale komedie ? ()

YuriBS

Čím viac francúzskych akčných komédií vidím, tým mám stále väčší pocit, že všetky sú na jedno kopyto. Ide hlavne o priemerný a miestami až trápny humor, ktorým je človek šokovaný a nemôže sa nezasmiať. Takisto stojí za zmienku jednoduchá ale na pohľad zložitá zápletka, ktorá je čím ďalej neprehľadnejšia, ale nakoniec sa brilantne vyrieši a netreba si lámať hlavu nad tým, akým spôsobom. No a keď už akcia, tak nech už sa aspoň podobá americkým filmom, ale ide len o "lacnú" napodobeninu. Nechcem tým znížiť kvalitu filmu, pretože som sa pekne pobavil, pričom som čakal niečo horšie, ale záver ma tiež dosť sklamal. Bol až príliš jednoduchý. ()

obyč.divák

Naprostá dokonalost na odreagování Reno-Clavier fantastická kombinace,naprosto famozní dabing. Před uměním Borise Rosnera smekám neuvěřitelně tomu filmu pomohl PS:tendle film mě domutil svého času koupit si Citroen BX :-))))) ()

play@peace

Asi nejlepší film s dvojící Reno-Clavier, nic dalšího se mi s nimi se mi tolik nelíbilo jako právě Operace Corned Beef, úžasný film ()

ko.mar1

Čo dodať- Francúzka komédia ako vyšitá v hlavnej ulohe s J.Renom pri mene pod ktorým si predstavým zapálenú prskajúcu šnúrku od dynamitu a znova nesklamal. ()

bratr_jezek

průměrnou komedii nezachrání ani obsazení dvojice "návštěvníků" z jiné, populárnější komedie. Jednání některých postav vám místo slibovaného humoru poleze spíš na nervy. ()

asus

Celkom dobrý film,v deji som sa trochu strácal ale inač celkovo ten starší dabing ma najviac zaujal.film vyznel celkom vtipne.najviac ma pobavila scéna keď stolík "sám od seba spadol". ()

andy60

Bránici mi to teda netrhalo. Trochu vtipných momentů bylo v prostřední části, když se Reno potká s Clavierem, ale převažuje pocit promarněné šance, chvílemi i trapnosti. ()