poster

Dar lásky (TV film)

 • anglický

  The Gift of Love

Romantický

USA, 1978, 120 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • Evis
  *****

  Už je to moc a moc let, co jsem tento film viděla v televizi, ale živě si vybavuji, jaký dárek z lásky si Beth a Rudy dali...(11.2.2009)

 • Austen
  ****

  Taky si to pamatuji jen jako střípek z dětství, ale kouzelný. Vánoční příběh vycházející ze známé povídky O. Henryho (The Gift of the Magi - nevím přesně, jak přeloženo do češtiny). Každopádně film u nás běžel pod názvem Dar lásky. Je to na O. Henryho hodně romantický příběh pojednávající o lásce mezi dvěma lidmi z rozdílného sociálního zázemí. Beth je sirotek, ale vychovávaná v bohaté rodině, která jí připravila vhodný sňatek. Rudy je chudý přistěhovalec, který musí tvrdě pracovat, aby pomohl rodině. Své manželství si vyvzdorují a vše vrcholí v okamžiku, kdy si chtějí tito dva dát ten nejkrásnější vánoční dárek. Beth nemá už nic než své krásné dlouhé vlasy a Rudy má krásné hodinky (cibule) bez řetízku. Co bude jejich dar lásky?(21.8.2006)

 • lake-lake
  *****

  poprvé a naposledy viděno v televizi tuším v roce 1988. zimní příběh s kouzelnou atmosférou, kde se o své hrdiny opravdu bojíte, a nakonec vám vůbec nevadí, že oba dárky jsou zcela nepraktické ...(24.12.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace