One Trick Pony

USA, 1980, 98 min

Přes to, že jako film to nebylo nic moc, mělo to jednu dost silnou složku. Tou složkou byl Paul Simon. Nechápu proč, ale mám pro něj fakt velkou slabost. Ačkoli hraje naprosto příšerně, že snad i jeho klávesista hrál líp, (Civilně dokonce ani nezahrál když si přišel poprosit barmana aby mu nalil červené víno) film mě bavil. Byla to taková jeho vlastní estráda, jelikož si tomu napsal i scénář, hrál samozřejmě hlavní roli, a celý film doprovázeli jeho skvělé písničky ze stejnojmenného alba. Vadilo mi, že snad všechny herečky co tam hrály, se tam i svlékly. Samozřejmě bezdůvodně. Jinak to byla docela fraška, přesto že některé prvky příběhu nebyli úplně špatné, a docela chápu co tím chtěl říct. Trošku mě otravovali klišé v podobě jeho manželky, nebo v podobě některých opakovaných frázích. Radši by se měl držet hudby, to mu jde tisíckrát lépe. Tohle bylo jen pro zaryté fanoušky.(3.3.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $843,215Tržby Celosvetovo $-(10.1.2010)