Mladá absolventka právnické fakulty Emily Reedová dostane místo u velké právnické firmě jako asistentka vitální Claudie Lionesové. Odlétá s ní do Rio de Janeira, kde mají zachránit firmu provádějící rekonstrukci hotelového komplexu u moře. Tady se dívka za zvláštních okolností seznámí s podivínským milionářem Jamesem Whaleerem. Jejich vztah plný jiskřivého erotického napětí, prochází řadou proměn. Emily se do záhadného Whaleera zamiluje, stejně jako před lety její nadřízená Claudia. (oficiální text distributora)

StevenW.

Příběh o touze a vášni,uhrančivý i když trochu citově vyprahlý Mickey Rourke a krásná Carré Otis která ho chce naučit co je to opravdová láska a cit.Erotické dusno v tomto filmu by se dalo krájet a je každému jasné že vše směřuje ke strhující,závěrečné,milostné scéně.Navíc k tomu všemu nádherná hudba jako třešnička na dortu.Tenhle film je pro mě srdeční záležitost.Poprvé jsem se na něj díval v roce 1996 se svojí přítelkyní a oba nás uchvátil.Je snadné uhádnout jak to vypadalo u nás doma po jeho skončení.:-)Tenhle film opravdu není žádné porno,ale jemná erotika.Když budete chtít vidět nějakou "tvrdou akci" koukněte se na nějaký film co natočil Rocco Siffredi nebo Robert Rosenberg ale né na tenhle film. ()

dopitak

Erotický thriller vysílaný na Nově v půlnočním čase. Narozdíl od kolegy Boogeymana si nemyslím, že by dnes (ani před třemi roky) Mickey Rourke ještě do role zapadl, ovšem tehdy to byl on, na kom stojí a padá atmosféra filmu. Scénář ani kamera nedovoluje dvojici Bisset / Otis projevit naplno ženskou touhu (absence jejich vzrušení je trestuhodná), takže nám zbývá jen německý pár v autě a Mickeyho mnohamluvné pohledy. Sentimenální vzpomínka na léta dospívání, film s nezajímavou zápletkou stavící jen na atmosféře a mrazivém erotickém dusnu (které ovšem zase rozbourává přehnaná snaha tvůrců "zkarnevalizovat" všechno, co se v Brazilíi kdy děje). ()

Shit

Hodně slabý, čekal jsem aspoň o trošku víc, ale nedočkal jsem se. Celý to je jedna velká nuda a to i když se tam objeví Mickey Rourke, kterej se tady překonává, ale bohužel překonává jen svoje nejhorší výkony, pořád se tváří jako teplouš a kecá nějaký blbosti a chová se jak úchylák. Jediný kvůli čemu se dá tenhle film skouknout je fakt že se v něm objevujou docela často kozy a někdy i nějaká ta erotická scéna (bohužel ne porno, to by to aspoň vytáhlo na 2*), ale jinak to moc za skouknutí nestojí ()

lioncel

Rourke měl ve své době víc než slušně našlápnuto a my všichni tenkrát čekali něco jako další : 9 a 1/2 týdne .. reklama a celý ten humbuk kolem filmu slibující ještě větší erotického dusno potvrzoval naše očekávání .. ale to se bohužel vůbec nenaplnilo, bylo to ve své době velké filmové zklamání .. možná největší … ()

Gilmour93

Nesmyslná orchidej se snaží tvářit, že není o sexu, nýbrž o milování, ale přitom je hlavně o hovně.. Erotické dusno se sice chvílemi podobá tomu na osmém srazu lesbických abatyší ve Vatikánu a hezounek Mickey ještě nemá obličej jako podhuštěný meteorologický balón, nicméně ono tolik propírané anglické slovo "Nudity" má ve vztahu k tomuto snímku spíše základ v českém jazyce.. ()

• Film se natáčel v Bahii, v Riu de Janeiru v Brazílii a v New Yorku. Staveniště hotelu byla ve skutečnosti kostra hotelu v Salvádoru, který nebyl nikdy dokončen. Zhroutil se o několik let později po několika desítkách let, kdy stál opuštěný. (rafix)