poster

Ride Him, Cowboy

Western

USA, 1932, 55 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • liquido26
  ***

  Naivní béčkové béčko, které je místy trochu stupidní, ale většinou je docela zábavné, i když ne vždy to byl asi úmysl.(9.2.2013)

 • kaylin
  ****

  Možná jen film o jednom správňáckém chlápkovi a jednom divokém koni, ale přesto, že je to celkem jednoduchý příběh, tak já jsem se u něj docela bavil a z těch kratších, co jsem s Johnem Waynem viděl, je tohle rozhodně jeden z těch lepších. Na to, jak starý film to je, tam ani není špatná práce s herci a s kamerou.(16.2.2015)

 • Mol
  **

  Ty vole. John Wayne ve věku 25 let. Mazec. Film je hodně starej a až za pár let se točili westerny, který měli kvalitu. Je to tu hodně poznat, například snad všechny akční scény jsou zrychlený, John Wayne vlastně v tomhle filmu dostává pořád na prdel a herectví nebo scénář taky stojí za ho.. Jestli se mi něco na tom líbilo, tak určitě soudce, kterej místo paličky používá prázdnou láhev od whiskey, jeho kůň je naprosto nemožnej a v baráku má bordel jak popelka v hrášku. Srandovní byla taky scénka, kdy kůň Duke skáče po figuríně. To jsem si fakt málem roztrhl hubu, jak jsem se smál.(1.2.2014)

 • MickeyStuma
  ****

  Vcelku slušný oater, na který se dle doby svého vzniku musí dívat okem shovívavým. Úsměvný příběh hned zpočátku přináší podivnou epizodku, kde je souzen údajně nezkrotitelný kůň pro neustálé napadání lidí. Dnes by se něco takového dalo shlédnout leda tak v sérii o Lucky Lukeovi. Pojede však kolem John Drury a začnou se dít věci. Na 30. léta je technická stránka filmu taková jaká je. Pevný scénář ve své jednoduchosti nabízí zcela nenáročný klasický westernový příběh odlehčený humorem a žánrovou zásadovostí. Co postava, to osobitý charakter, takže každý má v ději své ucelené místo a na necelou hodinovou stopáž přináší odpočinkovou podívanou a vzpomínku na 30. léta.(20.8.2018)

 • ilclassico
  **

  Je zřejmé, že tvůrci se nacházeli ještě v době němého filmu. Nelze jinak vysvětlit tak stupidní scénář, loutkové herectví, zrychlené záběry, šaškování s koněm a vůbec celý styl natáčení. Dnes se na to dá dívat jen jako na komedii. Tak se bavte. V rámci žánru (komedie) za 2.(6.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace