V části Lovná zvěř se mladá žena jménem Victoria probudí v domě, který vůbec nepoznává. A co hůř, nepamatuje si nic ze svého života! Zmatená a rozrušená vyjde ven na opuštěnou ulici. Klepe na dveře, ale nikdo neotvírá. Za oknem však zahlédne pohyb, a tak vzhlédne a spatří mladou rodinu - otec rodiny ji natáčí na svůj telefon. Do ulice přijíždí auto, zastaví a vystoupí z něj nějaký muž. Victoria se vydá jeho směrem, když v tom si všimne, že muž drží v ruce zbraň a míří na ni. Victoria utíká pryč. Z domů vycházejí lidé a natáčí si ji. Za rohem narazí na Damiena s Jem, kteří spolu s ní hledají útočiště na pumpě. Muž s pistolí se snaží dostat dovnitř. Mezitím se venku shromáždila skupina lidí, která vše nahrává na své mobilní telefony. Muži s pistolí se podaří rozbít sklo, hrne se dovnitř a Damien se ho snaží zastavit. Victoria s Jem sledují rvačku, Damien se snaží utéct, ale je postřelen a umírá. Dívkám se však podaří uprchnout. Jem vysvětluje Victorii, že podobné věci se dějí už několik měsíců - začal být vysílán jakýsi signál, který proměnil většinu populace v tupé šmíráky. Tato apatie umožňuje ostatním dělat co se jim zlíbí, zkrátka stali se z nich 'Lovci', jak jim Jem říká. A loví lidi, jako jsou ony dvě. Dívky se rozhodnou vysílač zneškodnit, jenže zvládnou to? A skončí to tím? (HBO Europe)

Lenny76

Hodně syrový, ostrý, krutý a nelítostný, ale co ? oko za oko a zub za zub, každému krutému zločinu se přece musí dostat to nejhorší, ale na konci se i u mě projevila dávka lítosti? ale proč? ???vždyť tento člověk si to přece zasloužil!!!sonda do lidské duše, jestli bychom dokázali být takto bezcitní a nebo vlastně ne? za mě jeden z nejlepších dílů, ať už jsem z toho měla velmi rozporuplné emoce a o tom to mělo být!!! ()

r3musko

Zatiaľ najhorší diel. Pomerne nezaujímavý námet zachránil očakávaný zvrat v poslednej tretine dielu. Za mňa sklamanie, prvý krát som mal problém dopozerať diel v celku ()

daetoxx

SPOILERY! Zlatá, pro někoho pomyslná, boží spravedlnost. Tohle "oko za oko, zub za zub" je totiž ve výsledku celkem hnusný. Tak schválně, kdo všechno z těch co po ní hodili kamenem byl bez viny? Nikdo. Ano, tý "typky" jsem litoval. Přece jenom, tohle život té malé holčičce nevrátí, ale naopak ukojí spousty podobně deviálních lidí, kteří se následně podílejí na jejím utrpení. Jenže způsob jejího utrpení, který byl odrazem jejího činu, byl ve sví podstatě dost cool a proto jsem se i přes svůj morální alarm velmi dobře bavil. ()

mijec

Najprv som si vravel, že len alegória na to, ako už ľuďom s tým točením si všetkého na mobily hrabe a kam to hypoteticky raz môže dospieť, ale našťastie tu bola pointa a pred tou klobúk dolu. Toto by som doprial každému, čo si to zaslúži. Výborné! ()

Jiber02

Už zezačátku mi byla hrozně nepříjemná, ale po šokujícím zjištění mi došlo, proč to tvůrci takhle natočili. ()

Forrestovi

Smutné je, že v dnešní době opravdu čím dál méně lidí pomůže člověku v tísni. V lepším případě "jen" projde kolem, v horším vytáhne telefon a hurá streamovat online. A to nemluvím o paralelně v digitálním světě... Děsivě děsivé. ()

hypnos11

Do pr.. Na začátku divák nemá ponětí, co se děje. Postupem času dojem z toho, co vidí, osciluje mezi "atmosféra jako řemen" a "divný jako kráva". Aby mu na konci spadla brada až na zem. Chápu ty pětihvězdičkový hodnocení, ale u mě za 4* - ta podivnost je prostě až moc velká. Rozhodně jde ale o jeden z psychologicky nejextrémnějších zážitků, které člověk může shlédnout ()

sniper97

Tento díl jakoby do seriálu vůbec nepatřil, navíc je to o ničem, ženská uječená od začátku do konce a k čemu to celé divadlo je, když jí to vysvětlí na konci a pak zase nic neví, vždyť ona je v podstatě už mrtvá. ()