Deana při hádce s Bobbym andělé přenesou na místo, kde nebude překážet. Sam mezitím vyráží s Ruby zabít Lilith, než bude pozdě. Dean se dozvídá, že andělům je úplně jedno, že na Zemi bude apokalypsa. Dean se od Castiela dozvěděl zásadní informaci k tomu, aby zastavil Sama a Ruby. Jenže když se dostane do kostela, kde je Lilith, je už příliš pozdě... (Varan)

helraiser

Dokonalé zakončení série. Velkou radost mi udělalo objevení mého oblíbence démona Azazela i když jen na chvilku a ukázalo se, jak geniální plán ve skutečnosti vymyslel. Vlastně celá ta dlouhá cesta od prvního dílu vedla sem, prostě geniální. Z andělů se vyklubou taky pěkný šmejdi, kteří si ve skutečnosti apokalypsu přejí, jelikož si myslí, že finální boj s Luciferem vyhrají. Castiel se na konec postaví plánům vedení a pomůže Deanovi, ale to už je pozdě. Sám na konec zabije Lilith svýma schopnostma od Azazela a tím zlomí poslední pečeť a propustí Lucifera, přesně jak naplánoval Azazel. Z Rubby se vyklube pěkná mrcha a tak je jedině dobře, že ji na konci Dean sejmul nožem, nic jiného si nezasloužila. Lucifer je venku a finále celého příběhu začíná. Lepší zakončení jsme si snad ani nemohli přát a teď už si jen vychutnat závěrečnou sezónu, která bude opravdu maso. ()

• Ruby (Genevieve Padalecki) hovorí: „Nepotreboval si pierko, aby si lietal, mal si ho celý čas v sebe, Dumbo.“ Je to narážka na Dumbo (1941). (Pat.Ko)
  • Otec Lehne, kňaz, ktorého Azazel ovládol, je pomenovaný podľa herca (Fredric Lehne), ktorý stvárnil Azazela počas druhej série. (Pat.Ko)