Reklama

Reklama

Intacto

Trailer

Obsahy(1)

Každý má svůj osud. On jediný je nedotknutelný. Dokud se štěstí nestane příčinou jeho pádu. Mají dar okrádat jiné o štěstí a ještě na tom vydělat. Tomas přežil leteckou katastrofu, Federico zemětřesení, Sam vojnu a Monica dopravní nehodu. Tomas se živí zlodějinou, Federico je pojišťovací agent, Monica pracuje na policii a Sam pátrá po lidech, kteří mají tentýž dar jako on - štěstí. Svůj osud pak pokouší ve hře na život a na smrt. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (112)

misterz 

všechny recenze uživatele

Výborný a zaujímavý námet skazený priemerným, šedivým natočením a nudnou formou. Autori z potenciálu nevytrieskali ani desatinu z toho, čo mohli. Pripadá mi to, ako keby som odšťavil 10 kilo jabĺk, pár deci šťavy si nechal a zvyšok vylial do záchoda. Niekoľko výborných scén je zabalených do veľkej kopy vaty a hroznej nudy. Najviac mi v pamäti utkvela scénka behu v lese so zaviazanými očami proti stromom, zaujímavý nápad ako pokúšať šťastie :). Koniec sa snažil šokovať svojou pointou, ale o nič extra sa aj tak nejedná. Jednoznačne sklamanie. 60/100 ()

Karush 

všechny recenze uživatele

Pomerne zaujímavý a netradičný film na zamyslenie v španielskom prevlečení. Síce nie tak efektné dielo, ešte k tomu nerozpracovaný a nedotiahnutý scenár a kde tu príšerne vleklé tempo, ale za dobre zvládnutý záver a hlavne za napínavý beh lesom pridávam 4*. Podobné filmy: Bet Your Life, Unbreakable. ()

Reklama

gumli 

všechny recenze uživatele

Dosť zložitý a zvláštny film.Mne sa zdá že režisér bol inšpirovaný Davidom Lynchom.Ale len inšpirovaný,Lynch to zďaleka nie je.Ten by s toho námetu urobil skvelý film.Film sa rozbieha dosť pomaly.Je o šťastí,o ľuďoch,ktorý majú šťastia viac ako iný,vedia ho ešte posilovať a vedia ho aj kradnúť iným ľuďom.Najlepšie z celého filmu je beh lesom so zaviazanými očami.Ináč priemerný film,pre niekoho až nudný.Zaujímavá je tam ešte ruská ruleta a Známy herec Max von Sydow. ()

Flyer 

všechny recenze uživatele

Při sledování tohoto filmu jsem měl pocit, jako bych pojídal nějaký pokrm, který by nebyl úplně špatný, kdyby mu nechyběla dost podstatná ingredience: sůl. Onou solí je v tomto případě velice slabý a nesmyslný scénář, který je vypravován až neúnosně rozvlekle a útržkovitě, tudíž se divák nemá čeho chytnout a ztrácí tak motivaci k tomu, aby film dokoukal. Pak už záleží jen na trpělivosti jedince (už dlouho jsem nezažil ten blažený pocit, kdy film skončil a naskočily závěrečné titulky). Člověka jenom zamrzí, že ze zajímavého námětu, jaký Intacto bezesporu má, vznikl nezajímavý a prakticky zbytečný film. ()

kOCOUR 

všechny recenze uživatele

Skvělý námět bohužel není uchopen a zpracován tak, jak by si zasloužil a jeho potenciálu se podařilo naplno využít pouze v několika scénách (útěk lesem, Žid). Kdyby bylo Intacto trochu méně ukecané a trochu více vyprávělo o příběhu, který se snaží rozvést, šlo by určitě o nadprůměrnou záležitost. Takhle to zachraňuje pouze Max von Sydow a občasná nápaditost ve vizuální stylizaci... ()

Galerie (33)

Zajímavosti (6)

  • Filmový štáb nemohl získat povolení k natáčení z vrtulníku v Národním parku „Las Cañadas del Teide“, takže použili dálkově řízený mini vrtulník. (ČSFD)
  • Filmem se inspirovala pro svůj klip britská skupina Pendulum. (carott)
  • Exteriéry filmu se natáčely na ostrově Tenerife v okolí sopky Pico del Teide. (Fjera)

Související novinky

Hledá se režisér!

Hledá se režisér!

18.02.2011

Pro remake Vrány, komiksovou adaptaci Preacher a DiCapriovo finanční drama z Wall Street. Máte zájem? Bohužel, hollywoodská studia momentálně vyjednávají s poněkud zvučnějšími jmény ;-). Pojďme… (více)

Reklama

Reklama