Kerblam! (S11E07) (epizoda)

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Drama

Velká Británie, 2018, 50 min

Kamera:

Simon Chapman

Hudba:

Segun Akinola

Kostýmy:

Ray Holman
(další profese)
  • sirien
    *

    ...po sedmi dílech konečně něco, co připomíná Doktora. Bohužel, opět zápletka motivovaná snahou rvát divákovi politickou agitku by tomu podrážela nohy i v případě, že by ten díl sám o sobě neklopýtal svojí roztahaností. Zcela vážně - jak někdo může natočit díl o vzpouře umělé inteligence a vražedné kybersabotáži nudně? Tohle bejval seriál na kterém pracovali top scénáristi a režiséři a herci - po tomhle díle sem začal mít zcela vážně dojem, že je načase Renewed Doktora po 11. řadě utnout a nechat ho zas jednu generaci odležet, protože v současné atmosféře co zjevně panuje v BBC je to v tomhle bodě už nejspíš nezachránitelný. Škoda.(8.12.2018)

  • Cheeter
    ***

    Trochu závan Matta Smitha ala fez. Jednu chvíli jsem dokonce přemýšlel nad tím, jestli ho neuvidíme, ale to jsem byl hodně naivní. Na tuhle sérii nadprůměrný díl. I když za časů Smitha by byl pod průměrem.(5.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace