Death in Heaven (S08E12) (epizoda)

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Drama

Velká Británie, 2014, 57 min

Rachel Talalay

Steven Moffat

William Oswald

Na seriálu Doctor Who nennávidím jen pár věcí, jedna z nich je, čí spíše jsou, trapní a repetitivní nepřátelé. To jsou kdo? Cyberlidé a Vládce. Oba dva jsou v této epizodě. Samozřejmě že se objeví feministická UNIT. A pak už ta trapnost a nudnost jede na ostro. Doktor se stane prezidentem země (to dává vůbec jaký smysl?) a spolupracuje s UNIT aby porazily cyberlidi. Tu jedinou hvězdičku uděluji že se Moffat snažil aby to nebyla píčo*ina která se vždy vyvine když smícháte unit cyberlidi a vládce, a snažil se příběh okořenit tím že cyberlidé vzrůstají z mrtvol. Jinak příšerné a hrozné a hlavně trapné(23.4.2020)

• kukkik

Po hodně velké době neskutečně slabý díl a závěr hodně slabé série. Obávám se, že Doctor Who dojíždí.(30.1.2019)

• Fonnel

Tohle se nepovedlo. V cele 8. Serii se stale vice vyskytuje nelogicke (napresdrzku) chovani postav. Herecky projev missy je jedno strasne zoufalstvi....(2.2.2020)

Tak nakonec to nebylo tak zlé... a je z toho asi nejlepší příběh se Cybermany. Přestože to samozřejmě předchozí epizodu úplně zazdilo, tak i to, co z toho vzniklo, je poměrně zajímavé a rozhodně se povedl i konec, který je hezky depresivní, až se mi tomu nechtělo věřit, samozřejmě, že to pak museli zkazit velmi záhy v titulkové scéně, kterou radši dělám, že tam jakože nebyla.(1.10.2016)