Případ žárlivého muže (TV film)

Krimi

Československo, 1986, 69 min

Vladimír Kelbl

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

• blackrain

Takhle kriminálka by mohla moc dobře fungovat na papíře vydaná jako zvláštní příloha v časopise nebo možná jako nějaký díl krimiseriálu. Jen trošku osekat a vyšperkovat. Divadlo a jeho herecké zákulisí je velmi atraktivní prostředí. Proč všichni byli tak křečovití a našponovaní? Celé mi to přišlo jako spíchnuté horkou jehlou.Žárlivost je ale dobré nosné téma. Je to pěkně nebezpečná emoce, zvlášť když přestane být zvládnutelná a přemění se v hnací motor. Dvě hvězdičky dávám za herce, které mám ráda.(20.9.2016)

• Rosalinda

Mně je úplně jedno, jestli je to z Brna, nebo kdovíodkud. Pokud by to mělo úroveň, klidně dám pět hvězdiček, ale toto? V divadle? Tam by to snad fungovalo, ale film? To je opravdu hodně slabé. Hodně slabé! Dialogy jsou příšerné, celé je to dost nevěrohodně zahrané, OK, herci nemají téměř co hrát, ale... O nějaké režii snad nemůže být ani řeč, jako by to točil někdo doma "na koleni". Možná by to bylo koukatelnější.(7.9.2011)

• LadyPupu

No, co toto bylo? Jak to hráli, jak to mluvili, co to říkali?... "V divadle jsem teprve měsíc, nemám žádného nepřítele. Mimo své manželky..." Patos, klišé, děs, běs, bída a utrpení. Noční můra pod taktovkou Vladimíra Kelbla. Brrr.(12.2.2016)

• sator

No Brno no...(19.7.2011)

• vitekpe

Polska detektivka inscenovana brnenskym studiem. Uprimne receno, ke konci uz mi bylo jedno jak to dopadne, hlavne kdyz to skonci... Potesila Zdena i Milena, obema to sluselo v netradicnim liceni. :) 2+(22.4.2015)

• Bohemák

Nepatřím mezi lidi dělící pořady mezi dobré, špatné a z Brna, brněnské herce mám vyloženě rád, ale tohle se opravdu nepovedlo. Strašně křečovitě zahraný, zcela průměrný detektivní příběh s nerealistickými a klišé dialogy. Přísnější měřítko v mých očích snesl jen můj oblíbenec František Derfler.(4.9.2011)

• W_Parmalee

Nečekal jsem moc... a dočkal jsem se mnohem méně. Skoro odpad!(15.10.2008)